Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. wstawiłam ogłoszenie Lusi na [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] to ogłoszenia na wyborczej bo niestety moje ulubione ogłoszenia aaby zostało zawieszone w działalności a szkoda bo parę psiaków znalazło z nich dom. [URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23413489,Radom_Zwierzaki___Adopcja,140-192.html[/URL]
  2. bardzo się cieszę że Gabryś znalazł nowy dom, trzymam kciuki żeby nareszcie był szczęśliwy.
  3. Naprawdę Koruś miał szczęście i ja się tym jego szczęściem bardzo cieszę, widać że dobrze mu u Was, serdecznie pozdrawiam.
  4. Ja również Cię serdecznie pozdrawiam, a mówiłam że sobie nie odpuścisz na wyjeździe zwierzaków he he. Ogłosiłam Gabrysia też tutaj: [URL]http://www.eoferty.com.pl/id71836.html[/URL]
  5. Ogłosiłam Gabrysia na ogłoszeniach aaby w wyborczej, ale jak zawsze mam problem z wklejeniem linku od nich, w każdym razie będę cały czas to ogłoszenie aktualizować.
  6. No to nareszcie Koruś jest szczęśliwy, widać że zrobił się z niego prawdziwy kanapowiec, zdjęcia super. Uściski dla Was i dla Korusia.
  7. bardzo się cieszę, że Koruś ma taki wspaniały domek, tyle czasu czekał ale było warto. :multi::loveu:
  8. jejku to ja mocno trzymam kciuki, no i w transporcie mogę pomóc, red pisz jak tylko będziesz więcej wiedziała.
  9. biedactwo, ja cały czas odnawiam ogłoszenia
  10. Koruś do góry, ja go dałam do wszystkich ogłoszeń, które znam i cały czas ponawiam na aaby w wyborczej ale chyba to nic narazie nie dało, szkoda bo to super psiak..
  11. Ogłosiłam Sarunię na ogłoszeniach aaby w wyborczej i na eoferty.
  12. Jakoś pusto u Korusia, podnoszę psiaka.
  13. No to Koruś jest i tu: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/82/18364182.html[/URL]
  14. wstawiłam ogłoszenie Saruni na alegratka: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/897609_malenka_sunia_sara_schronisko_radom.html
  15. I jeszcze wstawiłam ogłoszenie na stronie mójpupil i już mi brakuje pomysłów gdzie by jeszcze można
  16. Jeszcze tu dałam ogoszenie: [URL]http://www.eoferty.com.pl/id63030.html[/URL]
  17. Koruś do góry, masz rację red on już dawno powinien mieć własny dom..
×
×
  • Create New...