NO nie nie może tak być.. Nie można wszystkiego zepsuć.. Niech ktoś przygarnie tę Kocinkę.. Popatrzcie jak ona patrzy... Nie ma starych kotów, im starsze tym bardziej przytulaste i miziaste i nie rozrabiają jak młokosy.Takiej Kici naprawdę niewiele potrzeba.. Ciepły domek, miseczka na papu i wodę i kuwetka.. A jakie mizianko i mruczanko w nagrodę i takie ciepełko (lepsze niż termofor i poduszka elektryczna) na kolanka w zimowe wieczory.. Kiciu, wskakuj do domku!