-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Wyrzucony z samochodu Piracik MA JUZ NOWY DOM!! :))
Aga_Mazury replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
ja wysłałam Ci fotki te od nika27, może ona ma jeszcze inne, ale jak narazie... -
..od kiedy zabijanie jest najlepszym roziązaniem?....dla wójta napewno najwygodniejszym, ale jeśli tak będziemy robić....to po co jakiekolwiek miasto ma utrzymywać schronisko skoro może powystrzelać wszystkie psy i mieć "kłopot z głowy"...
-
Wyrzucony z samochodu Piracik MA JUZ NOWY DOM!! :))
Aga_Mazury replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
nika27..nie, nie to nie moje psiaki...to tylko taka papeteria;)....ja osobiście mam owczarka szkockiego colli (tego na zdjątku przy nicku) i jamniczkę miniaturową długowłosą (ma już 12 lat) i....na trzeciego pieska czekam bo mi zginął ....:(....(patrz podpis) .... Piracik świetnie będzie wyglądał w czerwonej obróżce...jak prawdziwy pirat...a w domku jak będzie to może czerwoną chusteczkę mu fundniesz będzie luzakiem na bajerze;)....świetny psik i na jednym zdjęciu widać, ze kumpla ma spod celi;)... -
AzylZory..cholercia niestety to nie "nasz wójt" bo już byśmy sprawe załatwiali osobiście.....:mad:
-
annnka...wójt napewno nie jest dogomaniakiem więc raczej tu nie zagląda....napisz do niego na adres podany na samym początku wątku...mi tez admin skasował podpis tzn,banery.cóz......
-
Główny TOZ został poinformowany przeze mnie droga email=ową, poczekajmy czy odpowiedzą....i co
-
..wskaku na pierwszą stronę.musimy coś z tym zrobić:mad:
-
napsiałam zapytanie do tego ................(nie użyję słowa które miałam na myśli)...nie było to w miłej formie zapytanie. Czy organizacje typu TOZ, Animals już o tym są poinformowane?
-
Wyrzucony z samochodu Piracik MA JUZ NOWY DOM!! :))
Aga_Mazury replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
nika27 nic nie ma pod tymi adresami:( wyślij mi chociaz na mojego mail-a bo sie nie mogę doczekac:) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no wstyd na takiej dalekiej stronie.do góry..11 lat to dużo za dużo na schroniskowy wikt .hopaj:multi: -
Wyrzucony z samochodu Piracik MA JUZ NOWY DOM!! :))
Aga_Mazury replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
jeeeeeeeeeej jak ja się cieszę, że jest jemu w miare dobrze i krzywda mu się nie dzieje:)........czekam na fotki z niecierpliwością, nie pomogę Ci bo tez nie wiem jak się je wkleja.;) -
John do góry :multi:
-
Wyrzucony z samochodu Piracik MA JUZ NOWY DOM!! :))
Aga_Mazury replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
haloooooooo.....Skarbik co u Ciebie?....nika27 są jakieś wieści...?pewnie nie bo juz bys napisała.... -
ON Szejk z Korabiewic odszedł...
Aga_Mazury replied to Viktorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szejk bohaterze trzymam za Ciebie kciuki, to dzięki Tobie z kundla polskiego trafiłam na tą stronę dogomaniaków więc zawsze będziesz mi najbliższy :) jejku mam nadzieję, że zdrówko wraca do Szejka i już tylko będzie coraz lepiej:) -
Wyrzucony z samochodu Piracik MA JUZ NOWY DOM!! :))
Aga_Mazury replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
..jej doczekac się nie mogę..................zdjęć, ale i jakichkolwiek informacjo o naszym maleństwie:) -
ON Szejk z Korabiewic odszedł...
Aga_Mazury replied to Viktorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szejk czyli co?...mam odpiąc sobie już Twój banerek?..zdrowiej i bądź szczęśliwy.......:) Wielkie ukłony dla Lilithian, rafała i dla Ciebie Victorio.....i z wielka nadzieją czekam na dobre wiadomości co do stanu zdrowia....i jak można to na bieżąco co tam u Skarba słychać.:) -
ON Szejk z Korabiewic odszedł...
Aga_Mazury replied to Viktorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymamy kciuki i to MOCNO!!!!!....napiszcie co ze zdrówkiem Szejk-a i oczywiście sprawozdanie z przeprowadzki.....nie moge sie doczekac.:) -
Wyrzucony z samochodu Piracik MA JUZ NOWY DOM!! :))
Aga_Mazury replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
nie ma wiadomości od Piracika:( nie ma zdjęć :( ....maleństwo co u Ciebie? -
Wyrzucony z samochodu Piracik MA JUZ NOWY DOM!! :))
Aga_Mazury replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
nika27 się nie wycofa :mad: a co z tymi zdjęciami bo juz doczekac się nie mogę....... -
ON Szejk z Korabiewic odszedł...
Aga_Mazury replied to Viktorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lilithian.ale będziecie pisać jak tam sie sprawuje, jak mu jest......i w ogóle co ze zdrowiem.............plisssssssssssssssss:placz: .bardzo sie cieszę, że będzie miał towrzyszkę......i co najważniejsze DOOM :)