[quote name='magdabroy']
Holenderski lekarz z sercem, to musiałby być cud :crazyeye: No nic, zawsze mogę się odwołać od jego decyzji ;)[/QUOTE]
Kochana ja w zeszlym tygoniu na takiego cuda trafilam. Nie dosyc, ze dostalam skierowania od reki bez proszenia to jeszcze byl colernie mily, ze juz o wygladzie nie wspomne. Mowe mi odjelo... Ide do niego za tydzien ;-) a co, niech sie ubezpieczenie nie marnuje ;-)