Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. dałam ogłoszenia o Selence tutaj: [COLOR=black][FONT=Verdana][url=http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23559370,Radom_Zwierzaki___Adopcja,140-192.html]Selena - sunia przywi
  2. Hej Red niestety nie dostałam maila jak będziesz miała chwilę to wyślij jeszcze raz, pozdrawiam
  3. Red prześlij te fotki do mnie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], moja siostra zmniejszy a Ty zamieścisz.
  4. w tej chwili tylko tyle mogę zrobić więc robię co mogę;)
  5. Jeszcze jedno ogłoszenie: [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php?p=detale&id=41928&from=1[/URL]
  6. dałam ogłoszenie jeszcze tutaj: [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=28588[/URL]
  7. ogłosiłam Lusilke jeszcze na [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] i tu: [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/10504[/URL] mam nadzieję że ktoś odpowiedni zadzwoni, pozdrawiam i uściski dla suni.
  8. ogłoszenie jest jeszcze tu: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1523779_lusilka_sunia_pobita_i_porzucona_na.html[/URL] i dałam jeszcze ogłoszenie na stronie gumtree warszawa.
  9. dałam jeszcze ogłoszenie na [URL="http://www.mojpupil.pl"]www.mojpupil.pl[/URL] ale jakoś nie mogę wkleić linku, w każdym razie ogłoszenie tam jest.
  10. następne: [URL]http://www.eoferty.com.pl/id83235.html[/URL]
  11. zamieściłam ogłoszenie:[url=http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23559577,Radom_Zwierzaki___Adopcja,140-192.html]Lusilka - sunia pobita i porzucona na przystanku wci
  12. Ja chętnie poogłaszam sunię tylko nie śledziłam całego wątku dlatego chciałam zapytać w jakim wieku jest w tej chwili sunia, czy jest wysterylizowana?
  13. To świetnie, mam nadzieję że będzie Lusi tam dobrze. A wiadomo coś więcej?
  14. dałam jeszcze ogłoszenie na eoferty,potem postaram sie wkleic link.
  15. Dawno nie wchodziłam na wątek Korusia, wygląda wspaniale. Widać że jest naprawdę szczęśliwy.
  16. Lusiu do góry. Dałam jeszcze raz ogłoszenie na alegaratka bo nie mogłam jej tam znaleźć.
  17. wstawiłam ogłoszenie jeszcze na eofefty. red weszłam na ten wątek o którym ostatnio rozmawiałyśmy ale widzę że szczeniaczki już mają domy, bardzo sie cieszę. Mam nadzieję że ktoś w końcu zauważy Dżunię bo jest przesłodka.
  18. wstawiłam też ogłoszenie na dwukropek.pl [URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23444612,Radom_Zwierzaki___Adopcja,140-192.html[/URL]
  19. wstawiłam Dżunie na alegratke [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1349904_slodka_lagodna_dzunia_szuka_pilnie_domu.html[/URL]
×
×
  • Create New...