Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. To i ja podnoszę, postaram się dzisiaj powklejać linki, ale trochę mi schodzi bo zamieszczam ogłoszenia czterech sunieczek jednocześnie.
  2. Ja niestety nie zrobię allegro, ale zamieściłam już trochę ogłoszeń w necie, jutro porobię jeszcze trochę i wtedy powklejam linki.
  3. Zamieściłam już trochę ogłoszeń, jutro porobię jeszcze trochę i wtedy powklejam linki.
  4. Zamieściłam już trochę ogłoszeń, jutro porobię jeszcze trochę i wtedy powklejam linki.
  5. To Ty się w czasie przenosić potrafisz:evil_lol: A tak z innej beczki to nie będę wypominać, że ktoś miał do mnie zadzwonić ostatnio, tylko czekaj, przypomnę sobie kto.....a DORKA o ile mnie pamięć nie myli:cool3:
  6. Czekamy i kciuki zaciskamy.
  7. Ogłoszenia zacznę robić jutro, Red dzięki za teksty.
  8. Red ja jak najszybciej postaram się porobić ogłoszenia sunieczki, biedne maleństwo.
  9. Mam nadzieję Beata, że coś Ci wyjaśni, bo Ci się to należy, chociaż teraz to już się wiele nie spodziewam. Może chociaż powie Ci co z Busiaczkiem.
  10. Albo, Ci pracownicy co wydają psiaki musieliby chcieć pytać i edukować tak jak Wy red, w końcu przez schronisko nie przewijają się tłumy chętnych do adopcji Radomiaków. Monika jak będziesz chciała to ja, jak już wspominałam dam ogłoszenia w necie o Sabuni.
  11. Red czekam w gotowości:lol:
  12. Beata, ja absolutnie nie mam do Ciebie pretensji, byłam pewna, że skoro piszesz, że mam ogłaszać Larę to tak uzgodniłaś z Muffel. Jak tylko dostałam tego maila z portalu ogłoszeniowego to wiedziałam, że to Muffel wprowadziła Ciebie i nas w błąd. Nie wiem tylko po co to zrobiła.
  13. no to czekamy, aż Pani się grypska pozbędzie, ale faktycznie ostatnio to jakaś plaga te zaziębienia. U mnie też już wszyscy chorowali, oprócz mojego TZ, któremy regularnie bańki stawiam ( te próżniowe oczywiście), on w to wierzy i nie choruje. A wcześniej jak w firmie przez kilka lat się szczepił na grypę to i tak potem kilka razy w ciągu zimy chorował.
  14. no to podnosimy, wszystkie ogłoszenia aktualne, zmieniłam tytuł i treść, część pousuwałam i dałam jeszcze raz żeby były znowu na początku, więcej nie mogę zrobić. Mam nadzieję, że do Mureczki nareszcie uśmiechnie się los.
  15. dziewczyny nic nie piszą więc Mureczka pewnie nadal jest w schronie.
  16. biegniemy na pierwszą..
  17. ja allegro niestety nie zrobię, ale inne mogę, o tekscik proszę bo u mnie z weną twórczą kiepsko. Sunieczka przesłodka. A tak nie w temcie to na tekścik do ogłaszania bokserowatej suni też czekam. Red Słonko do roboty:evil_lol:
  18. A gdzie ogłaszałaś sunię, bo jak w Radomiu to nie wątpię, że czubki sie zdarzają, może nie powinnam tak pisać, w końcu to moje miasto, ale fakt jest faktem.
  19. Podnoszę, podnoszę, podnoszę, a zaraz pewnie Orpha też podniesie i jej wpis znajdzie się przed moim:evil_lol:
  20. podnoszę sunieczkę i czekam na tekścik do ogłoszeń.
  21. Pisz, pisz kobieto:lol:, ja też się do ogłaszania przyłączę. Przeurocza ta sunieczka, no i wspaniale że trafiła na te nasze super dogomaniaczki.
×
×
  • Create New...