ogłosiłam Lusilke jeszcze na [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL]
i tu:
[URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/10504[/URL]
mam nadzieję że ktoś odpowiedni zadzwoni, pozdrawiam i uściski dla suni.
ogłoszenie jest jeszcze tu:
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1523779_lusilka_sunia_pobita_i_porzucona_na.html[/URL]
i dałam jeszcze ogłoszenie na stronie gumtree warszawa.
zamieściłam ogłoszenie:[url=http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23559577,Radom_Zwierzaki___Adopcja,140-192.html]Lusilka - sunia pobita i porzucona na przystanku wci
wstawiłam ogłoszenie jeszcze na eofefty.
red weszłam na ten wątek o którym ostatnio rozmawiałyśmy ale widzę że szczeniaczki już mają domy, bardzo sie cieszę.
Mam nadzieję że ktoś w końcu zauważy Dżunię bo jest przesłodka.