Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Bunieczko, miłości w nowym domu:loveu:
  2. Mała Lalunia pokocha Cię całym dojrzałym serduszkiem. Bardzo szybko stanie się śliczną, puszystą, roześmianą sunieczką - wiem coś o tym:razz:
  3. Brawo:klacz:, gratulujemy!. Przyłączamy się do odliczania! :bigcool: :Cool!: Niech następne sierotki znajdą kochajace domki:lol: .
  4. Pańciu, a o mnie pamiętasz?;) Jestem w nowym domu siódmy miesiąc:cool3:. Czy wyładniałam:evil_lol: ?
  5. Bardzo sie cieszę, ze mój Kolega jest zdrów:lol: . Nie lubisz zastrzyków? Ja to nawet nie lubię jak mnie P. Weterynarz ogląda, na wszelki wypadek pokazuję moje liche ząbki i warzę :mad:.
  6. Astra - wszystkiego najlepszego, jesteście wspaniali!
  7. Dżekusiu, wyglądasz rewelacyjnie:multi:, a jak o Ciebie dbają :loveu: !!!
  8. P. Agnieszko, znowu sukces, mały piesio jedzie do prawdziwego domku - gratuluję:lol:
  9. Jagoda1

    Metamorfozy

    [quote name='Ania-Sonia'] I doszłam do wniosku, ze posiadanie dwóch psów powinno być obowiązkowe!!! :lol: :loveu:[/quote] Skąd ja to znam?:lol:
  10. Cudowne wieści, trzymamy kciuki i łapki za śliczną Bunieczkę:lol:
  11. ..."nie moze naszych wszystkich dogomaniackich psiaków nam adoptowac..." Ale Bunia jest wyjątkowa:cool3: !
  12. Przypomina to reakcje na naszą Korusię ze schroniska - ..."i po co Państwu taki stary pies?"... Odpowiadam - "do kochania:cool3:". Dalszych pytań zwykle nie ma:-o. Dżekusiu - trzymaj się! Pozdrawiamy Rodzinę!
  13. Znakomite wieści:multi:. [B]"Teraz to juz napewno będzie z nami żył długo i szczęsliwie." -[/B] i to jest to!:lol:
  14. Kocham takie fotki, Gapusia, jestem cudna, pozdrawiamy Twoją Rodzinę:loveu:
  15. Bardzo cieszymy się:)). Jutro wyjeżdżamy na dwa dni, ale będziemy myśleć o Was.
  16. Pewnie nie wiedziałeś, Dżekusiu, że macie tylu Przyjaciół:loveu:
  17. Buniu oglądają Cię..:cool3:
  18. Jak wspominałam miałam dwa zabiegi, zoperowano mi przepuklinkę pachwinową ( 03.04) i wycięto małego guzka na główce (25.05). Pani weterynarz zna mnie od pierwszego dnia-miałam robione badania krwi, moczu, USG jamy brzusznej, EKG. Wie w jakim stanie jest moje serce, codziennie biorę pół tabletki fortekoru (lubię łykać, bo dostaję zawsze z "czymś" smacznym). W obu przypadkach zapewniła moją Panią, że znieczulenie będzie niewielkie, że jak przyjdzie po mnie za niecałą godzinę, będę wybudzona. Zabiegi były o godz. 16.00. Zasypiałam na kolanach mojej Pani i jak otworzyłam oczy znów zobaczyłam ją. W przypadku przepuklinki po zabiegu nosiłam kubraczek. Zdjęcie szwów też zniosłam cierpliwie. Czuję się b. dobrze, ostatnie badania krwi potwierdziły to. A wiesz, ja dostaję pół tabl. dziennie karsivanu - to taki "geriavit' dla psiaków:cool3:. Wierzę, że Ty po zabiegu też będziesz czuł się bardzo dobrze, Ty jesteś jeszcze młodziakiem, gdzie Tobie do mnie;). W schronisku mówili o mnie "Babcia":mad:. Dżekusiu, my przecież mamy teraz Rodzinę i nie możemy jej martwić, prawda? "Twoi" jeszcze zamartwiają się o Foksię. Trzymam łapki z Boksią, "Moi" też... Pozdrawiamy:loveu: .
  19. Cały czas myślimy o Tobie i Twojej całej Rodzinie, Dżekusiu:loveu:.
×
×
  • Create New...