Jump to content
Dogomania

Paula

Members
  • Posts

    4100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula

  1. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no on, on... a to Ty puszczałaś??? :crazyeye: osz ty..... durna... :splat: i 6 milionów z doopie ... tera to już po ptokach :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] O ja durna [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :splat: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ślijcie petycje!!!!!!!!!! raz dwa, raz dwa............ wklejam linka i text [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=93161"]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=93161\[/URL][/quote] Petycja podpisana i mail do tej galerii "sztuki" wysłany. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam przeczucie że tym razem będą 3 szóstki :roll: 10 melonów do podziału/3 :diabloti: ja, Pałla... i :hmmmm: kto jeszcze??? :razz: mi to starczy... na mieszkanko i hotelik dla piesów :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Doopa blada :angryy: Nikt z tych się co się podziałkują :shake: ;) [URL]http://images33.fotosik.pl/23/7ec8aa0a54ecc231.jpg[/URL] bardzo mnie się ta fota podoba :loveu:
  2. Cześć Alutka :loveu: :loveu: :loveu: Już Cię chciałam ochrzanić, że przerywniczków nie było :oops: ;) Ale są , są :multi: [URL]http://images32.fotosik.pl/23/6ba2b79e95812a37.jpg[/URL] [URL]http://images31.fotosik.pl/23/a974916a52fd04f7.jpg[/URL] :roflt::grin: :loveu:
  3. O matyldo :mdleje: Gosiu, trzymaj się :glaszcze: Trzymam kciuki za Furcię :kciuki: i za Ciebie i za to, że wszystko się w końcu ułoży. Czekam na wiadomości od Was.
  4. Cześć córciu :loveu: Głowa Cię boli, bo za dużo myślisz o kieszonkowym :evil_lol: ;) [url]http://images32.fotosik.pl/22/4271a56d4502d215.jpg[/url] skarki z anty-poslizgiem dla dzidzi :grins: ;)
  5. Axunia i Tinki :lol: :loveu: [URL=http://s142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/videos/?action=view&current=539157a7.pbr][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/videos/th_539157a7.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='furciaczek']Wpadlam sie przywitac:loveu:[/quote] Witaj Gosiu :multi: Zaraz lecę poczytać, co tam u Was. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:Paula.....wygraj wreszcie ....bo mnie ta reklama wykończy Miłego weekendziku życzę :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Doopa blada :placz: Nie puściłam, zapomniałam :shake: Dzięki Alu, wzajemnie :loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz.... ja mam wygrać, Paula ma wygrać....:roll:. do jasnej anielki... to ino 10 mln PLZ.... we 2 nie możemy :diabloti: dobra.... zresztą... wchodze w to.... ja potrzebyje z tego tylko :hmmmm: poczekaj.... wyższa matematyka.... licze [SIZE=6]:multi: 2%[/SIZE] :loveu: więcej mi do szczęścia nie potrza..... ino na mieszkanko- swoje własne osobiste.... eeeeeeeeeee....:hmmmm: 98% dla Pałli to przesada.... to kolejne [SIZE=4]3%[/SIZE] na schron/hotelik duuuuuuuuuuuuuuuży dla psów :grins: a może i Pałla sie dorzuci z 5-cioma procentami Pałla.. :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: Dałabym 10% :grins: :evil_lol: ale doopa blada :angryy: Ktoś se wygrał 10 baniek i się nie podzieli :placz: Się rozmarzyły dziołchy :evil_lol: ;) [quote name='evaxon']ten tego ktos tu cos o kasie mowil??:diabloti: doberek mamo:loveu:[/quote] Przesłyszało Ci się :diabloti: Bry córko :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:no tak jak mowa o kasie to zaraz Effunia się znajdzie ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Po kim to takie pazerne :niewiem:
  7. [quote name='AlKil']ostatkiem sił tu dotarłam... Bry wieczór, a może Eń dobry...:lol::lol::lol:[/quote] Witaj Ewo :multi: Doceniam Twe poświęcenie :lol: ;) Dobranoc :hand:
  8. Och, przykro mi, że Maksio z Wami nie zamieszka :-(
  9. [quote name='AlKil'][B][SIZE=5][COLOR=red]Już widzę, widzę!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]Znasz to powiedzenie, u kogoś źdźbło, u siebie beli nie widzę!!! Sorry!!!:calus:[/COLOR] To w tym szale wstawiania, me umęczone oczy Cię nie dojrzały w porę1 Witaj, witaj!!!!![/quote] :grin: Masz wybaczone ;) [URL]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0128-2.jpg[/URL] :D
  10. Choć zdomna, to też jestem niezauważalna ;) [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0090-3.jpg[/url] :grin:
  11. Witanko :multi: Zaległości nadrobione :lol: [url]http://images32.fotosik.pl/12/7e1ee3aece9ebdf6.jpg[/url] :calus: [quote name='mia_mia'] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Oz1S_Kqo8F4[/URL][/quote] Siłaczka :multi: Świetne to drugie ujęcie :D jak sobie śmignęła :lol: [url]http://images33.fotosik.pl/20/03eff4fe0b1dc967.jpg[/url] jaki klusek słodki :loveu:
  12. Bry na wieczór :lol: Uwielbiam Twoje fotoopowieści :multi: Zawsze poprawiają humor :lol: Fotek Ballady nie cytuję, bo musiałabym wszystkie ;) ale zacytuję Kilusia, jego minka na tej focie mnie powaliła [URL]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0051-3.jpg[/URL] :grin: :loveu:
  13. Witaj Pysiu :multi: Skoro się czasowo wyrobiłaś ze wszystkim, a nawet więcej :p to jakieś foty futer dawaj :razz:
  14. O nie :shake: Trzymam mocno :kciuki: i czekam na wiadomości.
  15. Zajebiste foty :mdleje: :multi: [URL]http://img135.imageshack.us/img135/9895/dsc0013xe5.jpg[/URL] super kolory jesieni i niebo :loveu: [URL]http://img148.imageshack.us/img148/1986/dsc0033cl3.jpg[/URL] :D Luna chińcyk ;) [URL]http://img153.imageshack.us/img153/2561/dsc0074pb8.jpg[/URL] :calus:
  16. :multi: Witaj abstynentko :grins: :evil_lol:
  17. :multi: Witaj małoczasowa Kasiu ;) [url]http://i22.tinypic.com/15cyl9x.jpg[/url] :D
  18. Hej, co u Was? Furcia już z Wami? :kciuki:
  19. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Jak dla mnie Maksik wygląda bardzo dobrze :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] :loveu: Troszkę mu się przytyło, zawsze ważył 27-28kg, przez nadwyrężone ścięgno ograniczyłam mu trochę szaleństwo i mu się przytyło, ważył już 33 kg :shake: Ale powoli gubi zbędny tłuszczyk, ostatnio go ważyłam i zrzucił 2 kg :multi: [URL]http://img517.imageshack.us/img517/5131/dsc03241vn9.jpg[/URL] :D :loveu: Witanko z wieczora :multi:
  20. Witanko :multi: Widziałam Chlorka :loveu: [url]http://images31.fotosik.pl/20/d2c1a9f6da847907.jpg[/url] :calus: i lotto :roll: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja nie.... ale może PAŁLA... przeca Max zahaczył o stolca :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie działa :shake: Ale to Maksiu wlazł, nie ja, może on powinien puścić tego totka ;) :evil_lol:
  21. :multi: Cześć znudzona córciu :roll: To mnie się naj podoba :razz: [url]http://images34.fotosik.pl/20/ed2e101177ff6468.jpg[/url]
  22. [url]http://images31.fotosik.pl/21/2b7e803b638e0826.jpg[/url] :loveu: pan od mądrych min :D Dobranoc Alu :loveu: Do niedzielki :hand:
  23. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]Zuza znowu zwymiotowała... a teraz wody dostała może ze 2 łyki...[/COLOR][/B][/quote] To po narkozie, pieski często wymiotują, powoli dojdzie do siebie.
  24. :loveu: Witaj mamo zastępcza :grins: Cieszę się, że z Zuzanką wszystko dobrze :multi: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]... przykryłam ją lekko, bo troszkę jej chyba chłodno po tej operacji... w ogóle tak sobie miejsca nie może znaleźć... układa się układa.. ale chyba jej jakoś dziwnie...[/B][/COLOR][/quote] Może ją trochę telepać i mieć dreszcze, bo narkoza odpuszcza. [quote]pracuje na Pradze (chyba...) no.. niedaleko Wschodniego... ale.. nie wiadomo też, gdzie ja pracę dostanę... a będziemy chcieli wynajmować raczej coś nie w centrum... żeby był w miarę dojazd, ale żeby były tereny zielone, żeby Zuza miała gdzie biegać:smile: może być dalej, ale żeby było cicho i spokojnie i zielono:smile:[/quote]Pragi to prawie w ogóle nie znam :roll: Też pracuję niedaleko Wschodniego, ale te rejony znam tylko z drogi do i z pracy ;) U mnie na Bielanach jest dużo terenów zielonych :razz: i dojazd do pracy też mam spoko :lol: Fajnie jest też na Stegnach, Wilanowie i Kabatach, no ale stamtąd dojazd na Pragę trochę kiepski :roll:
  25. Asia, wpłaciłam dziś pieniążki w banku w kasie, bo na te moje kody będę czekać dwa tygodnie :roll: Czekam z niecierpliwością na kolejne wieści od Bandosia :razz: :loveu:
×
×
  • Create New...