u BAKSA wszystko dobrze, zostaje sam grzecznie w domu.
PAN BAKSA napisze cos od czasu do czasu,( nie ma za bardzo czasu) ..praca , no i Baks w trakcje adaptacji, wiec tez pochlania wolny czas.:loveu:
[quote name='jaanna019']I jak się czuje Nord "bezjajeczny"?[/QUOTE]
jak na razie dobrze, jest juz w swoim apartamencie, warczy a raczej burczy jak ktos chce sie zblizyc , no nie dziwie sie jemu ... pozbawili go meskosci:mad:
wszystko Lidka, a rzecznik to co?:mad:hhaha
A tak powaznie! Bylam u Norda jest na Oiomie, Juz prawie calkiem sie wybudzil. Jak dotad wszystko Ok. jutro sie dowiem jak wyniki, dzisiaj juz nie bylo dr.
W piatek przygotuja dokumentacje I rozliczenie
[CENTER][B]hello to ja Makus z Pancia[/B]
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6231/maxmaxkz5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/669/8marca150vy6.jpg[/IMG]
:crazyeye:[/CENTER]
[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1033/makusssxl0.jpg[/IMG]
[quote name='mariee']a ja mam nadzieje, ze Nord jak bokser Baks , spedzi swieta juz w nowym domku:razz:[/QUOTE]
i marzenia czasami sie spelniaja, cytuje juz sama siebie , to z radosci:loveu:
LIDKA szykuj sie na sobote:lol:
przeciez ten pies jest po schronie, kolejna zmiana miejsca... kolejny stres, w ciagu jednego dnia moze sie cos zmieniac... dlaczego obrzucasz teraz polskich vetow. a moze to babeszjoza?
[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/2816/dsc2197cw6.jpg[/IMG]
takie mam piekne pazurki, jutro przytna
[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/7062/dsc2199pp4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/9102/dsc2200ad2.jpg[/IMG]
a taki mam jezyk
[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/7069/dsc2201ls9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/5131/dsc2204lq5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1645/dsc2205qh6.jpg[/IMG]