Jump to content
Dogomania

BasiaD

Members
  • Posts

    7577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BasiaD

  1. Tobik wracaj na 1 po domek! To skandal, że dotąd żaden domek Cię nie wypatrzył1
  2. Norcia na 1 przypominac zapominalskim cioteczkom!
  3. To się idzie załamac! Tych potzrbujacych przybywa w tempie geometrycznym! Jednego uratujesz, a już 10 czeka na pomoc!:angryy: A w Niemczech poradzili sobie i nawet są w stanie przygarniac nasze bidaki!
  4. no tak, taka nasza "polska" rzeczywistośc :angryy:
  5. Cioteczki prosimy osoby które się zadeklaroway o wpłaty na konto Neris. Norka musi wyjechac! I potrzebuje kaski na transport!
  6. DZiewczyny ale menel podobno jest w więzieniu? Więc jak to jest? I jakim prawem on uznaje za swoją Finkę ze szczeniakiem? Oświeccie mnie proszę....
  7. Fionkę z małym trzeba koniecznie ukraśc ! Ona nie może tam zostac, bo jak nie daj Boże menel uzna ją za swoją....:angryy:
  8. Hej ślicznotko,gdzie się podziały cioteczki co miały domek dla Ciebie??? Do góry na 1 przypominać osobie hopaj!
  9. Co taka cisza u tłuścioszka??? Cioteczki, pamiętajcie ona musi dojechać do Niemiec, na razie to dopiero połowa drogi! Kaska potrzebna na przedwczoraj!
  10. Nuczka nie spadaj na 1 po domek hopaj!
  11. Norka sie pryzpomina ciotecykom i wujkom!
  12. To taka śliczna sunieczka i na dodatek już wysterylizowana! Teraz tylko do domku ( oczywiście najlepszego na świecie! ) i już! Nuczka nie i Tobie się wreszcie poszczęści , ty ślicznotko juz czekasz o wile za długo!
  13. Od tego menela to lepiej trzymać Fionkę z daleka .... On za bardzo "smalcowny" :mad:
  14. Boniek Ty słodziaku, czemu TY jesczcze nie jesteś w domku??? Oj głupie te ludziska, głupie :mad:
  15. Wysłałam na konto Neris 50,00 zł na transport dla Norci i trzymam kciuki za sunie, już najwyzszy czas żeby w końcu mieszkała w swoim domeczku! ;)
×
×
  • Create New...