Jump to content
Dogomania

Paula

Members
  • Posts

    4100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula

  1. Waszka :glaszcze: Biedny Bolutek, jak nie urok to sraczka :shake: Trzymam kciuki za jak najszybsza poprawe :kciuki:
  2. [quote name='madzia i medor']Tak dawno nie byliśmy w lesie, a tak tam lubimy spacerować :p :p[/quote] Poczekajcie z tym lasem dwa dni, frotline dziala po 48h i nie mozna psa kąpac w tym czasie. Preventic bardziej sie oplaca niz frontline (u nas 25zł), bo trzeba go powtarzac co miesiac, a obroza jest na 3-4 m-ce (35zł).
  3. Czesc :lol: Dawno mnie bylo :oops: Nadrobilam foteczki :cool3: [IMG]http://images3.fotosik.pl/157/de19a6415c115159.jpg[/IMG] Widzialam Was na wystawie kolo ringu doziow :lol:
  4. Cześć wyrodna córko :evil_lol:
  5. [quote name='Vectra']znalazłam wczoraj takie fotki :p nie wiem czy wstawiałam :niewiem:[/quote] Jeszcze ich nie bylo, dzieki :loveu: Pika, a Ty masz jakies fotasy dla mnie :cool3: ?
  6. Czesc Ciotka ;) Ten obcy to wizja z moich sennych koszmarow :scared: :evil_lol:
  7. [quote name='Vectra']No jakieś tam mam :p [/quote] Super :multi: To ja ladnie prosze jutro mi tu wstawic :modla: ;)
  8. Ewcia :razz: a Ty nie masz przypadkiem jakis fot Maksia :cool3: ?
  9. [quote name='leemonca'] jak najlepiej go zabezpieczyć?!?![/quote] Jest gdzies temat o kleszczach, ale jest bardzo obszerny :roll: Najlepiej poradzic sie weta, bo nie wszystkie te srodki mozna stosowac jednoczesnie. Niestety, zdaza sie, ze nawet zabezpieczone psy lapią babeszje :angryy: :-(
  10. [quote name='leemonca']tylko że Haker był nim smarowany (forma jednorazówki w aplikatorze kupiona u weta ) i łapie kleszcze :cool1: , to co , na jednego psa działa a na drugiego nie :shake: ?[/quote] Jesli byl smarowany ponad miesiac temu, to juz nie dziala. Kleszcze sie podobno uodparniaja na te preparaty, my stosujemy frontline razem z preventic, ale inni uzywaja preparatow o innym skladzie (np advantic czy jakos tak :hmmmm:).
  11. [I][B][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8885/380aba2ai4.jpg[/IMG][/B][/I] Ja sliczna zabcia :loveu: Jak namalowana ;)
  12. [quote name='simbik']Ja tu dość często zaglądam, tylko rzadko się odzywamy :roll:, a teraz sporo zdjęć to mam co podziwiać :cool3: .[/quote] Fajnie :multi: To tak ja ja u Was, rzadko sie odzywam :oops: ale czesto zagladam i podziwiam piesy :lol:
  13. [quote name='PIKA']ulala dziewczynki sie z lekka przekomażają :evil_lol:[/quote] No, dziewczyny sie delikatnie poklocily przy patyczku, a potem jak wracalismy, juz byly na smyczach, powiedzialy sobie pare slow na dowidzenia :evil_lol: [B]Simbik[/B], witamy w naszej galerii :multi:
  14. [quote name='przyjaciel_koni']Szkoda, że nikt nie może pomóc z ulotkami.[/quote] Przepraszam najmocniej :oops: Ta dziewczyna, ktora byla dzisiaj na targach, zle mnie zrozumiala, myslala, ze chodzi mi o ulotki dotyczace Ozzyego :roll: Dlatego do Pani nie zadzwonila. Ja moge poroznosic ulotki i plakaty, ale nie mam jak wydrukowac :shake: Moge gdzies podjechac i odebrac, jutro postaram sie zadzwonic.
  15. Super foteczki :multi: Obroza Preventic dziala 3-4 m-ce, potem trzeba zmienic na nowa, a frontline dziala przez 1 m-c na kleszcze i trzeba ponownie zakroplic.
  16. [quote name='dbsst']a czy może być tez tam Szpila bo nie będzie mi się chciało wybierać :shake: [/quote] Alez oczywiscie, jak najbardziej :multi: Szpila to cudo dziewczyna :loveu:
  17. [quote name='baskomaniak']No to proponuję przeprowadzenie obróbki dokładnie w wymienionej kolejności :razz: :evil_lol: [/quote] A wlasnie, ze od konca :eviltong: :evil_lol: ;)
  18. Czesc Basia. Strasznie mi przykro, ze cierpisz :glaszcze: Nie wiem, wydaje mi sie, ze nie przestaje sie po prostu kogos kochac po 3 latach, chyba Dawid nie powiedzial Ci wszystkiego :-( Trzymam kciuki za Ciebie :kciuki: Glowa do gory, pol swiatu tego kwiatu ;)
  19. Super :klacz: :klacz: :klacz: Dziekujemy za sesje :buzi: Chcialam niesmialo poprosic o te foteczki z Maksiem i Axa (nawet te kiepskie wg Ciebie:evil_lol:) na plytke? :modla: :lol:
  20. Ale super fotki :multi: :multi: :multi: Debe :loveu: :loveu: :loveu:
  21. Witaj Asiaczku :lol: Gratulacje :multi: Mnie rowniez bylo bardzo milo poznać Was osobiście :multi: I dziekuje za pyszne ciasto :sabber: :lol:
  22. Czesc Weszka :lol: Bolutek slicznie wyglada :loveu: [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7303/dscf0711yq5.jpg[/IMG] [quote name='LAZY']Poporstu wczoraj udało się z czystym czołem dojechac:evil_lol:[/quote] :grin: :grin: :grin: [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/48/1sy9.jpg[/IMG] A tutaj to nawet zlapal kolorek wrzosowy :lol:
  23. Czesc Pysiu :lol: Ale duzo fajnych foteczek :multi:
  24. [quote name='dbsst']do obrobiania mam tyle fot że szok [/quote] To ja czekam cierpliwie na foty [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...