-
Posts
1817 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marta i Wika
-
To może taki domowy szczur, tylko zwiał komuś i żyje sobie w mieście. Albo nie - albo krzyżówka domowego z dzikim? A człowieka się nie boi? Można podejść?
-
Piesek znalazł patyczek :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/155/1da871ac3bb3f31f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/163/a6b76f61695f167a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/f491a9cc4b35049e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/155/84078c5b89e4c859.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='uttumatumakin']Cześć! Jestem nowa,więc jak coś nie tak zrobie to sorki :) Mam dwa psy i nie dawno wyprowadziłam się do Warszawy,jednak moi rodzice są po rozwodzie i tata nadal mieszka w Łodzi.Nie chce stracić kontaktu z moim chłopakiem,więc jedynym wyjściem są pociągi.Więc czy jest wogóle możliwość podróżowania z moimi skarbami,jakie są koszty itp.Jeśli są jakieś strony,na których mogłabym zasięgnąć potrzebnych informacji po prosze o linki.Z góry dziękuje za udzielenie jakiej kolwiek pomocy ;)[/quote] Przeczytaj cały ten wątek - tu jest naprawdę dużo informacji :-)
-
[quote name='samoglow']Hej, Marta, napisz Ty mi na priva jak pielegnujesz siersc swojej kudlaczki, bo mnie juz sil brak na te Hipisie koltuny :shake:[/quote] Czeszę codziennie lub prawie codziennie, kupuję szampon za 30 zł antykołtunowy, piorę, wycinam co się sfilcuje, traktuję jak pieska rasowego przed wystawą, a i tak ma pełno kołtunów. Na wiosnę obcinam. [quote name='samoglow']czyli wlasciwie na wiosne powinnam go ogolic do skory i zaczac wszystko od poczatku :shake: O matko, jak to robi fryzjer, ze pies nie ucieka? :crazyeye:[/quote] Fryzjer uciekinierów przywiązuje na smyczy. Ale jakby Wika trafiła do fryzjera to biedak mógłby stracić obie ręce :eviltong: Ja już mogę wszystko jej zrobić na szczęście. Ale za to krzywo. Jak ogolisz do skóry, to jest duże prawdopodobieństwo, że sierść będzie dużo bardziej podatna na kołtuny, a czasem może rosnąć już skołtuniona :diabloti: Pocieszyłam, powiedz że pocieszyłam :evil_lol:
-
Buczysław, koty i reszta hołoty!! okazjonalnie tymczasowicze i goście :)
Marta i Wika replied to sisay's topic in Galeria
Pierwsze skojarzenie: sztorm na morzu :lol: -
Prześliczny jest Groszek, strasznie lubię takie nieduże kudłate pieski.
-
[URL]http://images24.fotosik.pl/163/0f27077bf8dc7aaa.jpg[/URL] Oo, Cola! :multi: Lecę do wiadomego wątku :multi:
-
[quote name='PaulinaT']Chociaż raz rozkwasiła mi usta. Raz nos.[/quote] Ale do tego pies naprawdę nie musi mieć gabarytów Abi ;)
-
[quote name='furciaczek']Hmm a tak sie zastanawiam, czy Abi podczas zabawy jest delikatna czy to raczej typ taki jak Fur...biedy Prezio juz tyle razy zostal ztratowany:lol:[/quote] Na pewno jest zadziwiająco precyzyjna. Jak np. Wika i Figa się kotłują i Abi wkracza do akcji, to zawsze bezbłędnie "trafi" w Figę - Wiki nie dotknie, mimo że waży trzy razy tyle co one obie razem. Tylko się wydaje, że to taka bezwładna rozpędzona masa - ta masa jest całkiem nieźle sterowna ;) Ja jestem Abisi wielką fanką :p Mnie się wydaje, że ona potrafi być zarówno delikatna, jak i tratować "przeciwnika" ;-)
-
Oj tak, Abisia daje sobie radę ;) A na naszych spacerkach (np. jak dziś rano), jak Figa się nakręca i zaczyna sobie z ogona Wiki robić sznurek do przeciągania, to Abisia zaraz wkracza do akcji :evil_lol:
-
Buczysław, koty i reszta hołoty!! okazjonalnie tymczasowicze i goście :)
Marta i Wika replied to sisay's topic in Galeria
Piękne tańce! Bardzo mi się ta Rapi podoba. Mój typ :razz: -
POZNAŃ - PIKUŚ i TABS, TABS i PIKUŚ obaj nowe domy mamy!
Marta i Wika replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości :p No i piękny pies... i kudły ma a'la Wikunia ;) -
Buczysław, koty i reszta hołoty!! okazjonalnie tymczasowicze i goście :)
Marta i Wika replied to sisay's topic in Galeria
Nic a nic się Monika nie chwali :roll: -
[quote name='Lidan']Moja Gapa jest bardzo podobna do Twojej Wiki i tak samo pierwsza wetka-konował okropny- na świadectwie szczepienia wpisała, że ona czarno - brązowa. Czarne to Gapa ma końcówki uszów i nos :cool3: Dla mnie jest raczej beżowo - szara. Na szczęście książeczki nie chciało jej się wypełniać :razz:[/quote] Wiesz co, bo pierwszy wet miał rację wpisując. Bo ona wtedy nawet była czarno-brązowa. A teraz... czarne i brązowe włosy ma trochę w ogonie i trochę za uszami, a reszta szaro-buro-siwo-popielata ;)
-
[quote name='PaulinaT']Dzisiaj kupiłam pluszaka dla Figi - takiego z wibratorem w środku[/quote] :crazyeye: Gdzie go kupiłaś? :razz: