Jump to content
Dogomania

Paula

Members
  • Posts

    4100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula

  1. Uff, przeczytalam wszystko :multi: Jesu, jaka godzina :-o A to wszystko przez taka jedna maupe :mad: (co ma trzy szalone pieski i wrednego kotka) ktora mi na spotkaniu przy kawce opowiadala, jak to fajnie Dag pisze o swoich suniach i jak sie to fajnie czyta :cool3: No miala racje, ale nie powiedziala, ze jak zaczne to nie zasne, poki nie skoncze :roll: ;) Filmiki i fotki cudne :loveu: Czytajac, prawie caly czas usmiechalam sie glupio do monitora, a glosno sie uhahalam z tego: [quote]Chruma ostentacyjnie wychodzi z pokoju. Dobrze, że drzwi do przedpokoju nie mam, [B]bo jeszcze by nimi trzasnęła[/B]...[/quote] [quote]Jak sobie tak przeanalizowałam, co za jatka by była, gdyby Piga PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU się mnie tak ładnie nie posłuchała, [B]to mi ze 3 farbowane włosy posiwiały[/B].[/quote] A gowniana opowiesc o kagancu - swietna :megagrin: Ale przy tym to juz zaplulam monitor :mdleje: :roflt: [quote]Dzięki Piguni [B]mam zielonego cycka[/B] . Tulała się do mnie, tulała... i użarła. Zrobię sobie z jej uszu stanik bikini!!!![/quote] [quote]Melduję, że [B]cycek robi się żółty[/B].[/quote] Wytarmos i ucaluj ode mnie swoje swinki :loveu: Ide spac. Dobranoc :bye: [SIZE=1]a raczej dzien dobry ;)[/SIZE]
  2. Siemanko babeczki :lol: Czytam sobie o hodowlach staszkow :cool3:
  3. Czesc Pysiu :lol: Super filmiki :multi: Obejrzalam tylko dwa, bo mi sie dlugo laduja :-(
  4. [quote name='Vectra']zamiast czekać miesiąć [/quote] Nie miesiac, przewaznie jest 10 dni, gora 14. Magda, a czemu Ci kaza skladac korekte :cool3: ?
  5. [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/2443/dscf0788ko1.jpg[/IMG] Jak sie sprytnie wpasowal miedzy kwiatuszki :loveu: Waszko, jak Bolo sie czuje po wichurce?
  6. Czesc Dominika :lol: Nareszcie koniec remontu :multi: [IMG]http://images1.fotosik.pl/171/7d69a0cbed8ca569.jpg[/IMG] Jak sie Szpila pogniotła :D
  7. Czesc Asia :lol: Bede jutro po 17 w Twoich okolicach, reflektujesz na jakies male spotkanko na pizze lub kawke :cool3: ? Bez psa bede :lol:
  8. Witaj Aluś. [quote name='madzia18sosnowiec']to jego mądry własciciel stosuje na nim jakies chore triki, które mu znajomy polecił a znajomy organizuje walki psów[/quote] Kolejny debil :mad: :angryy: Biedne te nasze bullowate :placz:
  9. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/162/de3f753af9ce7192.jpg[/IMG][/URL] Slodkie robaczki :loveu: Musicie miec niezly ubaw, jak sie bawia :cool3: Jakie zdechlaczki :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/126/3a7652715b7f6d63.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/162/35507b0c4bb7fdaa.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='evaxon']mamuśka wy to niedlugo do AA sie bedziecie musialy zapisac:evil_lol: :lol: :evil_lol:[/quote] :mad: Nie matrw sie, dziecko, jeszcze dluga droga przede mną :evil_lol:
  11. Heloł Ewcia :multi:
  12. Czesc :lol: Slodkie malenstwa :loveu: i fajna fotostory :multi:
  13. Czesc Alu :lol:
  14. [quote name='m_q']Myślę, że po tym poście jestem zwolniony z dalszych prób konstruktywnej współpracy z dogomanią...[/quote] Nie rozumiem, czemu po poscie jednej osoby, oceniasz cala Dogomanie. Chciales pomoc, zwracajac uwage na bledy w petycji, ale forma Twojej wypowiedzi napastliwa i ironiczna, spotkala sie z krytyka, wydaje mi sie, ze teraz szukasz pretekstu, by dac sobie spokoj z czystym sumieniem. Tak jak Ciebie bronily osoby z forum fretkowego, ja osmiele sie bronic Arke, ktora jest nam znana z tego, ze nie przebiera w slowach i wali prosto z mostu; nie wszyscy sie z tym zgadzaja, ale ona taka jest i juz, czy nam sie to podoba czy nie, przywyklismy, tak jak Twoje znajome z Twojego forum. Zalozyles watek o bledach w petycji, mimo ze bylo juz poruszane i wyjasnione w innym watku, dlaczego petycja zostaje w takiej formie, jesli koniecznie trzeba bylo pisac o tym publicznie to mogles wysmarowac tego posta w watku o petycjach. My Ciebie tutaj nie znamy, nie mamy obowiazku grzecznie przyjmowac Twojego ironicznego tonu, tak jak Tobie nie odpowiada styl wypowiedzi niektorych dogomaniakow. Jesli ktos bedzie chcial naprawde poprawic los zwierzat, to nie zrazi sie wypowiedziami kilku osob. A jesli wg Ciebie nic sie nie uda, to chyba bardziej powinno Ci zalezec na wspolpracy nad ostateczna forma ustawy, bo my zbierzemy te 100 tys podpisow, z Twoja pomoca lub bez. [SIZE=1]Oktawio, chyba nie przeczytalas tego, co napisala Puli, zanim napisalas posta.[/SIZE]
  15. [quote name='PIKA']to nie mial być jakiś marsz? :hmmmm: [/quote] Mial byc, ale jest tyle osob z Wawy, ze to bylby spacerek a nie marsz :roll: Jakos nas wciaz malo :shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30823[/URL]
  16. Czesc Alu :lol: [quote name='medar'] UWAGA! Radio Tok FM Złote Przeboje zgodziło się przekazać, we wszystkich swoich oddziałach, informację o oficjalnym rozpoczęciu akcji zbierania podpisów pod naszą petycją. Termin oficjalnego rozpoczęcia ustalono na sobotę 16 bm. godzina 12:00. Jeśli koordynatorzy z poszczególnych miast, podadzą gdzie jest główny punkt zbierania podpisów w ich miejscowościach, to taka informacja też zostanie podana w programie radiowym. Jest pomysł, aby na akcje zbierania podpisów zabierać swoich pupili ( oczywiście psy muszą być łagodne i na smyczy, a duże w kagańcach). Emir ma pomysł aby robić dokumentację fotograficzną z akcji zbierania podpisów. Oczywiście zdjęcia musiałyby być robione bez fotografowania twarzy osób podpisujących lub za ich zgodą. [/QUOTE] Dziewczeta - Warszawa sobota godz.12.00 pod Kolumną Zygmunta - zbieramy podpisy. Kto bedze? :cool3:
  17. Czesc Ewcia :multi:
  18. [quote name='jo-jo']Hmm wiesz, to jest 100% bokser :diabloti: A nie zaupierliwiam bo jakoś nikogo ni ma :eviltong: [/quote] Myslalam, ze to mlody buldog amerykanski :lol: Jak to nikogo :obrazic: Ja jestem :razz:
  19. Asia, na sggw powiedz dokladnie, na co maja zbadac ten kał, niech zapisza na czerwono ;) Jak bylysmy z Hektorem, to powiedzialam, ze ma byc na kokcydie, zaplacilam ponad 20zł, a nie zbadali tych kokcydii czy tam lambli (juz nie pamietam, tyle tego bylo) i musialysmy powtarzac :roll:
  20. [quote name='IN_']Hehe widze, ze Maksiu tak jak i moj na piwko czasem sie wybierze. Fajny z niego psiak... Mam takie pytanie, gdzie Maksiu na spacerkach tak biega? Ja swojego balabym sie calkiem luzem puscic, bo to swir :-([/quote] Dzieki In :loveu: Witamy u nas :multi: Biegamy codziennie na Kępie Potockiej, nad kanalkiem. Maksiu sie w miare slucha, a jak widzimy jakiegos pieska na horyzoncie to zapinamy na smycz :lol: Jak mam patyczek albo pileczke to nawet suczki dla niego nie istnieja :cool3:
  21. Asiu, przepraszam za wprowadzenie w blad :oops: Mam jeden taki na kał z lopatka, moge Ci podrzuc, bede na Natolinie jutro albo w piatek po 16 :cool3:
  22. Masz racje Agnes :lol: Na mocz musi byc sterylny, cos mi sie pokickalo, ja przeciez nie badalam wtedy koopy [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/ic_notak.gif[/IMG]
  23. Pewnie masz racje, nie znam sie az tak na zachowaniach psich, pisze co mi sie wydaje, po obserwacji mojego psa. Axie pozwala prawie na wszystko, nie probuje juz jej gwalcic, ona go nawala non stop :evil_lol: Smiejemy sie z siostra, ze w domu jest tlamszony przez baby, wiec na dworzu on chce dominowac nad innymi ;) [quote name='IN_']On jest wylacznie sukami zainteresowany, a spacery spedza na wylizywaniu suczych siuskow. Na psy nie skacze, tylko i wylacznie na suki. Zreszta to nie tylko skaknie a przylepianie jezora do miejsc pod suczym ogonem ;-)[/quote] Moj robi prawie to samo, z tym, ze skacze na suki, na szczeniaki, na mniejsze pieski, a wieksze z checia by zjadl lub zostal pozarty. [quote]Ja oczywscie lapie psa miedzy nogi, podwieszam na obrozy i lapie za leb (inaczej go nie utrzymam jak sie rzuca). [/quote] To samo :razz: [quote] Frod sam nie ruszy na pieska, ktory gdzies obok przechodzi, ale jak taki pies podleci do niego i zacznie sie nieodpowiednio zachowywac, to mu wisi czy to suka czy pies.[/quote] Prawie to samo, z tym ze jesli to sunka, to chce zgwalcic, nie pogryzc. [quote]A u Froda... ja chyba nie przezyje. Teraz jestem na etapie poszukiwania dobrego weta od tych spraw... z dobrze wyposazonym gabinetem, tak na wszelki wypadek. A co do ekg, to na pewno serducho wczesniej sprawdze... przeciez Frodek to moje oczko w glowie. Kurcze, kastracja ulatwi mu zycie, ale strasznie sie boje, ze cos pojdzie nie tak...[/quote] Ja tez mam jakis irracjonalny strach przed podawaniem mu narkozy :roll: wiec Cie nie pociesze ;) Gdybym sie zdecydowala, to chyba na sggw i poprosilabym o obecnosc anestezjologa caly czas przy zabiegu :oops: No ale wtedy jest drozej :-( Jak opisujesz zachowania Froda, to bardzo mi przypomina Maksia, z tym ze moj jest chyba troche spokojniejszy, ale jest starszy, a ja baaardzo dlugo mialam wrazenie, ze nigdy nie dorosnie ;) Trzymajcie sie cieplo, wytarmosc ode mnie wariatuńcia :loveu:
  24. Hihihi, napewno nie po pańci, ja pije kawke ;)
  25. Hehe, ja jeszcze malo wiem o suczkach i cieczkach :oops: Ale Maksiu sie naprawde zorientowal dopiero jak wlazla do wody i sobie zamoczyla podwozie, a nie miala jeszcze rujki; jak wyschla to znowu olal zapach :lol: Axa jest tak nauczona, ze na "nie daj sie" nawet w czasie rujki odgania psy :multi: A te tabletki, jesli z chlorofilem, to nie dobre dla zdrowia suczki? :hmmmm:
×
×
  • Create New...