tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
do góry Muffinko
-
cześć, wstawiłam sunię na ogłoszenia aaby w wyborczej [URL]http://www.aaaby.pl/100,47260,,,,22909597,Zwierzaki,SHOW.html[/URL]?
-
Owczarkowaty Pino-teraz juz Floyd z Radomia juz w swoim wlasnym domku!!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Cześć Ipsi, z Floyda to się naprawdę niedźwiadek zrobił, świetny jest, a nowa sunieczka milusia, tylko że Zu chyba w piaskownicy wiele miejsca nie zostaje:lol:.Ale fajnie patrzeć jaki dobry kontakt ma wasza córcia z psiakami, szkoda że nie wszyscy rodzice uczą tego swoje dzieci. Moja Amelka mimo że ma dopiero 9 miesiąc też już piszczy z radości na widok moich suczek i niestety częstuje je chrupkami kukurydzianymi które niedawno zaczęła dostawać. Bardzo mi przykro z powodu Misi, jak można zabić psa, mam nadzieję że tego co jej to zrobił spotka w życiu coś strasznego. Mam nadzieję że Tobie Ipsi zdrowie dopisuje, pozdrawiam i wygłaskaj ode mnie Floyda. -
Neris bardzo Ci dziękujemy że tyle czasu opiekowałaś się Sarą, tym bardziej że sunia jak się okazało łatwego charakterku nie ma i musiałaś się nieźle namęczyc żeby jej się nic złego nie przydarzyło.Gdyby została w schronisku to pewnie szybko by się naraziła jakiejś innej suczce i mogłoby być ciężko. Podarowałaś jej nowe dobre życie, to bardzo ciężko rozstać się z psiakiem którego tak długo się miało, dlatego jeszcze raz wielkie dzięki bardzo nam pomogłaś.
-
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Laleczko skacz na pierwszą -
Ja cały czas ogłaszam Sare w aaby na wyborczej oto link: [URL]http://www.aaaby.pl/zwierzaki/300,46885,,,,22402982,Zwierzaki_F,.html?k=xx_22402982&b=Zwierzaki&lp=5[/URL] Nie wiem jak sie ogłasza w tej piatkowej wyborczej bo tez bym chętnie zamieściła. W alegratka tez zamieściłam ogłoszenie już parę miesięcy temu, więc teraz są dwa ale to nie zaszkodzi.
-
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Do góry piękna Laleczko -
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Laluniu biegnij na pierwszą stronę. -
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Podnioszę sunieczkę, na fotkach widać że strasznie słodka, jutro postaram się wstawić ją do wyborczej i alegratka. -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
tula replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też z całej siły trzymam kciuki za Juranda, żeby operacja się udała , a nowy dom okazał się tym wymarzonym. -
Zabiedzony dog niemiecki w Radomiu-Dorf pojechal do nowego domu
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Dorfiku biegnij po domek -
Staruszka Busia oddana z adopcji-już za TM.Zegnaj sunieczko.
tula replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo mi przykro Muffel z powodu złego stanu Benusia, okropna jest ta bezradność wobec tych przeklętych chorób.Pamietam jak byłyśmy u Ciebie a Benuś lezał sobie spokojnie i nie miał nic przeciwko nowej kolezance, biednej Łateczce, którą mu przywiozłysmy, to taki wielki słodki misio. Miło słyszeć że Busia tak wspaniale sie u Ciebie zadomowiła, pchlarka nasza mała. Serdeczne pozdrowienia dla całej rodzinki i wyściskaj ode mnie całą kudłatą gromadkę. -
Smutny Teo z Radomia-teraz juz radosny Boryna-juz w nowym domku!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
witaj Gallegro, wiem że teraz Cię pochłania m.in. sprawa biednego Kubusia ale może byłeś ostatnio u naszego rozbójnika, co u niego słychać? -
Okrucieństwo do kwadratu a może i do sześcianu!!!!!!!
tula replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Biafra to co robisz jest wspaniałe, zazdroszczę Ci siły i odwagi. Jeszcze w tym tygodniu wpłacę coś dla Nuri na AFN. -
Owczarkowaty Pino-teraz juz Floyd z Radomia juz w swoim wlasnym domku!!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
przepiękny:loveu: -
Owczarkowaty Pino-teraz juz Floyd z Radomia juz w swoim wlasnym domku!!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Jej, strasznie się nacierpiałaś, ale napewno wszystko sie szybko zagoi i bedzie ok, dobrze że szybko zostałaś zdiagnozowana. A blizna z czasem bedzie mniej widoczna. Cieszę się bardzo, że Floyd jest taki szczęśliwy, wysmuklał ale to dobrze, teraz facet jest widać wysportowany, ale faktycznie z tym zawieszaniem się na płocie to macie problem bo psu sie nie przetłumaczy. Ja też teraz rzadko zaglądam na dogomanię bo czasu przy bliźniakach brak, ale jak tylko mogę to wchodzę na ulubione wątki, fajnie przeczytać takie optymistyczne wieści jak o Floydzie. Serdecznie pozdrawiam i oszczędzaj się. -
Owczarkowaty Pino-teraz juz Floyd z Radomia juz w swoim wlasnym domku!!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ipsi co słychać, jak zdrowie? Jak się miewa Floyd? Pozdrawiam.