Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. wstawiłam psinkę też na ogłoszenia aaby w wyborczej ale coś nie mogę tu wkleić linku
  2. Wstawiłam Korusia na alegratkę, on jest naprawdę super [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/893911_przyjacielski_korus_juz_piec_lat_w.html[/URL]
  3. cześć, wstawiłam sunię na ogłoszenia aaby w wyborczej [URL]http://www.aaaby.pl/100,47260,,,,22909597,Zwierzaki,SHOW.html[/URL]?
  4. Cześć Ipsi, z Floyda to się naprawdę niedźwiadek zrobił, świetny jest, a nowa sunieczka milusia, tylko że Zu chyba w piaskownicy wiele miejsca nie zostaje:lol:.Ale fajnie patrzeć jaki dobry kontakt ma wasza córcia z psiakami, szkoda że nie wszyscy rodzice uczą tego swoje dzieci. Moja Amelka mimo że ma dopiero 9 miesiąc też już piszczy z radości na widok moich suczek i niestety częstuje je chrupkami kukurydzianymi które niedawno zaczęła dostawać. Bardzo mi przykro z powodu Misi, jak można zabić psa, mam nadzieję że tego co jej to zrobił spotka w życiu coś strasznego. Mam nadzieję że Tobie Ipsi zdrowie dopisuje, pozdrawiam i wygłaskaj ode mnie Floyda.
  5. Neris bardzo Ci dziękujemy że tyle czasu opiekowałaś się Sarą, tym bardziej że sunia jak się okazało łatwego charakterku nie ma i musiałaś się nieźle namęczyc żeby jej się nic złego nie przydarzyło.Gdyby została w schronisku to pewnie szybko by się naraziła jakiejś innej suczce i mogłoby być ciężko. Podarowałaś jej nowe dobre życie, to bardzo ciężko rozstać się z psiakiem którego tak długo się miało, dlatego jeszcze raz wielkie dzięki bardzo nam pomogłaś.
  6. mocno trzymamy kciuki, żeby to był ten domek.
  7. Ja cały czas ogłaszam Sare w aaby na wyborczej oto link: [URL]http://www.aaaby.pl/zwierzaki/300,46885,,,,22402982,Zwierzaki_F,.html?k=xx_22402982&b=Zwierzaki&lp=5[/URL] Nie wiem jak sie ogłasza w tej piatkowej wyborczej bo tez bym chętnie zamieściła. W alegratka tez zamieściłam ogłoszenie już parę miesięcy temu, więc teraz są dwa ale to nie zaszkodzi.
  8. Laluniu biegnij na pierwszą stronę.
  9. wspaniała samotna sunia, biegnij na pierwszą stronę.
  10. Podnioszę sunieczkę, na fotkach widać że strasznie słodka, jutro postaram się wstawić ją do wyborczej i alegratka.
  11. ja też z całej siły trzymam kciuki za Juranda, żeby operacja się udała , a nowy dom okazał się tym wymarzonym.
  12. biegnij pieseczku po domek. red na dniach powystawiam Gabrysia w ogłoszeniach:-)
  13. Bardzo mi przykro Muffel z powodu złego stanu Benusia, okropna jest ta bezradność wobec tych przeklętych chorób.Pamietam jak byłyśmy u Ciebie a Benuś lezał sobie spokojnie i nie miał nic przeciwko nowej kolezance, biednej Łateczce, którą mu przywiozłysmy, to taki wielki słodki misio. Miło słyszeć że Busia tak wspaniale sie u Ciebie zadomowiła, pchlarka nasza mała. Serdeczne pozdrowienia dla całej rodzinki i wyściskaj ode mnie całą kudłatą gromadkę.
  14. Gabryś jest taki energiczny i tak bardzo cieszy sie z każdych odwiedzin. Biegnij do góry pieseczku.
  15. witaj Gallegro, wiem że teraz Cię pochłania m.in. sprawa biednego Kubusia ale może byłeś ostatnio u naszego rozbójnika, co u niego słychać?
  16. Biafra to co robisz jest wspaniałe, zazdroszczę Ci siły i odwagi. Jeszcze w tym tygodniu wpłacę coś dla Nuri na AFN.
  17. Jej, strasznie się nacierpiałaś, ale napewno wszystko sie szybko zagoi i bedzie ok, dobrze że szybko zostałaś zdiagnozowana. A blizna z czasem bedzie mniej widoczna. Cieszę się bardzo, że Floyd jest taki szczęśliwy, wysmuklał ale to dobrze, teraz facet jest widać wysportowany, ale faktycznie z tym zawieszaniem się na płocie to macie problem bo psu sie nie przetłumaczy. Ja też teraz rzadko zaglądam na dogomanię bo czasu przy bliźniakach brak, ale jak tylko mogę to wchodzę na ulubione wątki, fajnie przeczytać takie optymistyczne wieści jak o Floydzie. Serdecznie pozdrawiam i oszczędzaj się.
  18. Ipsi co słychać, jak zdrowie? Jak się miewa Floyd? Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...