[quote name='puchu'] plusy i minusy wymienić...[/quote]
Więc tak: Plusy:
- pies sie sam nie nudzi :p
- 2 przyjaciele w domu
( narazie tylko takie plusy mi przychodza do głowy .. w moim przypadku ani ten plus, ani tamten nie ma miejsca u mnie w domu, bo Kropka nie lubi Oskara i nie chce sie z nim bawic - przyjaciolka tez jego nie jest :p ).
Minusy:
- czasem bujki miedzy psami
- więcej wydatków ( jedzenie, szczepienia itd.. )
- zazdrość ( jedego głaszczesz to drugi jest obrażony :cool3: ).
- mniej wolnego czasu ( jesli psy się nie lubią to trzeba z kazdym wychodzic z osobna na spacer )....
Napewno to jest tylko część plusów i minusów co mi przychodza do głowy :p :p :p
Pozdrawiam :)