-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Lora 7 letni podhalan oddany do schroniska. Jest domek !!!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Lora ...jakos male zainteresowanie Twoim losem :shake: -
Sabcia straciła wszystko, czeka na dom ponad 7 lat.
Aga_Mazury replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
..stanowczo za długo... zapisuję się na wątek.... -
KRAKÓW - Karl owczarek szkocki Collie dziadunio MA DOM
Aga_Mazury replied to Asior's topic in Już w nowym domu
No nie wierzę, że u takiego pięknisia...tak mało odwiedzających... Tweety nie ma psa :eviltong: jak Karl do kotów pewnie nie wiadomo ;) -
KRAKÓW - Karl owczarek szkocki Collie dziadunio MA DOM
Aga_Mazury replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Asiorku a był badany i wiadomo co mu w tą łapinkę? -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Wypiękniał, wymężniał ;) [url=http://afn.pl/forum/viewtopic.php?p=13869#13869]FORUM FUNDACJI AFN :: Zobacz temat - Morisek, szczeniaczek z rozdwojon -
KRAKÓW - Karl owczarek szkocki Collie dziadunio MA DOM
Aga_Mazury replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Przepiękny jest.... zapisuje się na wątek ;) -
ogłoszenia napewno będą potrzebne jak wyjaśni się statut psa... Do nowego domku tymczasowego dostał od nas posłanko poduszeczkę, miseczki, frontline i środek na odrobaczenie. Frontline jednak Pani użyje za jakiś czas bo teraz najpierw zafunduje mu kąpiel ;) Arielek podobno w nowym domku nie chciał położyć się na poduszeczce tylko hop i śpi na knapie ;) z Panią maszeruje na spacer z podniesionym ogonem... jakby odżył odrazu:-o Dom tymczasowy płatny, opieka weterynaryjna nasza.
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
myslę intensywnie.... [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] w dziale adopcje są psiaki w naszym schronisku...można zobaczyć... teraz jakoś nie przychodzi mi do głowy żaden "myśliwiec" -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maszaberla']To dobre i to ze raz w tygodniu Obejrzalam zdjatka, jaki to cudny wesoly psiak, na pewno kontaktowy i na pewno bedzie umial sie odwdzieczyc ze ktos go zabral z tej niewolniczej klatki[/quote] Uno już dawno nie siedzi w klatce, tylko w boksie z drugim psiakiem ...co nie zmienia faktu, że bardzo potrzebuje domu ... a jest naprawdę cudownym psem:loveu: -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Jak miło :Rose: -
Babunia Lodóweczka odeszła.. [*]
Aga_Mazury replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niestety stałych wpłat nie mogę zdeklarować :shake: Jednorazowo mogę wspomóc 100 zł, później nie wiem ile ... -
Arielek ma guza na jądrze (będziemy wycinać) i zęby w stanie dramatycznym... będziemy leczyć co można, resztę usuwać.. niestety to wszystko też kosztuje :( Narazie Arielek nie może tez iść do adopcji ponieważ być może będzie także "dowodem w sprawie"... Jeżeli ktoś chciałby, mógłby wspomóc leczenie Arielka to prosimy o wpłaty na konto AFN z dopiskiem "Ariel Ostroda".
-
Wrocław. 17 letnia maleńka suczka! BABCIUNIA MA DOMEK !!!
Aga_Mazury replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Następna bieda :shake: ... starowinka...