Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. ...Lisku merdnij ogonkiem ...co tam u Ciebie...:)
  2. ...czytałam Was... i chyba lekko zapomnieliście dla kogo jest ten wątek przeznaczony...dla BAJKI...:)...i szukaniu jej domu....a ja tu przez ilkanascie minut czytałam o jakiś szkoleniach......w schronisku mają ją szkolić???....znajdźmy jej dom...a potem niech właściciel...podejmie decyzje....bo każdy ma prawo kochać swojego psa po swojemu...:)
  3. ...dlaczego wszyscy zapomnieli o naszym bidulku:(...on czeka na miłość...nie zapominajmy o nim tak jak jego właściciele...:angryy:
  4. ..swan...jesteś WIELKA....buziaki dla czarnulki..ślicznej:loveu:
  5. hopsaj śliczności....szkoda, że nie ma od Ciebie żadnych wieści
  6. ..a ja czekam na dalsze opowieści jak to pięknie się teraz żyje Liskowi...Zosia...jesteś boska:loveu:
  7. ...Szejk..odezwij się Skarbie:-(
  8. ...nie zostawaj w tyle..............hopaj:multi:
  9. :klacz:.......brawo.....
  10. ..fajnie macie..a u mnie nie ma takiego programu:-( ...i nie zobaczę....ale bardzo się cieszę...że coś się dzieje....i może kolejna istotka znajdzie swoje miejsce..na ziemi:)
  11. ..maleństwo gdzieś i na Ciebie czeka prawdziwy dom....znajdziemy go...a teraz skakaj do góry:multi:
  12. tytuł trzeba by zmienić...na "wyrzucony z samochodu"...czy jakiś inny, ale zwracający uwagę.....
  13. .....hop....maleńki Skarbeńku:)
  14. LIskuuuuuuuu....co u Ciebie? maleńki....?
  15. ..Szejkuu...pieniążki na konto poszły dla Ciebie...ode mnie i moich Skarbów....zdrowiej tylko:lol:
  16. ....Szejk bądź dzielny.....i do góry
  17. ten pies jest bardzo podobny do poszukiwanego psa na kundlu polskim....ale pewnie już to sprawdziliście a ja się wyrywam jak filip..z...
  18. Ciapuś...pnij się w górę...śliczności Ty.:loveu:
  19. jesoooooooo.....ryczę jak dziecko a stara baba jestem:klacz: ....czekam na dalsze wiadomości....
×
×
  • Create New...