To się idzie załamac! Tych potzrbujacych przybywa w tempie geometrycznym! Jednego uratujesz, a już 10 czeka na pomoc!:angryy:
A w Niemczech poradzili sobie i nawet są w stanie przygarniac nasze bidaki!
To taka śliczna sunieczka i na dodatek już wysterylizowana! Teraz tylko do domku ( oczywiście najlepszego na świecie! ) i już! Nuczka nie i Tobie się wreszcie poszczęści , ty ślicznotko juz czekasz o wile za długo!