Jump to content
Dogomania

grazyna9915

Members
  • Posts

    5782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grazyna9915

  1. Na pewno zostaje u amikat. Prawda???
  2. Warto powtórzyć ogłoszenia, gdyż z czasem spadają na sam koniec i nikt ich nie czyta!
  3. Mause witaj na wątku no i przede wszystkim na dogomani. Mause zaadaptowała mojego wcześniejszego pieska Sarę! Mam nadzieję, że Sara nie goni już kociaków, ale wracam do Kuby. Kuba pilnie szuka domu, bo jak nie to go sobie zostawię i zamknę tymczas!!! Coraz bardziej się do niego przywiązujemy. Kuba jest przekochany, uwielbia pieszczoty, jabłka i mandarynki. Lubi spacery i zabawy z innymi psami.
  4. Wandzia ja myślę, że wszystko się jakoś ułoży i Azor znajdzie dom!!!
  5. Azor - łobuzie wskakuj na górę!!!
  6. Niestety potencjalni opikunowie już się nie odezwali. Czekamy na telefon lub szukamy nowego domu. Aha, KUBA chodzi w kołnierzu i nawet pod kołdrę się w nim wciska.
  7. a oto nowe fotki ze spacerów: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/134/c14fb1a08c073831.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/134/7e12e066e594e2b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/85/23c5629571c05d10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/85/788c3662ec702b73.jpg[/IMG][/URL]
  8. Popieram Ula za pozytywne myślenie. Będzie dobrze.
  9. Pieski takie jak Muszka są najbardziej wdzięczne!!!
  10. Taka mała myszka i już tak długo szuka domu???
  11. Do góry psiaku!!!
  12. [quote name='jotka']czy Ty aby na pewno chcesz go oddać? Tak w środku siebie? ale lepiej chciej, bo resztki rozsądku niech wezmą górę![/quote] Popieram Jotkę :evil_lol: amikat ty nie zwalaj na dzieci to ty się już tak przywiązałaś, że nie chcesz go oddać. Jak tak dalej będzie to za rok będziesz miała już 6 psów i 6 kotów, za dwa lata 9 psów i 9 kotów za trzy lata ...............:crazyeye: Ale z drugiej strony to doskonale Cię rozumiem [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG]
  13. Jeżeli masz ochotę edhel zobaczyć Stellę to zapraszam tutaj: [URL]http://www2.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36647&page=16[/URL] Kolejne fotki będą po następnych odwiedzinach.
  14. Kuba jest narazie u mnie. W środę miał robiony zabieg kastracji i czyszczenia zębów. W czwartek miał jechać do nowego domu, ale wyciągną sobie szwy i musiał ponownie dostać narkozę. Drugi przymusowy zabieg zniósł dobrze, ale boję się czy osoby które chciały go przygarnąć nie rozmyślą się do tego czasu. Jutro dostaje jeszcze zastrzyk i na razie cały czas chodzi w kołnierzu.
  15. Nikt tu nie zagląda więc może Oskarek ma już dom i tylko na razie nikt się nie chwali?
  16. Dianeczko o ile wiem to Azor jest zaszczepiony i pewnikiem odrobaczony.
×
×
  • Create New...