Jump to content
Dogomania

Iwona&Wiki

Members
  • Posts

    2363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iwona&Wiki

  1. [CENTER][IMG]http://i49.tinypic.com/213rq7d.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=Sienna][B]Wesołych Świąt![/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  2. Super!:multi: Dobra z Ciebie Duszyczka!:eviltong: Fajnie, fajnie! Wszystko się przyda! Wielkie Dzięki!:loveu:
  3. Bety, Agappe, dzięki za info :) Ufff... to dobrze, że są w Wa-wie i już bez problemów można je kupić :lol: I jak Daria? Faaajny jest, prawda? :) Tylko niezbyt dobrze, że trochę ślimaczy się ich sprzedaż. Takie mam wrażenie. I to w Kakadu właśnie. A w każdym jest jedynie 15 - 20 sztuk. Bo z Allegro i ze strony "schodzą" bardzo fajnie. Ostatnio większość czasu zabiera mi zdobywanie sprawności "pakowacza" albo doskonalenie cierpliwości w pocztowych kolejkach :D Przyznam szczerze, tej chwili ciągle nie potrafię jeszcze powiedzieć, czy akcji był potrzebny patronat medialny? Oczywiście zastanawialiśmy się nad tym. Zrezygnowaliśmy, bo to była tak niewielka ilość na całą Polskę. A jednak. Jednak kalendarze potrzebują reklamy. Szczególnie teraz - w czasie przedświątecznych zakupów! Dlatego mam WIELKĄ PROŚBĘ! [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Kochany Dogomaniaku z Warszawy, Wrocławia i Poznania! Wydrukuj i zawieś, bardzo proszę, w znajomej lecznicy, sklepie zoologicznym lub w innym fajnym miejscu plakacik A4 z informacją o kalendarzu AKITY - AKITOM 2010![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Może to być jeden z tych: [U][URL="http://i45.tinypic.com/2qn2o2g.jpg"][/URL][/U] [U][URL="http://i50.tinypic.com/w814es.jpg"]POZNAŃ-czarno-biały[/URL][/U] [U][URL="http://i50.tinypic.com/2v2y16s.jpg"][/URL][/U] [U][URL="http://i49.tinypic.com/10mirdf.jpg"]WARSZAWA-czarno-biały[/URL][/U] [URL="http://i48.tinypic.com/2njd69u.jpg"][/URL] [U][URL="http://i46.tinypic.com/pvkt4.jpg"]WROCŁAW-czarno-biały[/URL][/U] albo inny - własnego pomysłu!:eviltong: [/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=Blue]To będzie ogromna pomoc!:multi:[/COLOR][/SIZE][/B] Wystawiłam sporo ogłoszeń w necie. Ale może jeszcze gdzieś można by było? Może jeszcze jakieś pomysły? [quote name='wani']Czy bedzie jakas akcja swiateczna??? Grudzien juz tuz tuz :)[/QUOTE] I już mamy grudzień. Dopiero teraz zobaczyłam Wani to Twoje pytanie. Fajnie by było, ale przyznam szczerze, nie starczy mi czasu:placz: Ale pomysł super :) Może zajęłabyś się tym? Mam nadzieję, że choć kilka osób robiąc świąteczne prezenty swoim Kitkom pomyśli o tych bezdomnych i zrobi również i im jakiś drobny prezent :)
  4. Co do YOSHIego to pewnie, że każdy chce do domu z ogrodem. Ja też:) W każdym razie psiak jest nauczony zachowywania czystości. Więcej info o poprzedniej właścicielce i i warunkach, w jakich mieszkał możemy przesłać na maila lub PW. Szukamy mu domu stałego lub chociaż tymczasowego. Będzie go można zabrać mniej więcej w połowie przyszłego tygodnia.
  5. No tak :D Żadne zamieszanie. Bardzo dobrze, że udało się wyjaśnić. I dzięki temu informacje - doprecyzować:) No tak, mnie prostej babie ze wsi wydaje się, że wszędzie tak jak u mnie. Jedna ulica, jedno Kakadu...:) A tu w wielkim świecie - nie ma tak łatwo:D Veene, sklepy wybierały dziewczyny z Wa-wy. Wiesz, już i tak zagospodarowałam im sporo czasu. Niech może już tak zostanie. Więcej uwag i pytań nie ma, więc czy to oznacza, że hmm... nie ma już żadnych problemów?:) To ja mam prośbę: Jeśli ktoś kupi kalendarz w Kakadu, przed wyjściem ze sklepu -proszę go obejrzeć miesiąc po miesiącu:)
  6. Najpierw ponarzekałam, ale na razie wycofuje się, bo to może być nasza niezbyt dokładna informacja. Otóż tam, na Targówku znaczy, jest więcej niż jedno Kakadu. Kalendarze są w Kakadu w Carrefourze i rozmawiałam właśnie z kier. tego Kakadu. Dojechał już do sklepu, sprawdził i są - wiszą za kasą. Mam pytanie: W którym byłaś? Jeśli w tym, to bardzo proszę o kontakt, bo sprawę trzeba wyjaśnić. Jeśli w innym, to przepraszam za niedokładną informację. Naprawdę nie wiedziałam, że tych Kakadu tam więcej niż jeden. W każdym razie, poprosiłam już Filipa, żeby przejechał się po wszystkich warszawskich i sprawdził, jak to w nich wygląda.
  7. Dobrze!:diabloti::lol: Dokładnie tydzień temu zabraliśmy od pewnego głupiego babiszona szunię Szazę. Wiem, że niektórzy widzieli jej ogłoszenie na allegro - zatroskana chciała oddać ją za złotówkę z powodu wyjazdu i takie tam. Babiszon zdjął ogłoszenie, ale słabo współpracował, ostatecznie jego opowieści o trosce i rozpaczy można między bajki włożyć. Heh, nie pierwszy to raz:p Prezes się wkurzył, pojechał i zabrał babie sunię. I dobrze się stało, bo sunia wychudzona i zaniedbana była makabrycznie, z ogromna ilością kleszczy:shake: Okropne, co tacy "opiekunowie" robią ze swoimi psami, nie ma na to żadnego wytłumaczenia:p [IMG]http://i36.tinypic.com/imnqlf.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2i1gr6f.jpg[/IMG] Ale Szaza jest już pod troskliwą opieką. Jeszcze tylko sterylka i powinno być oki A domu nadal szukają: piękniejsza i grzeczniejsza:cool3: z dnia na dzień Tarta:loveu: [IMG]http://i49.tinypic.com/wufnds.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/df7dpw.jpg[/IMG] i zabrany z poznańskiego schroniska Tosiek :loveu: [IMG]http://i37.tinypic.com/vzv9xy.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/14jc1vs.jpg[/IMG]
  8. Mięsiste:evil_lol::lol: Czyściutkie, aksamitne ucha. To jest to:lol: Jego nowi opiekunowie są nim zachwyceni. Teraz Ehimo wygląda tak: [IMG]http://i37.tinypic.com/2v1p5p4.jpg[/IMG]:loveu: [IMG]http://i34.tinypic.com/10ibf2x.jpg[/IMG]:loveu: :eviltong:
  9. hehe, uprzedziłaś mnie :D Właśnie wpadłam tu wstawić świeże spacerowe zdjątka Tarty :)
  10. [FONT=Verdana][SIZE=2]Kochani, zachęcam gorąco do kupna pięknego kalendarza na rok 2010 "Akity-Akitom" i jednocześnie – do pomocy podopiecznym naszej Fundacji, gdyż cały zysk z jego sprzedaży będzie przeznaczony dokładnie na sfinansowanie opieki weterynaryjnej - leczenia i zabiegów weterynaryjnych, ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów sterylizacji/kastracji. Dzięki tej zbiórce będziemy mieli pieniądze na opiekę weterynaryjną. [/SIZE][/FONT] [CENTER][IMG]http://i38.tinypic.com/jigt9j.jpg[/IMG] [/CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Jak zwykle, cały kalendarz jest do obejrzenia na [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][URL="http://www.akity.pl/index.php?id=166"][B][COLOR=blue]stronie Fundacji[/COLOR][/B][/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] <-KLIK [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]kosztuje tylko 35 zł, Jest formatu A3, 14-stronicowy. [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] Kalendarze już są do kupienia: - [B][URL="http://www.allegro.pl/item834559565_akita_kalendarz_akity_akitom_2010_pomoz.html"]na aukcji Allegro[/URL][/B] <-KLIK[URL="http://www.allegro.pl/item818220199_akita_kalendarz_akity_akitom_2010_pomoz.html"][/URL] - przez [B][URL="http://www.akity.pl/index.php?id=166"]stronę internetową Fundacji[/URL][/B] /możliwość osobistego odbioru w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Białymstoku/ Od poniedziałku 23 listopada będzie je można kupić również w sieci sklepów Kakadu w Białymstoku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu - lista sklepów na stronie Fundacji i Kakadu. I tu UWAGA: [B]kupiony kalendarz proszę obejrzeć jeszcze w sklepie![/B] Dziękuję wszystkim, którzy wesprą Akity w Potrzebie [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]kupując kalendarz na rok 2010. Naprawdę warto, bo piękny jest:) [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Proponuję nie zwlekać za bardzo, bo nakład nie jest zbyt duży:) Chciałabym w tym miejscu jeszcze ogromnie podziękować wszystkim, którzy wspaniale i bezinteresownie pomagali i nadal pomagają w realizacji całego przedsięwzięcia. Trudno wymienić jest wszystkich. To bardzo wiele osób. Pomoc każdej z nich jest jednakowo ważna. Dlatego WSZYSTKIM - Akity w Potrzebie pięknie dziękują!:loveu:[/SIZE][/FONT]
  11. Uch, oby tak było! :roll: Dobra! Wnikliwego!:evil_lol: :lol: I jeszcze oblukaj chłopaka ze wszystkich stron. I ufoć, co się da. Będe czekała:eviltong: W sumie nie wiadomo, gdzie on mieszka. Tylko, że w domu z ogródkiem. Na tych Bielanach to są takie?:p
  12. [FONT=Verdana][SIZE=2]Kolejna pseudohodowla [B]zarejestrowana w Związku Kynologicznym [COLOR=red]to pseudohodowla nowofunlandów [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]z przydomkiem [/COLOR][COLOR=Red][COLOR=red]Z REYMONTOWSKIEGO OGRODU[/COLOR].:p[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [B] Oczywiście widniej na stronach widnieje na stronach ZK :shake: [/B][/SIZE][/FONT][CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2][URL="http://i33.tinypic.com/rhonbt.jpg"][IMG]http://i33.tinypic.com/x37k3t.jpg[/IMG][/URL] <-KLIK [/SIZE][/FONT] [LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]i na pewno ma przydomek [COLOR=Red][COLOR=red]Z REYMONTOWSKIEGO OGRODU[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2][URL="http://i34.tinypic.com/9hswon.jpg"][IMG]http://i35.tinypic.com/153y0wp.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]<-KLIK[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][LEFT][CENTER][LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Klatki to pewnie piętrowo ustawia. I by nie było wątpliwości [/SIZE][/FONT][/LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][URL="http://i36.tinypic.com/1rp11l.jpg"][IMG]http://i35.tinypic.com/2lu5nra.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]<-KLIK [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Jeśli nawet nie wypuszcza lewych miotów niufków, choć i tu w to nie wierzę, to to, co wyprawia ten pseudohodowca i innymi rasami jest straszne. [B][COLOR=red] 1[/COLOR][/B]. [B]Mnoży[/B][B] bez pamięci[/B] [B]akity[/B], które sprzedaje m.in. na Allegro jako niejaka[B] [COLOR=red]Anita195 [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=red]:shake::p [/COLOR] aukcja z początku roku [/B][/SIZE][/FONT][CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2][URL="http://i37.tinypic.com/nexsag.jpg"][IMG]http://i35.tinypic.com/e1sev.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]<-KLIK [/SIZE][/FONT][LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]i kolejna[/B] w tym roku [/SIZE] [/FONT] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2] [URL="http://i37.tinypic.com/j7yss5.jpg"][IMG]http://i34.tinypic.com/2lng1aa.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]<-KLIK [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE] [/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B][URL="http://www.allegro.pl/item804598278_akita_akity.html"]link do aktualnej aukcji[/URL][/B] <-KLIK czyli [B]kolejny miot w tym roku[/B]. Śmierdziele:p:p [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Nawet zdjęcia te same, bo kto by tam pamiętał [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=red]2[/COLOR][/B]. [B]mnoży też sznaucery[/B]:shake: [/SIZE] [/FONT] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2] [URL="http://i35.tinypic.com/34ru61f.jpg"][IMG]http://i38.tinypic.com/10nfi4n.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]<-KLIK[/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2] [B][COLOR=red]3[/COLOR][/B]. [B]i jak widać z opisu [/B]([URL="http://i34.tinypic.com/9hswon.jpg"]drugie zdjęcie[/URL])[B] wiele, wiele innych:p[/B] [/SIZE] [/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [SIZE=4]Przestrzegam więc przed pseudohodowlą [/SIZE][/SIZE] [/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4]z przydomkiem [B][COLOR=red]Z REYMONTOWSKIEGO OGRODU[/COLOR][/B] działającą pod przykrywka ZK :p Jest to [B][COLOR=red]pseudohodowla[/COLOR][/B] tyle że [B][COLOR=red] [/COLOR][/B][/SIZE] [/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][B][COLOR=red]zarejestrowana w Związku Kynologicznym [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][SIZE=4]:shake:[/SIZE] Co można z tym zrobić? Może ktoś z Was ma jakiś pomysł?[/SIZE] [/FONT] [FONT=Verdana]No jasne, że nie da się zabronić im mnożenia:p [/FONT] [FONT=Verdana]Ale może uda się chociaż, żeby nie mnożyli pod przydomkiem ZK:shake: [/FONT] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  13. [quote name='***kas']Kochani, takiego piechola znaleźliśmy w poznańskim schronie. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/201/478888cc44d97aea.jpg[/IMG][/URL] Szkoda pieska/suczki niestety nie wstał, nie można było stwierdzić:shake: Piesek osowiały, przestraszony, zamerdał ogonkiem kilka razy i odwrócił głowę. Piesek jest na boksach ogólnych, do adopcji, niestety nie wiemy nic więcej o jego charakterze.[/QUOTE] To przy okazji nasz nowy nabytek - świetny psiak:loveu: [CENTER][IMG]http://i37.tinypic.com/fcn1xz.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i35.tinypic.com/2zgdu76.jpg[/IMG] [/CENTER] W drodze do nowego życia. Szuka domu.
  14. Heh, to musiał być ON! Nie sądzę by było więcej kitek z pomponem. Następnym razem, Kasiu, krzycz MASUMIII! Na cały głos i do skutku. Ci nowi Pańciowie raczej wiedzą, że tak nazywał się kiedyś. A może dalej tak go nazywają. Kurczaki, zmartwiłaś mnie tą tłustością, ale najbardziej problemem z łapami:placz: Trzeba dowiedzieć się, co u niego. Bardzo chciałabym wiedzieć. Bardzo. Kasiu, goń go, jak zobaczysz następnym razem. Goń i wypytuj o wszystko. Plissss...:modla: [quote name='Agappe']Czy akcja kalendarze już rozpoczęta? czy nadal etap przygotowań?[/QUOTE] Fajnie, że pytasz:) Tak, tak, rozpocznie się lada moment:multi: Kalendarze już zabrane z drukarni przez dobre wrocławskie Duszki:loveu: Jutro przyjadą do Poznania i chyba zadebiutują na wystawie ;) :eviltong: Jeszcze nie widziałam ich w realu. Ale są szczęśliwcy, którzy już oglądali. Jedyne, co wiem, to że wywołują jęk zachwytu i radosne piszczenie :evil_lol:
  15. Ewcik, dziękować to powinnaś sobie i Łukaszowi :D:D:D A my przyłączamy się do tych podziękowań:D:D:D Więc do radości ze szczęśliwego zakończenia, że Czarny wylądował bezpiecznie w swoim nowym domu dołącz buziaki od nas za Waszą pomoc temu łobuzowi!:loveu: Za ogromną determinację!:loveu::loveu: Jesteście wspaniali!:loveu::loveu::loveu: Dzięki!
  16. Shirai, to wstawię też za Ciebie;):) [CENTER]:laola::laola: :new-bday: :BIG: [SIZE=3][B][COLOR=Blue]Wszystkiego najlepszego dla Emiśki! :BIG: Spełnienia Jej psich marzeń, zdrówka i mnóstwa wspaniałych chwil z Jej Ukochanymi Ludźmi![/COLOR][/B][/SIZE] :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :laola::laola: [/CENTER]
  17. no proszę:cool3: Tak, tak, jak obada, koniecznie daj znać. "Ruda pani" powinna coś z tym zrobić. Pies nie może ganiać tak sobie samopas. To przecież takie niebezpieczne jest:p Dzięki, Szaro:)
  18. [quote name='Iwona&Wiki'] [CENTER] [IMG]http://i37.tinypic.com/34gwupw.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]Goraku zgodziła się przyjąć do siebie hodowczyni Skierdy.[/B][/quote] Dziś około południa Goraku wrócił do domu. Wielkie dzięki Agnieszce i Paulinie:loveu::loveu: za przetransportowanie chłopaka. A p. Ewie:loveu: za ciepły kąt i opiekę.
  19. Taka tu cisza, bo z tego co wiemy Czarny zaginął. Nie ma go od ponad tygodnia. Ewcik pisała, że szukała go, przez ostatnie 4 dni - intensywnie. Sama nie wiem, może zrobic jakieś większe. Pomóc Ewcik w poszukiwaniach Czarnego? Co myślicie? W tym pomóc, niestety, nie mogę:oops: Najprawdopodobniej jest nawet dom chętny do adopcji. Tylko psa nie ma:p
  20. Rzeczywiście coś dziwnego z tymi zdjęciami. Dziewczyna, z tego, co pamiętam jest z Warszawy, więc może ktoś mógłby się wybrać, zobaczyć Kire na żywo i zrobić fotki. Pewnie wypaczona jestem, bo zawsze w podobnych sytuacjach zastanawiam się, co ten człowiek by zrobił jeśliby chodziło o dziecko albo starszą osobę, któremu winien jest opiekę. Dom dziecka? Dom starców? No, ale przynajmniej dobrze, że dziewczyna szuka pomocy a nie myśli o wyrzuceniu w jakimś lesie albo o uśpieniu:p Bo wielu znajduje takie właśnie rozwiązanie. To jakaś czarna seria dla staruszków AA:p Tydzień temu dostaliśmy prośbę o pomoc w sumie w podobnej sprawie. Napisała do nas p. Anna z łódzkiego TOZ-u. Może zacytuję - będzie szybciej: "Otrzymaliśmy zgłoszenie od lekarza weterynarii z Radomska, że zgłosił się do niego właściciel psa rasy Akita, aby go uśpił. Twierdzi, że nie radzi sobie ze zwierzęciem. Stwierdził nawet, że pies go zaatakował. Mężczyzna ten oddał psa na 2 tygodniową obserwację i zażądał, aby po upływie tego czasu tj. 5 października uśpił psa. Weterynarz przeprowadza obecnie obserwację, której wyniki nie potwierdzają się z argumentami właściciela. Zwierzę jest całkowicie zdrowe i nie wykazuje agresji. Jest to bardzo piękny pies, który jak domniemamy znudził się swoim ,,opiekunom''. Zgodnie z etyką, moralnością i Ustawą o Ochronie Zwierząt doktor odmówił uśmiercenia zdrowego psa......Weterynarz u którego obecnie przebywa pies nie pozbawi zdrowego zwierzęcia życia, ale właściciel z pewnością po usłyszeniu odmowy znajdzie kogoś kto wykona ten zbrodniczy proceder. Możemy zasugerować oddanie zwierzęcia do schroniska, ale to także skazuje psa na nieznany los, a właściciel zdecydowany jest na uśpienie." Ustaliliśmy (dzięki za pomoc), że pies to Goraku Skierdy, ur.2000-12-03, nr rod. PKR.II-69252, nr rej 26051/XXII/00, o CHOKU Skierdy, m. DOWA Skierdy. Wypytaliśmy osoby, które widywały psa i mamy informację, ze Goraku nigdy nie zachowywał się agresywnie. A właściciel sam potwierdził, ze pies go ugryzł, bo uderzył psa w tył głowy. Goraku ma nie zdiagnozowaną narośl w okolicy odbytu. Właściciel 30 września podpisał zrzeczenie się praw do zwierzęcia na rzecz fundacji. Ten weterynarz nie zamierzał psa usypiać, więc pewnie właściciel po zakończeniu obserwacji znalazłby innego. [B]Dziś kończy się obserwacja i Goraku można już zabrać. [/B] Oto on (zdjęcia z ostatniego wtorku): [CENTER][IMG]http://i38.tinypic.com/66jia9.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/34gwupw.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/25txnw7.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]Goraku zgodziła się go przyjąć do siebie hodowczyni Skierdy. Wczoraj wieczorem potwierdziła tę decyzję. [/B][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Red]Dlatego PILNIE szukamy dla niego transportu[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=Red]Radomsko -> Nowy Dwór Mazowiecki[/COLOR][/SIZE][/B] [LEFT] [COLOR=Blue]Edycja: [/COLOR][B][COLOR=Blue][SIZE=3]Dziękujemy. Transport już jest :)[/SIZE] [/COLOR][/B][/LEFT] [/CENTER]
  21. Nie udało mi się wczoraj dostać na Dogo, dlatego dopiero dziś zaktualizowałam [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/12988624-post86.html"]listę sponsorów[/URL][/B] transportu Złotówki <-KLIK Zebraliśmy już w sumie [B]402,31 PLN![/B] Jesteście wspaniali! :multi: Starczyło na transport i zostało jeszcze 202,31 PLN :lol: Jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki!:Rose: Naprawdę nie wiem, jak bez tej pomocy poradzilibyśmy sobie. Edyta już o tym napisała. Okazało się, że Złotówka nie ma nic aktualnego, łącznie ze wścieklizną :p Dlatego zanim sterylka to trzeba po kolei, od odrobaczenia po szczepienia. Proponuję więc na to przeznaczyć pozostałe pieniądze. Uzupełniłam też o zdjęcie i nazwę hodowli [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/12968130-post72.html"]pierwszy post o Złotówce[/URL][/B] <-KLIK Tylko jeszcze dodam, że hodowca nie tyle nie był zainteresowany pomocą, co powiedział wprost, że "nie opłaca mu się już więcej w sukę inwestować". Sunia - szczeniak z jego hodowli, po prostu mu zawadzała. Oddałby ją każdemu, byle tylko pozbyć się kłopotu. Nie tak powinna wyglądać opieka, troska i odpowiedzialność za psa, a już na pewno w hodowli zrzeszonej w ZK:p
  22. Jasne, że się przyda!:multi: Skrzętnie zliczamy każdy grosik:) Andromeda, wielkie dzięki!:buzi::ylsuper: [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/12988624-post86.html"]Aktualny stan wpłat na transport Złotówki[/URL][/B] <-KLIK Nadal bardzo prosimy o pomoc! :help1:
  23. I oby to było tylko to:shake: Bo gdyby [URL="http://www.inus.pl/choroby_psa/2.htm"]atopia albo jakaś alergia[/URL] <-KLIK to bardzo niefajnie:shake:
  24. Kateczko, to załatwiaj, załatwiaj:lol: Już chyba wszystko wiesz? "Gazowy" transport kosztowałby pewnie około stówy, a tyle to już prawie mamy:multi: I to jest Poznań, więc by nie było problemu z nowymi papierami:) Też myślimy nad zmniejszaniem kosztów. Może uda się znaleźć zwierzaka, który potrzebuje transportu w drugą stronę, bo wspólnego ze Złotówką nie zaryzykujemy. Wtedy jest możliwośc podzielenia kosztów na pół. Tak już robiliśmy kiedyś.
  25. Policzyliśmy - w sumie w obie strony to prawie 490 km (wg drogowej mapy - dokładnie 485,7 km). Jeśli masz możliwość załatwienia - będzie super
×
×
  • Create New...