Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Lora ...jakos male zainteresowanie Twoim losem :shake:
  2. ..stanowczo za długo... zapisuję się na wątek....
  3. No nie wierzę, że u takiego pięknisia...tak mało odwiedzających... Tweety nie ma psa :eviltong: jak Karl do kotów pewnie nie wiadomo ;)
  4. Super, czekamy..... Jutro odwiedzimy Majorka, przytulimy,,,
  5. Asiorku a był badany i wiadomo co mu w tą łapinkę?
  6. Może jakaś dobra duszyczka zrobi banerek? :oops: prosimy
  7. Wypiękniał, wymężniał ;) [url=http://afn.pl/forum/viewtopic.php?p=13869#13869]FORUM FUNDACJI AFN :: Zobacz temat - Morisek, szczeniaczek z rozdwojon
  8. Przepiękny jest.... zapisuje się na wątek ;)
  9. Niestety .... nieszczęści nigdy się nie kończą.... kolejny z połamanym kręgosłupem u nas... http://www.dogomania.pl/forum/f28/major-dzielny-maly-piesek-ze-zlamanym-kregoslupem-ostroda-132416/#post11865449
  10. zaglądamy...zaglądamy... nigdy bym jej nie rozpoznała, teraz wygląda tak, tak... tak inaczej... NIESAMOWITA URODA
  11. niestety Batmanek kolejny raz ma swoje piekło.... jego Pani nie wróciła z Anglii
  12. ogłoszenia napewno będą potrzebne jak wyjaśni się statut psa... Do nowego domku tymczasowego dostał od nas posłanko poduszeczkę, miseczki, frontline i środek na odrobaczenie. Frontline jednak Pani użyje za jakiś czas bo teraz najpierw zafunduje mu kąpiel ;) Arielek podobno w nowym domku nie chciał położyć się na poduszeczce tylko hop i śpi na knapie ;) z Panią maszeruje na spacer z podniesionym ogonem... jakby odżył odrazu:-o Dom tymczasowy płatny, opieka weterynaryjna nasza.
  13. myslę intensywnie.... [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] w dziale adopcje są psiaki w naszym schronisku...można zobaczyć... teraz jakoś nie przychodzi mi do głowy żaden "myśliwiec"
  14. Miliony ciepłych serdeczności.... trzymamy oczywiście kciuki i łapy
  15. [quote name='Maszaberla']To dobre i to ze raz w tygodniu Obejrzalam zdjatka, jaki to cudny wesoly psiak, na pewno kontaktowy i na pewno bedzie umial sie odwdzieczyc ze ktos go zabral z tej niewolniczej klatki[/quote] Uno już dawno nie siedzi w klatce, tylko w boksie z drugim psiakiem ...co nie zmienia faktu, że bardzo potrzebuje domu ... a jest naprawdę cudownym psem:loveu:
  16. niestety stałych wpłat nie mogę zdeklarować :shake: Jednorazowo mogę wspomóc 100 zł, później nie wiem ile ...
  17. Arielek ma wycięte dwa jajeczka i usunięte połowe zabków .... kciuki wskazane aby wrócił spokojnie do siebie...po tym wszystkim
  18. czekamy na wieści, że wszystko się udało......
  19. Arielek ma guza na jądrze (będziemy wycinać) i zęby w stanie dramatycznym... będziemy leczyć co można, resztę usuwać.. niestety to wszystko też kosztuje :( Narazie Arielek nie może tez iść do adopcji ponieważ być może będzie także "dowodem w sprawie"... Jeżeli ktoś chciałby, mógłby wspomóc leczenie Arielka to prosimy o wpłaty na konto AFN z dopiskiem "Ariel Ostroda".
  20. Arielek jakby troszkę bardziej już pogodzony z nową rzeczywistością...ożywia się na spacerach ... ma około 12-15 lat... trochę wychudzony... bardzo łagodny do psów i ludzi...
  21. Arielek był dzisiaj na spacerku... nawet dwóch.... rano na takim krótkim na siusiu.. i potem na długim "szlakiem spacerowym" :) Podjadł kiełbaski... wycałowany i wygłaskany... wrócił do siebie na posłanko
  22. Następna bieda :shake: ... starowinka...
×
×
  • Create New...