Jump to content
Dogomania

bira

Members
  • Posts

    1551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bira

  1. Z buzi to on bsrdzie corsiak jest niz bokser :-)
  2. Podobno dziala jeszcze na kleszcze, ale ja nie zauwazylam antykleszczowego dzialania.
  3. Dziewczyny zajżyjcie tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224136-Wielkanoc-przy-pustym-stole-uboga-rodzina-w-potrzebie-nie-zostawiajmy-ich-samych[/URL]-(
  4. [quote name='agaga21']zdjęcie na fb z "uśmiechem" the best!:diabloti:[/QUOTE] Dziękuję :-) Ona zawsze robi tą minę jak tylko aparat albo telefon widzi. A jeszcze bardziej się marszy, kiedy powiem jej, żeby się uśmiechnęła ;-)
  5. [quote name='magdabroy']Z tym pomarszczonym noskiem wygląda jak mały prosiaczek :)[/QUOTE] Albo, jakby miała za moment komuś przywalić w nos ;-) [quote name='magdabroy']Z tym pomarszczonym noskiem wygląda jak mały prosiaczek :)[/QUOTE] [quote name='phase']Jeeeeeeeeeest gluuuut. :diabloti: [URL]http://img849.imageshack.us/img849/3278/p1010991resize.jpg[/URL] Zdjęcia naprawdę piękne!![/QUOTE] Dziękuję :-) Birra to glutmistrz :-) [quote name='sabinka40']Witam:lol:, przepraszam, ale czy moge zaprosić na aukcję portretu Kinia, córcia moja wykonała go własnoręcznie żeby pomóc naszemu bohaterowi.... [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2192540243[/URL][/QUOTE] Piękny ten portret :-) [quote name='chita']przyszlam Ci tylko pogratulowac córki o najciekawszym 'usmiechu' na swiecie:D ;)[/QUOTE] Dziękuję :-)
  6. Dacie radę, oby tylko zabiegu uniknąć :-)
  7. Dlatego zazdroszczę takich możliwości :-) Gdyby to sie Birze przydarzyło teraz, też chodziła by na rehabilitację, ale siedem lat temu można sobie było tylko poczytać o takich luksusach :-)
  8. Czyli jednak to cholerstwo...... Ale może antybiotyk podziała i obejdzie się bez zabiegu. Oby, trzymam kciuki :-)
  9. Super będziecie mieli rehabilitację :-) Birra rehabilitowała się w stawie ;-)
  10. Typowe holenderskie chamisko. Współczuję, bo przed Tobą jeszcze kilka tygodni batalki z tym dziadem... A banerek śliczny :-) Sama go robiłaś?
  11. A nie mowila wetka nic o plukaniu w taktiku? U nas obroza kompletnie nie sprawdzila sie. Za slaba byla.
  12. To bankowo nie holender, bo nazwisko nie ich i buzka cudna.
  13. Piekny :-) zpisuje sobie watek :-)
  14. [quote name='magdabroy'] Holenderski lekarz z sercem, to musiałby być cud :crazyeye: No nic, zawsze mogę się odwołać od jego decyzji ;)[/QUOTE] Kochana ja w zeszlym tygoniu na takiego cuda trafilam. Nie dosyc, ze dostalam skierowania od reki bez proszenia to jeszcze byl colernie mily, ze juz o wygladzie nie wspomne. Mowe mi odjelo... Ide do niego za tydzien ;-) a co, niech sie ubezpieczenie nie marnuje ;-)
  15. Ode mnie wszystkie pieniadze pojda jutro
  16. Magda, to usmiech na zawolanie ;-)
  17. Chita, ona juz probowala Birre podnosic, ale nawet lapa nie drgnela ;-) Aga, to jest diablisko. Ja nie wiem co z niej wyrosnie ,-) a Inia stara sie jak moze ;-)
  18. Chita, bierz :-) To super grzeczne dziecko ;-) zreszta widac na zalaczonym obrazku. Wczoraj sasiadce wywalila do ogrodka pol skrzynki butelek.. A dzisiaj chciala dorzucic tam Honorate...
  19. To sobie tutaj doczytałam :-) Teoś :-) Ślicznie :-)
  20. Magda, to jak brzuch będzie miała na imię? Macie już coś wybrane? Lazy, ale facet :-) Przystojniak :-)
  21. [quote name='magdabroy']To tak jak moja Tora :D Ale ona się tak zachowuje tylko w domu ;)[/QUOTE] Moja Amba też tak miała. Strasznie upierdliwe to było, bo czasami obejżeć TV nie można było, bo ta stała i piłką po rękach jeździła ;-) A Birra to mega glutomat. To prawdziwa fabryka gluta ;-)
×
×
  • Create New...