Myszko... boze, my Ci się chyba nigdy nie odwdzięczymy, nie wiem, jak Ci dziekować....:modla::modla::modla: nie dalibyśmy chyba już rady...
Jaaga, a czy jakaś jest poprawa po tej karmie, czy to za krótko , by coś zaobserwować?
mam jeszcze odebrać w poniedziałek dodatkowe rzeczy na bazarek od jednej z dogomniaczek i dopiero otworze