Jump to content
Dogomania

Paula

Members
  • Posts

    4100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][I]ni smutkój ...my tu na ciebie poczekamy:p[/I][/quote] :Cool!: :buzi:
  2. Czesc Ala :lol: Super foteczki i towarzystwo :multi: [IMG]http://images3.fotosik.pl/139/fb11aec626e1db19.jpg[/IMG] Dulka wyskakuje z kadru :lol:
  3. [quote name='evaxon']przed samym blokiem dorwala Tigre suka owczarka niemieckiego :shake: (...) daja mlodemy [B]chlopczykowi[/B] psa ten [B]nie umie jej[/B] dobrze [B]utrzymac[/B] i jeszcze [B]bez kaganca[/B] wychodzi :angryy: :angryy: :angryy: [/quote] :angryy: co za maupa skrzywdzila moja wnusie :mad: Przeciez ja bym go :bad-word: a tego ojca :lmaa: :stormy-sad: [IMG]http://images1.fotosik.pl/147/737ac8af33a2463f.jpg[/IMG] Jakie fajne zolwiki :lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/148/40eb1417df9c4317.jpg[/IMG] Nie chciala plynąć za kaczkami? :razz:
  4. Czesc; ja jeszcze jutro do pracy ide :placz: A mialam miec wolne :shake:
  5. U nas tez jezdzi zbok na rowerze, widzialam jak dwie dziewczyny robily mu zdjecia z komorki :evil_lol: Moze to ten sam :mad:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'];)dawaj Maxia do nas[/quote] Na socjalizacje z Ozzim? :cool3: :evil_lol:
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/138/53ff9c24a5382557.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/138/53ff9c24a5382557.jpg[/IMG][/URL] Ale super suczki do zabawy, Maksiu by oszalal :stupid: :iloveyou: :cooldevi:
  8. [quote name='evita.']Moge sklecić jakiś nowy plakacik Antosia tylko poproszę o dane kontaktowe.[/quote] Mysle, ze w sprawie adopcji najlepiej dzwonic do hotelu do P.Agnieszki 503 056 616. Dzieki Evita.
  9. Aede, masz juz plakat? Ten link podany przez Legiona nie dziala u mnie :shake:
  10. Czesc Klaudia :lol: Czy na dogowisko mozna przyjechac bez doga :cool3: ? [IMG]http://images1.fotosik.pl/145/b3f6dbefccf5dcf3.jpg[/IMG] Pan kotek rozbrajający :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/146/b52e273ce90d670f.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/146/ca17c0f0e4389159.jpg[/IMG] Dzieki za te fotki :multi: Bede mogla sie pochwalic, ze widzialam w tym roku zachod slonca nad morzem ;) Wiecej fotek Pana Psa poprosze :cool3:
  11. Czesc Asia :lol: Super, ze Sabinka juz wcina :multi: Na kleszcze moim zdaniem najlepszy preventic, do tego przy spadku odpornosci chroni przed atakiem nuzenca.
  12. [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/4601/20060808img0333be3.jpg[/IMG] Padlam z zachwytu :mdleje:
  13. O boziuniu :loveu: Jaki slodki Ozzulek :loveu: A te minki :grin: [IMG]http://images4.fotosik.pl/100/1838fc568ebac616.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/137/99c386cfbb75c480.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/137/99c386cfbb75c480.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  14. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/136/53c275b6dbcbda6e.jpg[/IMG][/URL] Maga, jakie poswiecenie :cool3: :diabloti: [quote name='evaxon'] zdolniacha z tej pustynnej ddżownicy :evil_lol:[/QUOTE] :grin: :grin: :grin: [IMG]http://images1.fotosik.pl/145/4dcf37fd9166fed3.jpg[/IMG] Super :loveu: :multi: [IMG]http://images2.fotosik.pl/136/1e635973be6a76d1.jpg[/IMG] :crazyeye: 180 stopni :-o Gaduly, musialam sie cofac :angryy: :diabloti:
  15. Salatka :sabber: :mdleje: I jak Sloninka? Zjadla cos?
  16. Waszka, swietnie :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Ciesze sie, ze Bolusiowe zdrowie w normie :multi: no i takie super badania za darmo :multi:
  17. [quote name='evaxon']hah ano odrazu lepiej :D hehe wystarczy troszke poplakac i juz sie odzywaja:evil_lol: [/quote] Ach, ty kokietko :nono: :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/99/6c57e82371ce19c8.jpg[/IMG][/URL] Hehe :megagrin: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/144/0b72e156335f300d.jpg[/IMG][/URL] Co on chce zrobic mojej wnusi? :mad:
  18. Nie mam sterownika, nie ma takiego w necie :roll: A kto mnie adoptuje z Maksiem, jak rzuce robote :cool3: ? Maksiu ma kaganiec na onka :evil_lol: Ja mam tendencje do gubienia kagancow, to jest juz chyba czwarty (tzn mam dwa, ale tube materialowa); ten co ostatnio zgubilam byl najlepszy, z miekkiej skorki na malego rotka i kosztowal 35zł, ale nie moge takiego nigdzie dostac :shake: A nie kupie w ciemno, musze przymiezyc ;)
  19. Moze pomysl o tej zasypce Dermatol, jak juz chcą mu sterydy podawac :roll: Drogie to?
  20. Hehe, czesc dziewczęta :multi: Dzieki za cmoki :loveu: Asia, ja nie jestem pewna, bo go nie puszczam do samcow od kiedy skonczyl 8 m-cy, wtedy sie posprzeczal z rowiesnikiem astem. TZ jeszcze zeszlą jesienią go puszczal do zabawy z malym, kudlatym pieskiem i mowil, ze Maks go probowal ten tego, a tamtem sie polozyl na plecach i potem juz bylo ok. Ale ja sie boje, ostatnio szczeniaczek podlecial i latal nam miedzy nogami, to sie Maksiu zjerzyl. Musze mu ten kaganiec porzadny kupic i go przyzwyczajac. Fotek ni ma :shake: Mam jakies stare w mailu, ale one stracily troche przez to przesylanie i nie mam czasu ich zmniejszyc, bo do piatku mam duuuzo pracy, nie mam nawet czasu poodwiedzac galerii :placz: nie mowiac juz o czytaniu, zaleglosci mam na miesiac :angryy: Takze jestem z doskoku, teraz mam przerwe na szluga i kawke (rozpuszczalna z mlekiem i cukrem :diabloti: )
  21. [quote name='Vectra']a to ponoć ja jestem marudna :razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ty jestes marudna z rana, a Maga wieczorem :evil_lol: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/8-21-15.jpg[/IMG] :megagrin: :loveu: :diabloti:
  22. Bo tylko my Cie zrozumiemy :cool3:
  23. [quote name='asher'][B]Paula[/B], już zaraz ślę ci priwa, przepraszam, zupełnie o tym zapomnialam :oops: [/quote] Spoko bez pospiechu, narazie nie bede dzwonic :evil_lol:
×
×
  • Create New...