-
Posts
1817 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marta i Wika
-
[quote name='Anza&Hacker']Jak możesz tak mówić? Jak piesek nie chce to dopiero jest zabawa - w przekazywaniu mu informacji jakie to czesanie jest faaaajne, nie sądzisz? :evil_lol:[/quote] Nie sądzę :evil_lol: Nie no, można przyzwyczaić psa do czesania i Wika jest na to przykładem, ale wydaje mi się że niedotykalski pies nigdy nie będzie tego lubił. Będzie tolerował i pozwalał, bo dostaje smaczki, ale to nie znaczy że będzie lubił. A to nie jest fajne, jak często musisz robić psu coś za czym nie przepada ;) [quote name='swan']jak czytałam, że raz na dwa tygodnie wyczesać wystarczy i się nie kołtuni:p[/quote] Na pastwisku podobno również skołtuniony pon to dobry pon - właśnie z tych powodów o których pisałam wyżej ;)
-
[quote name='Rauni']Pasterze w rzeczy samej nie czesali i nie czeszą i właśnie mają takie zdredowane.[/quote] No właśnie - myślę, że na pastwisku, w "naturalnych warunkach" takie zdredowanie jest właśnie pożądane, taki filc świetnie chroni przed deszczem, zimnem, cierniami, owadami... [quote name='KaRa_']Na tych zdjęciach "na łyso" Wika wygląda na znacznie większą:evil_lol:[/quote] A w rzeczywistości wydaje się dużo mniejsza niż przedtem - takie drobniutkie chucherko...
-
[quote name='Anza&Hacker']Doszłaś do rasowego border terriera, [/quote] Tylko te terrierki chyba są szorstkie? [quote]Mi się najbardziej podoba styl pyrkowy, ale najpraktyczniejszy na pewno jest terrierowy :p[/quote] Nie wiem jak jest z czesaniem pyrków i kołtunieniem sierści, ale mnie diabli przy tym biorą ;) [quote] - i jak się fajnie prezentuje! :cool1: [/quote] Rasowy pies ;) [quote]No ciekawe ile jej zdąży futerka odrosnąć do obozu! :evil_lol: [/quote] Myślę że będzie już całkiem włochata. [quote name='katik']Ale Wika jest łysa. :evil_lol: [/quote] A jaka mięciutka :-) Jak owieczka :-) [quote name='tangerine74']Zawsze mówiłam, że ona ma jakas sznaucerzą domieszkę :lol:[/quote] [SIZE=1]Myślę, że może mieć nawet do 50% sznaucerka. [/SIZE] [quote name='Tośka_m']No ładnie, Wika z pyrka zrobiła się sznaucerem :loveu: Tym razem poszło Ci zdecydowanie lepiej niż w zeszłym roku, masz wprawę ;)[/quote] Dziękować, dziękować :D Nawet brat mnie docenił - wysłałam mu zdjęcie, a on zapytał skąd miałam maszynkę :evil_lol: Tu widać że Wika ma krzywe uszy. Jedno ładnie wisi, a drugie tak trochę odstaje, wygięte do tyłu. Jak ma kłaki to tego nie widać :-) Czasem to ucho jej się lekko podnosi, jak nasłu****e. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/174/42a7406387c14646.jpg[/IMG][/URL]
-
Siedzi na słupie ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/174/1b304248e550f9c6.jpg[/IMG][/URL] Gania za szyszką :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/173/9cdfe675b9980205.jpg[/IMG][/URL] Leży i wspomina dawne kudłate czasy :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/174/b1c78229a904edfd.jpg[/IMG][/URL]
-
Tak wygląda mój nowy piesek jak biega: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/174/7e39a592c2e69dd6.jpg[/IMG][/URL] I warować potrafi! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/173/322001adfea457bb.jpg[/IMG][/URL] Węszy w powietrzu... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/173/3559a0421b0b832d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anza&Hacker']...no i domagam się zdjęć Wikulca w nowym hairstyle'u! :diabloti:[/quote] Już wstawiam :p [quote name='Rauni']Skoro ostrzygłaś Wikę, to znaczy: 1/ już wiosna 2/ czas ostrychać spaniela :evil_lol:[/quote] Stwierdziłam że chyba już można - wielkich mrozów raczej nie będzie. A już miałam dość tych wszystkich kłaków, kurzu, błota, filców, dredów, czesania, rozplątywania i tego całego dobrodziejstwa :angryy: Chociaż w sumie teraz mi trochę żal ;) ale tylko trochę. Wiem że jest krzywo, ale i tak lepiej niż w zeszłym roku :evil_lol: I Wikunia lepiej się zachowywała niż w zeszłym roku, chociaż trochę histeryzowała przy obcinaniu różnych miejsc świętych ;) Tak było: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/172/78acf09b8179594a.jpg[/IMG][/URL] Etap pośredni (ta mina mówi wszystko - gdyby spojrzenie zabijało, leżałabym już martwa ;)) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/173/6a52e2824abeb7c8.jpg[/IMG][/URL] I efekt końcowy :-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/174/db60011c40c47418.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='tangerine74']On może leżeć na grzbiecie i napraszac sie o drapanie po klacie godzinami, ale przekulac sie przez grzbiet na drugą stroną - ABSOLUTNIE NIE!!! Jego Gimlowska Mość nie znizy sie do takiej potworności :lol:[/quote] No właśnie dla Wiki to też takie dość nienaturalne zachowanie, chociaż tarzać się lubi i może od tego wyjdziemy ;)
-
[quote name='Tośka_m']Wika się nie szczypie - łeb do saszetki i wyżera, złodziejka jedna :lol:[/quote] Owszem... a niech tylko znajdzie otwarty plecak, w którym nierozważny człowiek zostawił woreczek ze smakołykami dla swojego psa... [quote name='Anza&Hacker']....a filmik fajny, ciekawy obserwacyjnie bo dużo rzeczy te psiaki tam robią - a dodatkowo jeszcze te miny zabiedzonych piesków na koniec! :eviltong:[/quote] No, dużo robią - na filmikach z Czarusiem zawsze dużo się dzieje ;) [quote name='PaulinaT']Wymiatacie z tym frisbee :kciuki:[/quote] No, Wika uwielbia gonić i szarpać się frisbee, ale poza rollerami, które nieźle nam wychodzą - ja nie umiem rzucać, a ona łapać :evil_lol: Dziś ostatni raz (mam nadzieję!) byliśmy z Werunią u weta - miała wyjmowany wenflon, wyniki krwi w porządku, mocznik i kreatynina niskie. Uff. Dwa tygodnie trwało, zanim doszła do siebie i były momenty, że była jedną łapą na tamtym świecie... Ale kotek już normalnie się zachowuje, biega, skacze i syczy na Wikę ;) Werunia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/173/4a49b5c28610ca15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/ba40f663bdddf317.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/174/2430b9b56b97fd69.jpg[/IMG][/URL] Woolfik [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/173/41636f335b275ac8.jpg[/IMG][/URL] A w ogóle to dziś ostrzygłam Wikę :-)
-
Bo...Lu...To...Jo - Diabły Tasmańskie i Koty w Butach
Marta i Wika replied to supergoga's topic in Galeria
[quote name='GoniaP']Dzis dostałam w prezencie od Jogusia ŻYWEGO nietoperza!!!:placz::placz::placz:[/quote] Ten to wie, jak uszczęśliwić kobietę :lol: I co z nim zrobiłaś? -
Super PSice. Kwiatki zresztą też ;) A ja nie mam nauczonego turlania. Chyba nauczę :razz:
-
Tośkowa ferajna - Ozzy, Loca, Gorbi i przyjaciele
Marta i Wika replied to Tośka_m's topic in Foto Blogi
Loca z Risą: [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/risaloca02.jpg[/IMG] Loca z tunelem: [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/loca07.jpg[/IMG] Loca ze smyczą: [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/loca08.jpg[/IMG] -
[quote name='PaulinaT']Dzisiaj za to czeka nas - mnie i Figę - chwila prawdy. Jedziemy się pokazac dziewczynie - kobiecie - która wstępnie zaoferowała sie wziąć ją do siebie na czas mojego wyjazdu. Ma 2 koty, małe dziecko i cały dzień jest w domu, miała w życiu kilka psów. No ciekawa jestem, czy sie uda.[/quote] Będzie dobrze :cool3: [quote]No i zaczynam dojrzewać do oduczania psów od nakanapowego stylu życia. I od spania w łóżku...[/quote] :crazyeye: Jakiś przełom w życiu? :razz:
-
[quote name='Jureja']Dzięki za wczorajszy trening;).Oby częściej takie spotkania-dało nam to ogromną motywacje do pracy.[/quote] Risa super pracowała :-) [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/risa01.jpg[/IMG] Trochę zdjęć jest jeszcze w wątku na forum pozytywnym: [URL]http://www.szkoleniepsow.fora.pl/obozy-zjazdy-spotkania,33/poznanskie-spotkania-klikerowe,1766-195.html[/URL] Jeszcze może jakieś dorzucę. [quote name='Tośka_m']Nie ma to jak odpowiednie zmotywowanie psa :evil_lol:[/quote] Musiałam mieć coś, co przebije Twoją saszetkę... a i tak nie do końca się udało... [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/locawika01.jpg[/IMG] Latający pies... :roll: [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/locawika02.jpg[/IMG]
-
[quote name='APSA']Jej, ona ma takie fałdy lotne jak gatunki szybujące :lol:[COLOR=white].[/COLOR][/quote] No... polatucha i te inne ;) Jeszcze trochę :diabloti: Niech tylko się zrobi ciepło na dobre. "Zobacz piesku, pasztecik" [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/wika03.jpg[/IMG] Chodzenie przy nodze :razz: [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/wika05.jpg[/IMG] Pies krzywo siedzi czy ja krzywo stoję? :roll: [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/wika04.jpg[/IMG]
-
Dialog faktycznie nie do przebicia :roflt: Dziecię coraz większe :crazyeye: i coraz mądrzej patrzy :razz: Vigocki na ostatnim zdjęciu całkiem podobny do Wiki ;)
-
Ładnie Saba na tych zimowych fotkach wygląda - elegancko ;) Jakby była rasowa :evil_lol:
-
Tośkowa ferajna - Ozzy, Loca, Gorbi i przyjaciele
Marta i Wika replied to Tośka_m's topic in Foto Blogi
A ja dzisiaj miałam okazję fotografować taką jedną... :loveu: [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/loca04.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/loca05.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/loca03.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/loca01.jpg[/IMG] Fajna jest - coraz fajniejsza :razz: -
No, wreszcie mamy jakieś fotki - made by Tośka (ale moim aparatem) ;) Zabawy z frisbee :p [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/wika01.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/wika02.jpg[/IMG] Waruj... [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/wika08.jpg[/IMG] A i tak najfajniejsze jest szarpanie ;) [IMG]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/wika07.jpg[/IMG]
-
A w ogóle to od ponad tygodnia Werunia jest w kiepskim stanie :shake: Nerki :shake: Biedne kocisko. Jeździła do weta, dostawała kroplówki, była parę dni w szpitalu, dziś wróciła, ale nadal ma te kroplówki dostawać, tyle że musimy jej dawać same. Oj, łatwe to nie jest...:shake: No ale na pewno w domu mniej się stresuje niż w obcym miejscu przy obcych ludziach. Wydaje się taka słabiutka, ale jak się zaczyna bronić, to siły jej wracają ;)
-
[quote name='Mudik']Prześliczne zdjęcie ,naprawdę cudowna jest:loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='anetta']Pięknie i te słoneczko z przodu :)))))[/quote] Dziękujemy :p Z tego samego spacerku - Wika coś obserwuje i dodaje sobie wzrostu :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/8ad670f1b037ea25.jpg[/IMG][/URL] I filmik... bez komentarza ;) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=yDTkXC8ynF4[/URL]