Jump to content
Dogomania

Paula

Members
  • Posts

    4100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula

  1. Czesc Dominika :lol: Gdzie idziecie na spacerek? :cool3: Wpadne ze swoim ratlerkiem na socjalizacje ;) :diabloti:
  2. [quote name='Pysia']Bo widzisz ...Weszka jest sprawcą wszystkich mioch nieszcześc :razz: [/quote] Hehehe...to sie Weszka ucieszy, ze ma tak zbawienny wplyw na Twoje zycie :evil_lol:
  3. Czesc Ewcia :multi: [quote name='evaxon']a teraz szykuje sobie obiadek :p [/quote] Zrob tez ciezko pracujacej matce ;)
  4. Wtitaj Pysiu :lol: Jestem juz na biezeco :multi: [quote name='Pysia']Wstałam dzisiaj rano nie do końca wyspana ( czyt. Weszka) [/quote] Hehehe :D
  5. Hej, hej :multi: Juz mam weekend :lol: tzn prawie, bo jeszcze musze posprzatac chalupe :roll:
  6. [quote name='Pysia']Idę spać bom popłakana, posikana i posmarkana ze śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chyba najpierw muszę wziąść prysznic :roll: Dobranoc[/quote] Buhahhahaha.....:roflt: :roflt: :roflt: Kilka dni mnie nie bylo :oops: ale bede teraz nadrabiac, nawet do rana ;) Dobranoc :bye:
  7. [quote name='Pysia']No to ja chyba pojadę do Vectry bo mój TZ śpi ze Zmorką.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Nie no, przy tym to juz padlam :roflt: :roflt: :roflt: Pysia, masz talent :thumbs:
  8. [quote name='malawaszka']Paula to ja poprosze tez takiego szałyka na piłsudskiego 30 :) mmmniaaaammmm z fryteczkami :loveu:[/quote] Hehehe :D To juz nie to samo ;) Ostatnio jak poprosilam na wynos to sie Pan popatrzyl na mnie dziwnie i powiedzial smutno "ale to juz nie bedzie to samo :-(" :diabloti:
  9. Buhhahahahahahhahhahahaha....:roflt: :roflt: :roflt: wariatki :mdleje: :diabloti:
  10. Tak czulam sie sie czepisz, ale nie chcialo mi sie edytowac :evil_lol: :eviltong:
  11. [quote name='asher']Skusiłam się na redsika. Iiiiiii nawet całkiem całkiem :grins: :cool3:[/quote] A ten Redsik to chyba bezalkoholowy nie jest? :cool3:
  12. [quote name='PIKA']To gdzie Ty jedziesz do tej pracy? :crazyeye: Do Anglii? :crazyeye:[/quote] Nie, na Mokotow :eviltong: Ale tyle czasu potrzebuje, bo ja sie rano strasznie grzebie :roll:
  13. Oj, ja nie wstane o 7 :shake: Pojade na 12 :diabloti: Nie boj zaby, Ewcia :cool3:
  14. [quote name='evaxon']eee 10 to lajtowa godzina:evil_lol: ciesz sie ze na na 8:evil_lol:[/quote] Lajtowa mowisz :hmmmm: zeby dojechac na 10 musze wstac o ..... 7 :placz: :placz: :placz: Ok, Asiu, super :-)
  15. [quote name='Vectra']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] No, ja tez jestem w szoku :evil_lol:
  16. [quote name='Maga100'][B]Unikac jakiejkolwiek wody[/B][/quote] Ups, to parasol wezme :D albo mu czapeczke zaloze :evil_lol:
  17. Ale ja jutra JADE do pracy na 10 :placz: A wyjde jak skoncze :roll:
  18. [quote name='evaxon']z Tigra tak sobie:shake: (...)Tigra a ta podkulila ogon i wsioo zaczela uciekac a ja biedna za nia:angryy: mam nadzieje ze jutro juz bedzie dobrze :razz: [/quote] Biedna moja niunia malutka :glaszcze: Musiala sie wystraszyc tej suczy :mad: Wyglaskac ja prosze :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/148/2f5c4662c60fd7d8.jpg[/IMG][/URL] Jak łypie na Ciebie spod oka :D
  19. [quote name='Maga100'][B]na oko, ale zaglądał też jakimś przyrządem . Charakterystyczne były podobno [/B][/quote] Dzieki, wyglada ze Maksiu to ma :shake: A mozna kapac psa w kanalku, jak ma to cholerstwo w uchach? Jak zwykle zapomnialam o wszystko zapytac :oops:
  20. [quote name='dbsst'] chciałabym mieć w rękach linki jak inspektor gadżet :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i laser w ocach jak kapitan planeta :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: iiiiiiiiii giń zboczku rozkroczku :evil_lol: :evil_lol: a co do latania w dziwnych domowych strojach no cóż tak to chyba każdy grzeszy hahahhaha ;)[/quote] Hahahaha...:D :D :D Dominika, gdzie zdjecia :-o ? Dzisiaj nie bylo :-(
  21. [quote name='dbsst']szaszłyk piffko toż to rozpusta w biały dzień :cool1:[/quote] To bedzie w ciemny wieczor :evil_lol: Dominiczko, wpadasz? :cool3:
  22. [quote name='Maga100'][B]Debe mi każe wstawiać zdjęcia.[/B] [B]A po co, skoro identyczne wszyscy widzieli u niej? :evil_lol: [/B][/quote] Ja nie widzialam, bo jeszcze u niej nie bylam :eviltong: Magda, skad wet wiedzial, ze Leon ma te drozdzaki w uszach? Jakies badania robil czy tak na oko? [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/8-21-52.jpg[/IMG] :D :D :D
  23. Czesc dziewczynki :multi: Dzieki :loveu: [quote name='Vectra']uśmiechnij się jutro będzie lepiej ;-)[/QUOTE] Bedzie lepiej wieczorkiem, jak przyjedziesz, pojdziemy na szaszlyk z frytkami i oczywiscie zimne piwko :cool3: [quote name='dbsst']uszy do góry gacie w dół :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Hehehehe :D
  24. Dzieki, doszedl :lol: Ale nie otwieram w tym kompie :evil_lol:
  25. Dzieki Patka :lol:
×
×
  • Create New...