Wracam do żywych. Pokornie proszę o wybaczenie: masakryczny nawał pracy w pracy. Już wpisuje wszystkie wpłaty -sprawdźcie, proszę, czy wszystkie odnotowałam - sprawdzałam skrupulatnie, ale errare humanum est.
Mysza kochana, dzięki :loveu: za cudne bazarosy: zaraz polecę podrzucać.
WPŁYNĘŁY I ZOSTAŁY PRZEKAZANE NIUNI NASTĘPUJĄCE WPŁATY:
Magda - 20 zł
holly - deklaracja stała - 100 zł
Joanna A. z fb - 20 zł
Anna J. z fb - 30 zł
laki - 30 zł
MORTISZKA V z fb - 5 zł
Joanna z fb - 50 zł
Cleo 2008 (wpłaciła Mysza) - 114,40
RAZEM: 369,14
:loveu:Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu naszego biedaka.:loveu:
Proszę, pytajcie o cud, czyli o dom, który przygarnie starego, schorowanego psa...