[quote name='Lemoniada']Tosiu, nie dołuj :( Są dni kiedy mam dosyć wszystkiego, ale my, ludzie mamy przecież jakąś odskocznię, rozrywki, znajomych. A co mają te biedne psy? Chłód, głód i ciągłą walkę o przetrwanie...[/quote]
i mam wyrzuty sumienia, bo jak sie z kims spotkam, albo pobawię się to zaraz myslę o tym, ze one TAM siedzą i płaczą. to juz o jakies schizy zakrawa