Jump to content
Dogomania

Iwona&Wiki

Members
  • Posts

    2363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iwona&Wiki

  1. Oj tak, tak:multi: Szczególnie takich przejętych nowych domków jak ten Tomi:) Faaaajni ci nowi opiekunowie Tomi są:D [quote name='Kacedy'][COLOR=darkred][B]Szuka domu (do oddania):[/B][/COLOR] Imię domowe: Kisza Imię rodowodowe (z metryki): Kiszo Vaduz Rodzice: Elbe Bomate Trial i Bisho Tajgeta Data urodzenia: 03.11.2003r. [IMG]http://www.pomocakitom.konie.ys.pl/dogo/Kisza_1.jpg[/IMG] Więcej info na stronie AwP[/quote] Misiak już od 3 tygodni w swoim nowym domu i ma się bardzo dobrze:) Tu również szczęśliwe zakończenie: [quote][SIZE=1]Witam Pani Edyto,[/SIZE] [SIZE=1]Jestem w stałym kontakcie z .... Z tego co mi wiadomo Kisza ma się znakomicie - polubił wszystkich domowników i całą rodzinę (nawet małe dziecko - sic!), je z wielkim apetytem, pilnuje domu i ogrodu, wita radośnie [/SIZE] [SIZE=1]jak wracają i jest ogólnie bardzo grzecznym psem (znalazł sobie nawet własne miejsce - na środku kuchni, więc doradziłem im, aby pomogli mu je szybko zmienić, zanim im nie będzie wolno do niej wejść;) - to nawet trochę smutne, że tak szybko przyzwyczaił się do nowego otoczenia, ale z drugiej strony skoro jest mu dobrze - o to chodziło i to właśnie mnie pchnęło do podjęcia tej decyzji. Cóż więcej mogę dodać - może za jakiś czas (pół roku, rok) odwiedzę ich (serdecznie zapraszają) i zobaczę jak się ma Misiak - choć nie wiem, czy psychicznie dam radę (no i jaka będzie jego reakcja). Mam syndrom opuszczonego gniazda i wieczorne powroty do domu są dla mnie wyjątkowo smutne. Zdaje się, że Kisza lepiej znosi to spotkanie niż ja. Jednak naprawdę smutno by by było, gdyby było na odwrót - więc jest dobrze:)[/SIZE] [SIZE=1]Raz jeszcze dziękuję Paniom za okazaną pomoc. Nie wiem jak się mogę [/SIZE][SIZE=1]odwdzięczyć. 1% to przecież bardzo mała rzecz, zwłaszcza, że nie [/SIZE][SIZE=1]zarabiam kokosów (PIT z danymi Fundacji już w US). Może w przyszłości [/SIZE][SIZE=1]będę mógł jakoś pomóc w miarę moich sił i możliwości. [/SIZE] [SIZE=1]Pozdrowienia dla całej Fundacji AwP. [/SIZE] [SIZE=1]Ł[/SIZE][/quote] I jak napisała Edyta: Warto było:) W takich chwilach powraca mi wiara w sens tego wszystkiego co robimy:) Tak, warto! Radości, pogody i wielu wspaniałych zajączków!:multi: Świąteczne buziaki Edytko!:loveu:
  2. I debiut w GA całkiem niewiosenny, za to świeży zupełnie domowy Słonik:eviltong: [CENTER][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3186/20090327slonik05.jpg[/IMG][/CENTER] no właśnie:loveu: [CENTER][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8660/20090327slonik02.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT]Dobrej nocy.[/LEFT]
  3. Nasze ptaszyska - zazwyczaj ledwie w zasięgu wzroku :roll: [CENTER][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3909/20090331wiki07.jpg[/IMG][/CENTER] Dróżki dróżkami - duuuużo ciekawiej jest w gąszczu:p [CENTER][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9180/20090331wiki08.jpg[/IMG][/CENTER] cooo tam, że pańcia umiera na myśl o czyhających stadach kleszczy:shake: [CENTER][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5928/20090331wiki09.jpg[/IMG][/CENTER] taaam to dopiero są zapachy:cool3: [CENTER][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2494/20090331wiki11.jpg[/IMG][/CENTER] [LEFT]Z wiosennymi pozdrowieniami dla Izis:loveu:[/LEFT]
  4. Rzeczywiście, Aniu. Piękny, ciepły, słoneczny dzień:) Pomysł super. Dzięki:) Tak, to już wiosna:eviltong: Ech, co tam okna-prosiaki:p Warto było podreptać sobie troszkę. Bo ślicznie jest:eviltong: Tym bardziej, że to pierwszy nasz wspólny dłuższy spacer od hmmm... kilku tygodni? To najpierw wiosenny las [CENTER][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7524/20090331kleosin02.jpg[/IMG][/CENTER] wiosenne drogi:diabloti: [CENTER][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1424/20090331kleosin03.jpg[/IMG][/CENTER] i dróżki jakby już mniej wiosenne:cool3: [CENTER][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9606/20090331kleosin01.jpg[/IMG][/CENTER] I mój Gucio wiosenny rozczochraniec [CENTER][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5199/20090331wiki05.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6043/20090331wiki06.jpg[/IMG][/FONT][/CENTER] :loveu:
  5. Ależ proszę:) Fajnie, fajnie - pękajcie sobie. Na zdrowie:D Tak własnie przypuszczałam, że to ptaszydła. Tylko takie spore to stadko:roll: A co na nie piesy?:cool3: Ech, a mój Wikiszon jeszcze nie ma wiosennych zdjęć:shake: Ale oczywiście będzie miał.:)
  6. Ufff... to w fajne miejsce trafiliście. A cóż to za szczepienie? Nic o nim nie słyszałam jeszcze:oops: Tak, fajny, fajny:loveu:Dopókim się nie pojawił nie wiedziałam nawet, że kociaste mogą byc takimi gadułami:roll: A tak w ogóle, to Słonik oczywiście jest dziewczynką:D No to Bajkę koniecznie trzeba uprać, dziewczyny powinny być śliczne:)
  7. Prawda, przeurocze:loveu: [quote name='Asiaczek']widac ręke fachowca:lol:, główka od razu ładniejsza (moim zdaniem).[/quote] Mhmmm... fachowiec też wygląda na zachwyconego:):loveu: [URL]http://i13.photobucket.com/albums/a269/jabola/IMG_0144.jpg[/URL] :crazyeye::loveu: A gdzie mieszka Musume? Fajnie ma:eviltong: Chociaż to chyba mały szatan:eviltong: A Axel - cierpliwa dusza?:roll:
  8. I słusznie, odkurzyć trzeba;):) Inaczej nie wypada wrzucać takiego eleganckiego chłopaka:eviltong::loveu: Dajut wygląda przepięknie:loveu: Ech, chyba świeżo wyczesany?:cool3: Fajne, fajne zdjątka. Szczególnie zabawowe:loveu: I portreciki:loveu: Aniu, Aniu, a jaką macie adresatkę? [URL]http://img440.imageshack.us/img440/847/dsc00164g.jpg[/URL] Co to jest to białe? Daleko prawie na skraju łąki?:roll: Podziwiam to zamiłowanie Dajuta do taplania sie w wodzie. [URL]http://img440.imageshack.us/img440/666/dsc00215q.jpg[/URL] Mój Gapiszon nawet małe kałuże omija wprost na paluszkach:shake: Z własnej nieprzymuszonej woli nawet pazura nie zamoczy:p No ale przecież - Wy som żeglarze:)
  9. To dobrze, że już nie kicha. Ale skoro tak, to medykamenty można by chyba podsunąc sąsiadce. Szkoda psicy. A swoją drogą, to Bajce tez przydałaby sie wiosenna kąpiel. Oczywiscie, jak skończy kichać. Taka czyściutka i w czerwonej obroży:loveu: wyglądałaby bajecznie, prawda?:loveu: Wiosenne zdjęcia śliczne są. Szczególnie portreciki:loveu: [URL]http://img155.imageshack.us/img155/6459/ambis09.jpg[/URL] :D Mówiłam, że Ambiska to przedsiębiorcza dziewczyna jest :eviltong: Wcześniej nie zauważyłam - macie naprawde pikne spacerowo. [URL]http://img3.imageshack.us/img3/453/ambis03.jpg[/URL] :loveu: Aż chce się pomaszerować. A jak tam kleszczydła?:p Pytam, bo to u mnie ostatnio na czasie. Nie, nie osobiscie jescze żadnego w tym roku nie spotkałam. Tfu tfu, odpukać. Tylko przypominalam sobie o nich. I szukałam środków dla mojego Gucia:p Oho, Enter to poważny gość. Nie sądziłam, ze juz tyle ma. Mam nadzieję, ze już lepiej reaguje na Ambiśkę. W tym wieku to należy sie odrobina spokoju:loveu: A zawsze był taki gaduła? U mnie jest Słonik. Młodzieniaszek, ale drze ryjka jak szalony. W ogóle ma całą gamę przeróżnych odzywek:D Fajny jest:)
  10. Uh, ile tu nowych zdjatek:loveu: Ale Ambiś na tych ostatnich jakaś inna jest:roll: Poważniejsza? Doroślejsza? I taka - patrzcie na mnie, oto ja i śliczna jestem. Czy może jeszcze przeżywa kąpiel? A może dumna z nowej obroży?:roll: [SIZE=1]No i jak? Ta lepsza?[/SIZE] Ale pewnie była wychwalana. Bo taka zadowolona jest:loveu: [URL]http://img10.imageshack.us/img10/1097/ambi1.jpg[/URL] Kurcze, Ambiś ma jeszcze różowe poduszeczki?:loveu::cool3: [quote name='Arden']:crazyeye: Cudne! Bernuś z królikiem - i to żywym :loveu:[/quote] Hmmm... bo pewnie ten Bernuś nie jest na chrupkim dietetycznym;):) Rzeczywiście filmik świetny jest:lol: To ile lat ma Enter? Noooo... on też ma spory udział w zafutrzaniu domu. A tu proszę - wszystko na Amber;):p:)
  11. Trzeba szukać:p Z dwóch powodów. 1. Set cały czas leczony i częściowo żywiony jest "na kreskę". Na wakacjach dług wynosił 2500PLN. Jesienią zmniejszylismy do 1000, a teraz chyba znów jest pod 2000. Aż strach pytac w lecznicy. 2. Opieka nad Setem, myslę, jest ponad siły tej pani. Choc rzeczywiście - przez ten czas przywiązała się. Ale i tak co jakiś czas temat żeby natychmiast zabrać - powraca. Dlatego trzeba:p
  12. No to bryndza:p To może dodać dla zachęty jego dług w lecznicy?:diabloti:
  13. To ta "zgubiona"? Znaczy jest w schronisku. Na jakim etapie? Kwarantanna? Czy już po? Czy tam sterylizują? Coś więcej o niej jeszcze wiadomo? Zaraz pewnie Edyta tu zajrzy, ale możesz ją zgłosić na [URL="http://www.akity.pl"]stronę AwP[/URL]?
  14. Noooooo... czasu minęło, oj minęło:p Aż głupio sie przyznać, ale zapomniałam o małej Liszce:oops: Przepraszam:oops: Pewnie dlatego, że nie jest w wielkiej potrzebie, w ogóle nie jest w żadnej potrzebie:D Pięknie zadomowiła się, bo inaczej to i byc nie mogło:) No, już z niej całkiem spora pannica:loveu: Ale na tym zdjeciu to nie widać za dużo. Poprosze o więcej.:eviltong: To pewnie jest juz po pierwszej cieczce:cool3: A co ze sterylką? Jak łapki? Wszystko jest oki? :Help_2::Help_2: Przepraszam, że piszę w wątku Liszki. Ale przecież ma podobnych przyjaciół, więc pewnie nie będzie miała za złe. Jest huskowaty, który pilnie potrzebuje pomocy. Ponoć trudny:p [URL="http://toz.obornikionline.pl:80/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/486/lp/71"]Tu szczegóły[/URL] i info od wolontariuszki: "Był adoptoptowany. Dwukrotnie. Tym razem wrócił bo ugryzł właściciela. Do tego jest typem dominanta. Mam złe przeczucie, że spotka się tam z igłą. ..... Potrzebny mu ktoś z doświadczeniem. Szkoda psa - ładny i sympatyczny - no ale nie najłatwiejszy." :Help_2::Help_2:
  15. Uh, agaciaaa, ale zaszalałaś:loveu::multi: To skromniutko dorzucę [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=629717916"]allegro[/URL] :oops: Moniu, kontakt jak zawsze do Ciebie:loveu: Hmmm... co by tu mu jeszcze? gratkę, widzę już ma:)
  16. [SIZE=3][COLOR=blue][B]HEEEELP![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Pilnie poznam zaakiconego Słowaka:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]lub Polaka buszującego po Słowacji![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Kto może mi pomóc?![/B][/COLOR][/SIZE]
  17. To ciekawe, a czemu to Biśka królika napoczęła?:roll: Bo zaradna jest i przedsiębiorcza. Mówiłam dawać choc kilka chrupek?:roll: Ech, żartuję sobie. A wiem, że to okropne przyżycie. Arden, współczuję:shake:
  18. Uffff... nie dziwię się. Wszyscy umieralibysmy z przerażenia, gdybyśmy wiedzieli, że ta miłość AŻ TAK ZAJADŁA:shake: Szczęście, że jest lepiej. Na pewno wszyscy ostro trzymali:) Wiadomość o słabości Łatki do kociastych spadła niczym grom z jasnego nieba. I każdy zamartwiał się, co dalej?:shake: Jak tam idzie Franiowi? Udało mu się już podrzemać w Łatkowym ogonie?:roll:
  19. Nie, raczej nie wystarczy:shake: Trzeba koniecznie dodawać, ze Set ma chore nerki. Potrzebuje na stałe leków i diety. Miesięczny koszt lekarstw, to: pastylki Phytofale - 16 szt. x 1,60 PLN = 25,60 PLN + proszek leczniczy - Ipakitina 0,5 opakowania x 44 PLN = 22,00 PLN. Czyli w tej chwili miesięcznie do 50 PLN. Dieta taka jak dla psów chorych na nerki. Choroba nerek Seta jest pokleszczowa. Od prawie roku Set jest pod stałą opieką wet. Choroba nie posuwa się. Set jest w dobrej kondycji. No, ale 8- 9 lat to on nie ma:) Ma dopiero około 6 lat. Moniu fajnie, że sie wzięłaś za Seta. Super - dzięki. Plinka - foty fajne. Dzięki. W październiku był ogłaszany: [FONT=Arial][FONT=Tahoma]"Set jest dorosłym psem, średniej wielkości. W ocenie weterynarza ma około 6 lat. [/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Tahoma]To smutne, że po tylu latach trafił na ulicę, ta ostatnia zima była najtrudniejszym okresem w jego psim życiu – bezdomny, zziębnięty i głodny błąkał się w okolicach ulicy Wesołej.[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Tahoma]Od dwóch tygodni przebywa u rodziny zastępczej. Jest łagodnym, przyjaznym, bardzo posłusznym i wyjątkowo spokojnym psem. Umie chodzić na smyczy – uwielbia spacery z obecnym opiekunem. Jest wspaniałym słuchaczem, z jego mądrych oczu widać, że rozumie wszystko. Doskonale nadaje się na towarzysza dla starszej osoby.[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Tahoma]Set jest odrobaczony i odpchlony, pod opieką weterynaryjną."[/FONT][/FONT] Wtedy niewiele wiedzieliśmy o jego chorobie:p Jutro wystawię mu allegro. Plinka, możesz podesłać mi zdjęcia?
  20. Prawda:) To teraz będziecie mieli pełen przegląd okolicznych kawalerów:p A może sasiedzi mogliby ciachnąc Bajkę. Tak do towarzystwa? Skoro z kolczatki rozebrali? Hmm? Rzeczywiście Bisiowi do paszczy było w zielonym:) Rozkoszny z niej naleśnik:loveu: Morderczy naleśnik. Co do czasowej głuchoty, to w sumie nie dziwię sie Ambiśce:) Ostatnio tak chlupliwie.:p Też potrzebowałabym specjalnego zaproszenia;):cool3::) To z Entera taki wrzaskun? A tak "cicho" wyglada:roll: Poważnego cos z tymi nerkami?
  21. [quote name='monia3a']Wie ktoś może jak ją tego oduczyć ??[/quote] No trzeba coś pomysleć, tylko na razie poza tym że gania to nic więcej nie wiadomo:) Yoi, gratuluję nowego domownika:) Przykro, że tak wyjątkową miłością darzy kociaste:cool3: To jak sobie radzicie, gdy wszyscy muszą sami zostać w domu?:roll:
  22. Acha. Nic takiego nie pojawiało mi sie. Aż zaczęłam szukać - - hmmm... na Allegro jest sporo towarów po 1PLN:p Wiem wiem przecież. Że o czytanie tu chodzi:lol: Ale i tak szkoda:placz:;):)
  23. I amberkowego Pańcia? Też;):lol: I Entera, którego tu ostatnio baaardzo się zaniedbuje:cool3: Arden, ufocisz nam Ambiśke w zielonym fartuszku?:loveu:
  24. Może być:lol: Ale teraz jeśli będzie ich więcej większe szanse, że zauważą:p No zobaczymy:p O co chodzi z tą złotówką. Jakieś ograniczenia? Choć w sumie mi tam bez różnicy czy za 1PLN czy 5PLN, bo akitowych dyplomów i tak nikt nie kupuje. A szkoda, bo takie śliczne zrobiłyśmy:placz:
  25. [quote name='furciaczek']Mamy zreformowanego czlowieka:multi::loveu: I sporo ludzi pisze zeby dowiedziec sie wiecej na ten temat...pisza tez Ci ktorzy sa mniej zachwyceni pomyslem wiec bywa wesolo:evil_lol:[/quote] Pewnie niejednego, ale jednego zdeklarowanego:evil_lol: No to ładnie, że jest taki odzew:multi: Bo w akitach to hmmm... no powiedzmy tak sobie. Łacznie z dyplomikami. No, ale przynajmniej - aukcja czyta się. Mam nadzieję:cool3: [URL="http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=557929322"][B]Ostatnia[/B][/URL], jak ją wsadziłam w promowane, miała ponad 4000 wejść. To duuużo więcej niż poprzednia. Oczywiście była juz z tabelką:) Tylko pod koniec aukcji Allegro zrobiło mi psikusa. Przeniosło ją ze Zwierzat żywych do Pozostałych.:angryy: Oczywiście przeniosłam ją z powrotem. Chyba przyjdzie do dyplomu dokładać jakąs Akite w Potrzebie. Albo dalej udawać nierozgarniętego:) Bo umieszczanie jej w Pozostałych nie ma sensu:p Furciaczku, gdzie umieszczałaś swoją? Bo nie zwróciłam uwagi. A i jeszcze jedno. Odezwały sie do mnie labki zachwycone pomysłem aukcji i chęcią do wystawienia takiej labkowej. Napisałam, ze pewnie nie będziesz miała nic przeciwko wystawieniu labkowej. I dałam Twojego link do aukcji CC w razie pytań:) Zaraz przeslę Ci tego maila:)
×
×
  • Create New...