Jak będa zdjęcia to zmienimy tytuł aukcji :cool3: zauważyłam, że ma bardzo duży wpływ na zainteresowanie aukcją :roll: No i ładne fotki są potrzebne:lol:
Ma moje - większość była na trzy miesiące :roll: ale sprawdzę, tylko nie wiem czy ma jeszcze allegro, bo wystawiała beatka :roll:
Przydałyby się nowe zdjęcia
[B]Wilczek nie może pojechać na letnisko bez wyprawki :shake:
Psisko zasługuje też na jakąś zabaweczkę na wyjazd :lol: Nie wiem czy lubi piłeczkę, czy coś innego ...... :roll:[/B]