-
Posts
2363 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iwona&Wiki
-
Chciałam też bardzo podziękować Wspaniałym Osobom, które nie bacząc zupełnie na wielkie nadkładane drogowe pętelki, deklarowały pomoc w przetransportowaniu Złotówki po niedzielnej klubówce. To naprawdę wspaniałe. Dzięki! :calus:
-
No tak:lol: Wg. stanu konta z wczoraj 29-09. Na transport Złotówki od: Karoliny K.:Rose: Pawła G. :Rose: Sylwii G. :Rose: Darii P. :Rose: [FONT=Verdana][SIZE=2]Elizy D. :Rose: [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Łukasza P. :Rose: [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Justyny M. :Rose: [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Doroty M. :Rose: [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Kasi i Michała B. :Rose: Kasi O. :Rose: Sylwii G. :Rose: [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Darczyńcy anonimowego :Rose: wpłynęło w sumie [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][B]402,31 PLN[/B][/COLOR] ! [/SIZE][/FONT]:multi: [SIZE=2][COLOR=Blue][B]Wspaniale! Udało się zebrać całą potrzebną kwotę 200 PLN![/B][/COLOR][/SIZE]:multi: [B][COLOR=Blue]Dziękujemy pięknie wszystkim transportowym dobrym duszkom! [/COLOR][/B]:Rose: I nadal bardzo prosimy o pomoc! :help1:
-
Tak, trzymaj trzymaj, bo ciągle jest niepewność czy wszystko się uda. Szczerze? Odetchniemy, jak sunia zostanie zabrana. Heh, [B]Shirai[/B]! Bo w sumie i skąd możesz wiedzieć, że jakaś pomoc potrzebna. Jak nawet my same o tym nie piszemy i nie żebrzemy. Żebractwo o pomoc (każdą pomoc) to nasz obowiązek:) Ostatnio zaniedbany:oops:, no i... przycisnęło nas:p [B]Agappe[/B], tak tak, już w niedzielę szperałyśmy po transportowych i tych w potrzebie i wystawowych. Nie wiem jak to z jazdą na wystawy, ale chyba jak samochód dopakowany i ludźmi i zwierzami, to raczej niczego już nie weźmie. No, na szczęście transport z Łodzi po kosztach paliwa - jest. Powiem szczerze umieściłam to tu nie tylko wyżej podanych powodów. Ale spokojnie:cool3: I fajnie, że trafił Ci się oszczędny okres. Hmmm... za czasów mojej młodości był na to jakiś miesiąc. Październik?:roll: [B]I jeszcze raz WIELKIE dzięki, dziewczyny!:Rose:[/B]
-
Najpierw dobre wieści: [B]Japi zwany ostatnio misiastym ryjkiem pojechał sobie dziś po południu do swojego domu[/B] :lol: [IMG]http://i27.tinypic.com/atrwcg.jpg[/IMG] I wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. Bądź szczęśliwy śliczny chłopaku!:razz: A teraz te mniej dobre: [SIZE=3][COLOR=Red][B]Bardzo potrzebujemy pomocy dla młodziutkiej suni[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] -> -> [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f110/hodowle-akit-w-polsce-134433/index8.html"][B]szczegóły[/B] [B]w poście #72[/B][/URL][/SIZE]
-
SUPER!:loveu: ufff... po prostu trzymaj kciuki
-
WIEEELKIE dzięki, Kateczko!:loveu: Spoks, każda dycha jest tu ważna!:multi: I oczywiście nie napisałam, jak wpłacać:oops: Na konto Fundacji - jest na stronie [url=http://www.akity.pl]Akity w Potrzebie -Daj Dom Akicie[/url] np. z dopiskiem: na transport Akiry I jeszcze raz - dzięki za pomoc:loveu:
-
[FONT=Verdana][SIZE=3][B][COLOR=Red]Dotyczy hodowli akit Męska Uroda[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][SIZE=3] [/SIZE]:p [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]:p [/SIZE][/FONT]:p [FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B]Edytka kupiła wczoraj na Allegro młodziutką sunię AJ z papierami![/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]I już może sobie radośnie planować uruchomienie produkcji „rasowych” i tanich jak przysłowiowy barszcz szczeniorów po ukochanym, pięknym Hirku (porodowodowym:evil_lol:) i doskonałej rodowodowej mamusi, jakich od metra na Allegro.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Sorry, Edyś za ten żałosny żart:p [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Sunię kupiliśmy (znaczy AwP) w wielkim pośpiechu, by nie kupił jej przed nami żaden rozmnażacz. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Bo tragedia – [B]sunia sprzedawana była na aukcji kup teraz za 1 PLN i sprzedający znaczy hodowca, pomimo naszych próśb nawet nie zostawił sobie żadnej możliwości wyboru kupującego[/B]. Cała treść aukcji: „Ma około 18 miesięcy. Posiada książeczkę oraz wszystkie szczepienia. Suczka jest zarejestrowana w związku kynologicznym. Akira, bo tak ma na imię, nie nadaje się na wystawę, po mimo posiadania rodowodu, z powodu braku prawego kła. Ma tatuaż świadczy to o tym, że ma rodowód.” I od razu wyjaśnię, że dwukrotnie rozmawialiśmy z hodowcą, proponując pomoc i różne rozwiązania. Skutek widać i na razie zostawię to bez komentarza. Na razie:p[/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Pozostale-rasy_20090811164701.jpg[/IMG] [FONT=Verdana][SIZE=2]Bo teraz jest inny, dużo ważniejszy problem – na początek sunię trzeba odebrać od hodowcy z okolic Łodzi i przewieźć do Poznania. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]I już tu bardzo potrzebujemy pomocy![/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Szukamy osoby, która by ją przewiozła albo pomocy w opłaceniu kosztów paliwa – transportu już szukamy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Wiem, że w tej chwili w sytuacji, kiedy AwP w ogóle nie ma pieniędzy (a 1% to jeszcze kwestia tygodni), kiedy sami już płacimy za karmę czy bilety dla wolontariuszy opiekujących się psami ta decyzja o zabraniu suni była krokiem desperackim. Ale nie mogliśmy jej tak zostawić. Choć to dodatkowy pies, którego trzeba będzie utrzymać i na dodatek wysterylizować.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Mam nadzieję, że to zrozumiecie [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]i w tej sytuacji nie zostawicie bez pomocy ani jej ani nas.[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Verdana][SIZE=2]Z wielką nadzieją BARDZO proszę więc wszystkich o pomoc! [/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=2]W zasadzie powinnam napisać to wszystko w wątku AwP[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]. Pisze jednak tutaj, bo sprawa pilna i chyba tu zajrzy więcej [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]osób [/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/B]
-
[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=Black]i razem [IMG]http://i29.tinypic.com/vubyp.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]inne porównania i radości:) [IMG]http://i31.tinypic.com/2qvcdhf.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/11jvhar.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2dtophe.jpg[/IMG] I tyle. Pozdrawiam wszystkich:)
-
[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=Black]i razem [IMG]http://i26.tinypic.com/t023r7.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2qi797a.jpg[/IMG] [/COLOR]Klasa pośrednia[/COLOR][/B]: [B]MAŁA ONA TAKA Yeti Yeti - [COLOR=#ff8c00]oc.dobra [IMG]http://i30.tinypic.com/2i1mgip.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Klasa otwarta: [/COLOR][/B] [B]MAŁA TO KASA Yeti Yeti - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata II [IMG]http://i28.tinypic.com/10x6mmq.jpg[/IMG] [/COLOR] TAKESHI GO SVEIKA - [COLOR=DarkOrange]oc.doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NSwR, Zw.Rasy [IMG]http://i32.tinypic.com/2cfxtoz.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=DarkOrange] [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
-
[B]i razem [IMG]http://i25.tinypic.com/1z6z52d.jpg[/IMG] [/B][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=blue]Klasa championów[/COLOR][/B]: [B]OKII Matagiinu PL - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, CWC, res.CACIB [IMG]http://i29.tinypic.com/1ibx48.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue] SUKI Klasa szczeniąt[/COLOR][/B]: [B]MAI SFORA Z KRASNEGO BORU - [COLOR=#ff8c00]oc.wybitnie obiecująca, lokata I, NSzwR [IMG]http://i25.tinypic.com/2mypvsg.jpg[/IMG] [/COLOR] [COLOR=blue]Klasa młodzieży[/COLOR][/B]: [B]ADEYAKA GO Sensakura - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonala, lokata I, Zw.Mł. [IMG]http://i31.tinypic.com/2e0lb0x.jpg[/IMG] [/COLOR] AKASHIA GO Sensakura - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata II [IMG]http://i32.tinypic.com/s4ug7m.jpg[/IMG][/COLOR][/B][B][COLOR=blue] [/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
-
Nie mam najlepszych zdjęć, niestety:p:p:p [FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=blue]PSY Klasa młodzieży[/COLOR][/B]: [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B]ATSUDE GO Sensakura - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, Zw.Mł., NJwR [IMG]http://i28.tinypic.com/w1z50l.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [B]ATARI-GO TSUGI Namitori - [COLOR=DarkOrange]oc.doskonała, lokata II[/COLOR] [/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i30.tinypic.com/2qwjtld.jpg[/IMG] [B]i razem[/B] [IMG]http://i31.tinypic.com/10pssh3.jpg[/IMG] [FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=blue]Klasa otwarta: [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [B]BAKUHATSU Halne Wzgórze - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata II [IMG]http://i25.tinypic.com/35hq0c9.jpg[/IMG] [/COLOR] TENKEITEKI Halne Wzgórze - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NDPwR[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i28.tinypic.com/10qih3k.jpg[/IMG]
-
Tak, ucz się Bąbelku, ucz pilnie :lol: I wyniki prosto z sędziowskiego stołu:) [IMG]http://i30.tinypic.com/2hzn249.jpg[/IMG] I uśmiech już spakowanej do odjazdu zwyciężczyni :lol: [IMG]http://i31.tinypic.com/6jdhn7.jpg[/IMG] Mam wrażenie, że wszyscy byli usatysfakcjonowani wynikami i generalnie zadowoleni z wystawy:)
-
[FONT=Verdana][SIZE=2]I w trochę innej notacji - mam nadzieję, że udało mi się bezbłędnie: [U]sędzia: [/U][B]Tibor Havelka[/B][U] (SK)[/U][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] Akita (11) [B][COLOR=blue]PSY Klasa młodzieży[/COLOR][/B] - 2 [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]1009 - 1010 [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [B]ATARI-GO TSUGI Namitori [/B][B] ATSUDE GO Sensakura [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [B][COLOR=blue]Klasa otwarta[/COLOR][/B] - 2 [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]1011 – 1012 [B]BAKUHATSU Halne Wzgórze [/B][B] TENKEITEKI Halne Wzgórze[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [B][COLOR=blue]Klasa championów[/COLOR][/B] - 1 [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]1013 [B]OKII Matagiinu PL [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [B][COLOR=blue] SUKI Klasa szczeniąt[/COLOR][/B] - 1 [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]1014[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [B]MAI SFORA Z KRASNEGO BORU[/B][B][COLOR=blue] Klasa młodzieży[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] - 2 [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]1015[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] - [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]1016[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [B]ADEYAKA GO Sensakura AKASHIA GO Sensakura [/B] [B][COLOR=blue]Klasa pośrednia[/COLOR][/B] - 1 [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]1017[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [B]MAŁA ONA TAKA Yeti Yeti [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [B][COLOR=blue]Klasa otwarta[/COLOR][/B] - 2 [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]1018 - 1019[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [B]MAŁA TO KASA Yeti Yeti TAKESHI GO SVEIKA[/B][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Asiaczek']Asiaczki - jak co roku - wrzucą datek do skrzyneczki.:lol:[/quote] Tak, wiem Asiaczku:loveu: Dziękujemy. Jesteś wspaniała:lol: Powodzenia:multi: A w Białymstoku mamy chłodny i słoneczny ranek. Będzie fajnie :)
-
[CENTER][COLOR=Blue][B][COLOR=DarkGreen]Życząc wszystkim wystawowym gościom sukcesów oraz wspaniałej zabawy :multi: zachęcam serdecznie do wrzucania datków do takich oto skarbonek, [/COLOR] [/B][/COLOR] [IMG]http://www.bialystok.toz.pl/fotki/february_1.jpg[/IMG] [COLOR=DarkGreen][B]z którymi już drepczą wytrwale TOZ-owi wolontariusze także z DGManii i MIAU :) Jak co roku zbieramy na opłacenie zabiegów sterylizacji/kastracji "naszych" bezdomnych psów i kotów. Jeśli przypadkiem do kogoś nie dotrą, to zapraszam do stolika - vis-a-vis sekretariatu i wetowego namiotu:) Tym, którzy zechcą wesprzeć "nas" banknotem przygotowaliśmy długopisy kotkowa i bransoletki - Przyjaciel zwierząt:) :multi: Powodzenia wszystkim! :multi: Pamiętajcie o nas! :multi: :multi: Dziękujemy! :multi:[/B][/COLOR] [/CENTER]
-
Poznań - młoda, trochę akitowata Tarta już w swoim domu!
Iwona&Wiki replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
Przypomina się radosny latawiec - Tartek:loveu: [IMG]http://i28.tinypic.com/w98uf6.jpg[/IMG] Tarta, przesympatyczne, bardzo przyjazne i pełne energii dziewczę wciąż czeka na swój dom -
A kuku!:eviltong: [IMG]http://i29.tinypic.com/2ldwqyw.jpg[/IMG] To kolorowe zjawisko zwane Japi :loveu: okazało się być wprost niebywale radosnym i ufnym stworzeniem. Wyjątkowo przyjaznym dla ludzi, do innych psów - stosunek obojętny i raczej pozytywny. Jest grzeczny, pięknie chodzi na smyczy Jeszcze dwa wczorajsze zdjątka tego zjawiskowego misiaczka, który zapada w serce każdemu, kogo spotka:lol: [IMG]http://i25.tinypic.com/2nv6yrd.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/akh5he.jpg[/IMG] Heh, Japi ma już taką masę zdjęć, że w sumie by starczyło na osobny wątek, ale zakładać go raczej nie ma już sensu. I wszystkie piękne, ale nie będę zasypywać nimi wątku zbiorczego psów w potrzebie:p
-
[quote name='Agappe']wow:crazyeye: jaki niedźwiedź.. no mały to on nie jest, a lepek ma jak przysłowiowy sklep:loveu: a jak się u Was zachowuje??? jak do innych psiaków?? [/quote] Prawda, że śliczny?:loveu: No właśnie nieduży jest. Próbowałam tak na szybko odszukać dla porównania zdjęcie Czarnej z Ehimo. Może później znajdę. Japiszon przyjechał dopiero dziś po południu. Z sunią było Oki. A dalej pomalutku. Ale ponoć misiak z niego straszny. Natalka po prostu rozpłynęła i to już po wczorajszym spacerze:lol: [quote name='Agappe'] Rozmawiałam ostatnio z ineczką (która ostatnio mam duuuuuuuuużo rzeczy na głowie i nie tylko na głowie:evil_lol:) i wspominałam o chwilowych problemach finansowych funacji.. czy trzeba jakąś akcję zorganizować??[/quote] No tak coś ostatnio myślimy nad tym trochę. Wiem wiem o tych ineczkowych rzeczach:lol: Fajnie, faaaajnie:multi: Czy teraz warto zawracać Jej głowę? Hmmm... nie wiem. A każda pomoc się przyda:)
-
Ada, z niesmakiem to mogłabym wypowiadać się tylko o poprzednim właścicielu Japy, który jest jedynym winnym całej sytuacji w jakiej znalazł się pies, a nie o schronisku. Tu jest TYLKO ŻAL. Na pewno trudniej jest ocenić psa w schronisku. I wszystko. Ale żal, że tyle siedział w schroniskowym boksie jest. I pewnie każdy go odczuwa, bo psa szkoda.:p Dlaczego tak było? Bo takie są schroniskowe realia. I wszystko. Jest jak jest. Dobrze, że chociaż małe psy mają z kim wychodzić. I dobrze, że powiadomiliście nas i bardzo dobrze się z Wami współpracuje. Dobrze, że mogliśmy zabrać psa, będzie mu lepiej i że w końcu będzie miał szansę na dom. I z tego teraz trzeba się cieszyć. Bo i jak tu się nie uśmiechnąć patrząc na tego łobuza? Teraz może być tylko lepiej:)
-
[quote name='Iwona&Wiki'][B]Japa - [/B][B]Akita z Gdyni, [/B][B]szukający domu (stałego lub tymczasowego):[/B][/quote] Minęły ponad dwa miesiące. Naczekał się, biedaczek :p Ale jest już pod Poznaniem. Przyjechał dziś po południu. [IMG]http://i26.tinypic.com/15yyolv.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/552mb6.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/xbep39.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/20sa7n9.jpg[/IMG] Według opinii w schronisku: "za duży, za silny i za agresywny, by mógł wychodzić na spacery" Dlatego przez cały ten czas nie wychodził ze schroniskowego boksu:p [IMG]http://i26.tinypic.com/5d4cgo.jpg[/IMG] Wielkie dzięki przekochanej Natalce za transport:Rose: i dobrym duszkom za sponsorowanie paliwa:Rose:
-
Wpaniały chłopak akity japońskiej ZNALAZŁ WSPANIAŁY DOM! :)
Iwona&Wiki replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
A jeszcze dwa miesiące temu nawet trudno by było sobie wyobrazić Sabishiego w takiej sytuacji:shake: A tu proszę - kanapowiec pełną gębą :lol::lol::lol: Coś wspaniałego:loveu: -
Oczywiście najfajniejsze było poranne leniuchiwanie na pomoście:eviltong: A czasem wręcz poranne chrapanie na pomoście:p [CENTER][IMG]http://i27.tinypic.com/20qaslz.jpg[/IMG] [LEFT]To jeszcze kilka "guciowych" krajobrazów:eviltong: [/LEFT] [IMG]http://i29.tinypic.com/2ccneo6.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/54iyol.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://i29.tinypic.com/osr380.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT] I już myślimy, kiedy znów się tam wybierzemy:p [CENTER][IMG]http://i31.tinypic.com/4pwkma.jpg[/IMG] [LEFT]a wybierzemy się na pewno!:eviltong: [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]