[quote name='Lemoniada']Ma, na pewno! Stale odnawiam mu allegro.
Nawiasem mówiąc przeglądam właśnie od pół godziny ten portal i nóż mi się w kieszeni otwiera... I jak takie cudne schroniskowe koty lub psy jak Baszkin mają znaleźć dobre domki, skoro ludzie beztrosko rozmnażają swoje nierasowe zwierzęta?:([/quote]
wiem... moja nowa koleżankla w pracy oświadczyła mi kilka dni temu, ze juz drugi raz dopuściła swoją kotkę do krycia bo 'dobrze, zeby zwierzątko miało młode'..
szlag mnie trafił na miejscu..
ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jaki to wyczyn znaleźć dom dla psa lub kota..