Jump to content
Dogomania

Marta i Wika

Members
  • Posts

    1817
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marta i Wika

  1. To może taki domowy szczur, tylko zwiał komuś i żyje sobie w mieście. Albo nie - albo krzyżówka domowego z dzikim? A człowieka się nie boi? Można podejść?
  2. Piesek znalazł patyczek :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/155/1da871ac3bb3f31f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/163/a6b76f61695f167a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/f491a9cc4b35049e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/155/84078c5b89e4c859.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='uttumatumakin']Cześć! Jestem nowa,więc jak coś nie tak zrobie to sorki :) Mam dwa psy i nie dawno wyprowadziłam się do Warszawy,jednak moi rodzice są po rozwodzie i tata nadal mieszka w Łodzi.Nie chce stracić kontaktu z moim chłopakiem,więc jedynym wyjściem są pociągi.Więc czy jest wogóle możliwość podróżowania z moimi skarbami,jakie są koszty itp.Jeśli są jakieś strony,na których mogłabym zasięgnąć potrzebnych informacji po prosze o linki.Z góry dziękuje za udzielenie jakiej kolwiek pomocy ;)[/quote] Przeczytaj cały ten wątek - tu jest naprawdę dużo informacji :-)
  4. [quote name='samoglow']Hej, Marta, napisz Ty mi na priva jak pielegnujesz siersc swojej kudlaczki, bo mnie juz sil brak na te Hipisie koltuny :shake:[/quote] Czeszę codziennie lub prawie codziennie, kupuję szampon za 30 zł antykołtunowy, piorę, wycinam co się sfilcuje, traktuję jak pieska rasowego przed wystawą, a i tak ma pełno kołtunów. Na wiosnę obcinam. [quote name='samoglow']czyli wlasciwie na wiosne powinnam go ogolic do skory i zaczac wszystko od poczatku :shake: O matko, jak to robi fryzjer, ze pies nie ucieka? :crazyeye:[/quote] Fryzjer uciekinierów przywiązuje na smyczy. Ale jakby Wika trafiła do fryzjera to biedak mógłby stracić obie ręce :eviltong: Ja już mogę wszystko jej zrobić na szczęście. Ale za to krzywo. Jak ogolisz do skóry, to jest duże prawdopodobieństwo, że sierść będzie dużo bardziej podatna na kołtuny, a czasem może rosnąć już skołtuniona :diabloti: Pocieszyłam, powiedz że pocieszyłam :evil_lol:
  5. [quote name='PaulinaT']Marta - a Ty wczoraj dokąd z tym plecorem zasuwałaś? :cool3:[/quote] Do domu! :-) Plecak był wielki i ciężki. A gdzie Ty mnie widziałaś? :razz:
  6. [URL]http://images32.fotosik.pl/152/dd46490ab3b98956.jpg[/URL] To jest śliczne foto :loveu: Nikt od rana nie zagląda do Coli? :mad:
  7. Pierwsze skojarzenie: sztorm na morzu :lol:
  8. Prześliczny jest Groszek, strasznie lubię takie nieduże kudłate pieski.
  9. [quote name='samoglow']Hop, hop Colusia - usia, siusia :lol:[/quote] Ej no, chyba już nie siusia... w domu przynajmniej :roll:
  10. [URL]http://images24.fotosik.pl/163/0f27077bf8dc7aaa.jpg[/URL] Oo, Cola! :multi: Lecę do wiadomego wątku :multi:
  11. [quote name='PaulinaT']Chociaż raz rozkwasiła mi usta. Raz nos.[/quote] Ale do tego pies naprawdę nie musi mieć gabarytów Abi ;)
  12. [quote name='furciaczek']Hmm a tak sie zastanawiam, czy Abi podczas zabawy jest delikatna czy to raczej typ taki jak Fur...biedy Prezio juz tyle razy zostal ztratowany:lol:[/quote] Na pewno jest zadziwiająco precyzyjna. Jak np. Wika i Figa się kotłują i Abi wkracza do akcji, to zawsze bezbłędnie "trafi" w Figę - Wiki nie dotknie, mimo że waży trzy razy tyle co one obie razem. Tylko się wydaje, że to taka bezwładna rozpędzona masa - ta masa jest całkiem nieźle sterowna ;) Ja jestem Abisi wielką fanką :p Mnie się wydaje, że ona potrafi być zarówno delikatna, jak i tratować "przeciwnika" ;-)
  13. Ja jeszcze tylko dodam, że jest też forum Jacka Gałuszki: [URL="http://www.szkoleniepsow.fora.pl"]www.szkoleniepsow.fora.pl[/URL] na którym można o różne rzeczy zapytać, a wcześniej poszukać w już założonych tematach - kopalnia wiedzy :-)
  14. Oj tak, Abisia daje sobie radę ;) A na naszych spacerkach (np. jak dziś rano), jak Figa się nakręca i zaczyna sobie z ogona Wiki robić sznurek do przeciągania, to Abisia zaraz wkracza do akcji :evil_lol:
  15. Piękne tańce! Bardzo mi się ta Rapi podoba. Mój typ :razz:
  16. Super wiadomości :p No i piękny pies... i kudły ma a'la Wikunia ;)
  17. Ja też nie lubię. Tzn. jeśli ktoś krótko, konkretnie i na temat, to ok. Ale jeśli sprawa jest skomplikowana albo co gorsza temat rozmowy brzmi po prostu "co słychać", to nie znoszę... Albo mejlem, albo na żywo, ewentualnie gg albo skype w wersji pisanej ;) Cola hop!
  18. Nic a nic się Monika nie chwali :roll:
  19. [quote name='mar.gajko']No te moje to na pałeczki nie wyglądają. Raczej pniaki..., bale..., no takie większe.[/quote] I coś takiego za Tobą chodzi? :crazyeye: Niech ta Cola dom znajdzie, bo głupieję od tego wątku :evil_lol:
  20. Czy my tu rozmawiamy o pałeczkach Coli? ;)
  21. No jakoś trzeba ją wołać, no nie? Nie wołacie swoich bakterii? "Szercia, chodź na spacerek!"
  22. Ona nie ma lisów szukać, tylko domku nowego... :razz:
  23. [quote name='Lidan']Moja Gapa jest bardzo podobna do Twojej Wiki i tak samo pierwsza wetka-konował okropny- na świadectwie szczepienia wpisała, że ona czarno - brązowa. Czarne to Gapa ma końcówki uszów i nos :cool3: Dla mnie jest raczej beżowo - szara. Na szczęście książeczki nie chciało jej się wypełniać :razz:[/quote] Wiesz co, bo pierwszy wet miał rację wpisując. Bo ona wtedy nawet była czarno-brązowa. A teraz... czarne i brązowe włosy ma trochę w ogonie i trochę za uszami, a reszta szaro-buro-siwo-popielata ;)
  24. [quote name='PaulinaT']Dzisiaj kupiłam pluszaka dla Figi - takiego z wibratorem w środku[/quote] :crazyeye: Gdzie go kupiłaś? :razz:
×
×
  • Create New...