godzine temu NORD TAK MNIE OBSZCZEKAL:diabloti:
[CENTER][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1783/dsc00221hg3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9364/dsc00225zr1.jpg[/IMG][/CENTER]
Nord bardzo sie poprawil, kluseczek sie robi :loveu:
fotki robione telefonem sa slabe, Nord caly czas byl w ruchu.
kiedy zblizylam sie do niego stanal na tylnych lapkach i chcial mnie zjesc hihihi
[quote name='mariee']WONDERKU mam nadzieje, ze swieta spedzisz w domu .:p[/quote]
czulam, naprawde czulam :multi: drugi w ciagu tygodnia ze schronu ma
dom```````````
Jeszcze transport
[B][CENTER]8 MARCA 2008 R. minelo 2 lata jak Maxio jest z nami[/CENTER][/B]
[CENTER][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7809/dsc00105xu5.jpg[/IMG][/CENTER]
[quote name='Radek70']Donvitow, nie obiecuj tyle - już dawno czekamy na odwiedziny i nic:placz:, a Tonio nie może się doczekać. Piesia piękna, ma śmieszne uszy - będę męczyła Radka:mad:. Trzymajcie kciuki - Pozdrawiam Iza[/QUOTE]
:buzi::bigcool: