Jump to content
Dogomania

BasiaD

Members
  • Posts

    7577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BasiaD

  1. Biedne Miśki! Hopkajcie na górę, tyle u nas ogrodów, niech Wam się któryś przytrafi! Trzymam kciuki, hop!
  2. Dziewczynki do góry, domek potrzebny na cito!
  3. DINKO wracaj na 1 stronkę prosić cioteczki o domek!
  4. Podnoszę do góry, Niuniu przypominaj o sobie cioteczkom!
  5. DZiewczyny działajcie, one nie może trafić do tej umieralni.. Taka sunia prosto z kanapy.. szok.. Ona potrzebuje pomocy na cito! Do góry SARA, niech się ktoś ultiuje pliss...
  6. Baal na 1 prosić cioteczki o domek!
  7. GAMMA do domku! To że jeszcze nie jest miziasta, nie znaczy że nie będzie.. Koty to bardzo inteligentne stworki.. Po jej oczkach widać, że szuka tego swojego na dwóch nogach.. Oby znalazła jak najszybciej! Trzymam kciuki bardo mocno!
  8. Podnoszę Sunieczkę..Ona nie przeżyje w tej umieralni.. DOmek chociaż tymczasowy na cito!
  9. Podnoszę do góry, pomoc potrzebna na cito!
  10. Fusek nie spadaj , wracaj na 1 prosić cioteczki o pomoc!
  11. Niunia na 1, pomoc na cito!
  12. Niunia na 1 stronkę, pomoc potrzebna na cito!
  13. Wracaj piesiu na początek i nie odpuszczaj cioteczkom! Domek na cito dla Niunia!
  14. Gama do domku! Ta Kicia jest taka sama jak moja Sońka ( tylko Sońka 2 razy grubsza) Takie buraski są najfajniejsze - t0 100 % kota w kocie.. No zobaczcie jak ona mądrze patrzy na 1 zdjęciu.. Nie można jej wypuścić byle gdzie, ona [B]musi trafić do domku![/B]
  15. FUsek wracaj na 1 stronkę, domek potrzebny na cito!
  16. Bacuś, ślicznochu, co Ty tu jeszcze robisz, wskakuj na 1 po domek!
  17. Mati wracaj na początek.. Nowy domek potrzebny na cito!
  18. Jędruś na 1 przypominać o domku dla siebie, hop!
  19. Podnoszę do góry, niech im się przydarzy wspólny domek, zasłużyli na to, już najwyższy czas..
  20. Niunia na 1 prosić cioteczki o pomoc, hop!
  21. Wracaj Niuniu na początek, Tobie potrzebny dobry domek na cito!
  22. Kajtula nie spadaj, wracaj na początek prosić cioteczki o domek!
  23. KAjtuniu, ależ z Ciebie słodziak.. Jak się zobaczy Twój uśmiechnięty pycholek, to od razu cieplutko na sercu się robi... Niuniu juz czas najwyższy na Twój własny domek... Wysyłam pozytywne fluidy niech Ci się wreszczie przydarzy.. Czas odwrócić Twoje szczęście.. Taki zywotny piesio powinien się wybiegać a nie siedzieć za kratami... Domku zgłoś się pliss...
  24. NO nie nie może tak być.. Nie można wszystkiego zepsuć.. Niech ktoś przygarnie tę Kocinkę.. Popatrzcie jak ona patrzy... Nie ma starych kotów, im starsze tym bardziej przytulaste i miziaste i nie rozrabiają jak młokosy.Takiej Kici naprawdę niewiele potrzeba.. Ciepły domek, miseczka na papu i wodę i kuwetka.. A jakie mizianko i mruczanko w nagrodę i takie ciepełko (lepsze niż termofor i poduszka elektryczna) na kolanka w zimowe wieczory.. Kiciu, wskakuj do domku!
  25. Puszek-pluszek ,wracaj na 1 stronkę prosić o swój domeczek!
×
×
  • Create New...