Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Mureczko czemu jeszcze nikt nie zabrał Cię do domu..
  2. no mojego oczywiście he he:evil_lol:
  3. To kiedy synchronizujemy? :evil_lol:
  4. co się dzieje z tym forum ze nam posty przerzuca, to już nie pierwszy raz zauważyłam. A kawał dobrej roboty to Wy robicie, ja tylko kawałek:lol:
  5. E tam... Wy to jeździcie do schronisk, rozwozicie psiaki do domów, sprawdzacie te domki, a ja mogę narazie tylko ogłoszenia dawać i czasem mojego TZ zatrudnić do transportu.
  6. Podnoszę malutką. A Red jak będziecie w schronie to może uda Wam się zrobić jeszcze jakieś fotki, takie w boksie i na dworze. jak nie macie aparatu to ja mogę pożyczyć, to od razu byście zrobiły zdjęcia Zuzi i Łatki razem bo też im chciałam zrobić wspólne ogłoszenie.
  7. A co to nie chce się z lenistwa wejść w któryś link do ogłoszenia i se zobaczyć?:evil_lol: no dobra napiszę: "Cudowna, młoda sunia pilnie szuka domu", a w niektórych "Murka - cudowna, młoda sunia pilnie szuka domu" To czekam na propozycję:cool3:
  8. mam taką nadzieję, na "eoferty" wyróżniłam jej ogłoszenie i jest na początku listy, już sama nie wiem, może tytuł ogloszenia zmienić, tylko na jaki?
  9. no to i ja jeszcze raz podniosę
  10. To ja też podnoszę sunieczkę.
  11. ja mam bo dawałam w ogłoszeniach, mogę wysłać na pw jak ktoś by chciał zadzwonić. Zresztą ten nr jest w pierwszym poście na wątku Lary.
  12. Ja jako wariatka, która chce oddać nie swojego psa:evil_lol:, już nie mam pojęcia co mogę zrobić, bo myślę, że gdybym poogłaszała Busię to efekt byłby podobny. Co zadziwiające, ludzie z tego portalu ogłoszeniowego nawet znaleźli wątek Lary,a może i Busi na dogomanii bo byli zorientowani w temacie i wiedzieli, że ludzie próbują pomóc. A o Busi można się dowiedzieć czegoś tylko dzwoniąc do Muffel, tylko kto to zrobi, bo pewnie z nikim z nas ona nawet nie chciałaby rozmawiać.
  13. Ja z Muffel w każdym razie nie mam kontaktu, z tego co wiem ona nie podpisywała umowy adopcyjnej Busi, podpisywał ją Legion bo to on był pierwszą osobą, która zajeła się Busią. No, a musiał podpisać bo inaczej byłyby problemy w schronisku- wiesz biurokracja. Potem Busia zmieniała jeszcze miejsce i w końcu trafila do Muffel, ale nie wiem czy jest jakaś możliwość zeby ją zabrać, nie wiem czy Muffel nadal chce jej znaleźć nowy dom, po prostu nic nie wiem. No oprócz tego że Muffel nie życzy sobie ogłasznia Lary, ale jak pisałam dowiedziałam się tego z maila od administratorów jednego z portali ogłoszeniowych. Stawiaj to piwo.
  14. Dzisiaj dostałam maila z jednej ze stron na których zamieściłam ogłoszenie Lary, że skontaktowała sie z nimi włascicielka psa tzn Muffel, która domaga się usunięcia ogłoszenia. Dowiedziała sie o nim ponieważ zadzwonił do niej ktoś zainteresowany adopcją Lary, a ona nie jest zainteresowana oddawaniem jej ponieważ postanowiła ją zatrzymać. Tak wynika z tej wiadomości. Napisała też, że zdjęcia do ogłoszeń zostały skopiowane bez jej wiedzy. Wobec powyższego pousuwałam wszystkie ogłoszenia, myślalam że w rozmowie z Beatą ona powiedziała że mamy ogłszać Larę. Sama już nie wiem, w każdym razie nie będę na siłę dawała ogłoszeń i narażała się na problemy zwiazane z publikacją jej zdjęć. To tyle, martwię sie tylko o Busię, bo to pewnie ona będzie musiała szukać nowego domu. Smutne to wszystko.
  15. No przyznaj się Orpha na jakim wydziale wykładasz?:evil_lol: A tak w temacie to tu jest taka strona o adopcji malamutów, Muffel mogłaby napisać do nich, zawsze to coś, ale ja nie czuję się upoważniona żeby sama tam ogłaszać Larę bo ona nie jest moja, a tam trzeba napisać maila i robią to już sami właściciele oto link: http://www.adopcjemalamutow.pl/doku.php Może Beata skoro miała z Muffel jakiś kontakt mogłaby jej przesłać ten link:cool3:
  16. Działa, działa:multi: wielkie dzięki Orpha. Nie wiem co ja wcześniej pokombinowałam, że nie działało, .. a wiem zapatrzyłam sie na te Twoje nogi:lol:
  17. Dzięki Makuu, fajne fotki, przydadzą się do ogłoszeń.
  18. A ja uważam, że należą nam się jakies informacje o Busi, bo bardzo niepokoję się co się z nią dzieje i dlatego mam nadzieję, że Muffel w końcu się odobrazi ( bardzo gramatycznie to napisałam) i napisze nam jak sie miewa Busiaczek. Aktualnie na tym mi najbardziej zależy. I niech mi ktoś wytłumaczy jak się wkleja banerek do sygnaturki, żeby przekierowywało do danego wątku, bo u mnie nie działa. Tylko tak łopatologicznie poproszę. Może być na pw.
  19. O tych ludziach co chcieli Larę do domu jakoś nie doczytałam, mój błąd. Ja też nie mogę zrozumieć dlaczego Lara a nie Busia ma zostać u Muffel i dziwi mnie to szukanie domu dla staruszki jest w tym jakiś paradoks. Może próbuję sobie to jakoś wytłumaczyć, zobaczymy moze trafi się w końcu ten właściwy dom, oczywiście dla Lary.
  20. Ja byłam u Muffel tylko raz kiedy adoptowała Łatkę z naszego schronu i odniosłam wrażenie, że ona bardzo dba o swoje psiaki, może dlatego szuka takiego domu w którym nie miałyby gorzej. Nie wiem jak to było z tymi domami dla Lary oprócz tego o którym pisała, że ludzie przypieli ją na łańcuch, ale to chyba dobrze że ją od nich zabrała. Nigdy nie miałam husky, ale z tego co wiem to te psy muszą mieć bardzo dużo ruchu bo inaczej wyładowują się w inny sposób np niszcząc, mam tylko nadzieję, że w końcu trafi się ktoś kto spełni wymagania i że Busia będzie mogła pozostać u Muffel, bo z tego co pisała na wątku to ona jest jej ukochaną Panią i nie wiem jak staruszka przeżyłaby rozstanie. A tak na marginesie to widzisz Agmarek, musisz na bieżąco śledzić wątek bo nigdy nie wiadomo na jaki temat my tu jeszcze wejdziemy:evil_lol:
  21. Bardzo bym chciała żeby Busiaczek miała szczęśliwą starość, mam nadzieję, że tak będzie. Aha, a chłopaki dogomaniaki są :thumbs:
  22. No nie Orpha i Ty tak piszesz o tym na forum publicznym, a jak mój TZ przeczyta to co ja będę w domu miała:lol::lol::lol: Red dzięki za miłe słowa, ale na dogomanii to same super dziewczyny są:multi: Kurczę dwa razy wklejam tą samą odpowiedź, chyba już źle ze mną, a to wszystko Orpha przez te Twoje nogi:evil_lol:
  23. No nie Orpha i Ty tak piszesz o tym na forum publicznym, a jak mój TZ przeczyta to co ja będę w domu miała:lol::lol::lol:
  24. To do góry maleńka..
×
×
  • Create New...