Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Dostojny, mądry Baron [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/1157/boks124mlodszy45zy.jpg[/IMG]
  2. Nowe fotki są????:mad:
  3. [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/813/05za7.jpg[/IMG] Cudna Tosieńka:loveu: . To druga po boksiach ukochana rasa. Tylko całować:lol: !!!
  4. Bos przypomina o sobie. Ja mam od kilku miesiecy 10-letnią suńkę ze schroniska. Jest cudownym wspaniałym psem. Bosman też pokocha Ciebie. Bosman był w lokalnych gazetach?
  5. Bos przypomina o sobie. Ja mam od kilku miesiecy 10-letnią suńkę ze schroniska. Jest cudownym wspaniałym psem. Bosman też pokocha Ciebie. Czy Bosman był w lokalnych gazetach?
  6. Bos przypomina o sobie. Ja mam od kilku miesiecy 10-letnią suńkę ze schroniska. Jest cudownym wspaniałym psem. Bosman też pokocha Ciebie. Czy Bosman
  7. Bos przypomina o sobie. Ja mam od kilku miesiecy 10-letnią suńkę ze schroniska. Jest cudownym wspaniałym psem. Bosman też pokocha Ciebie.
  8. Bos przypomina o sobie. Ja mam od kilku miesiecy 10-letnią suńkę ze schroniska. Jest cudownym wspaniałym psem. Bosman też pokocha Ciebie.
  9. Pańciu, Twój Seniorek był dostojny i nobliwy i zapomniałes, jak to z maluchami bywa. Korusia Seniorka nie zniszczyła nic, nie nabrudziła nigdy, chociaz miała prawo, po tak długim pobycie w schronisku. A Maluchy tak mają, niestety... W tym tygodniu wywozimy kanapę, ( mam nadzieje, że to ostatni mebel!!!)nad którą się znęcała:evil_lol: , a dywan, tapicerowane dwa krzesła to przeszłość;) . Nie wspomnę ostatnio o takich drobiazgach jak pilot, komórka (pewnie chciała odebrać), buty skórzane (nowe:placz: ), dekoracje adwentowe, doniczki z ziołami (może bolal żołądek psinę:razz: ), kapcie par dwie, rękawiczki skórzane dwie pary, poduszek to nawet nie biorę pod uwagę - to drobiazg, ona lubi rozszarpywac i cieszy sie, że zawartość dookoła fruwa. Mąż to nawet nauczył się, że przed wyjściem trzeba spojrzeć "okiem psa", co moze wpaść do "dzioba"... Ale jak po powrocie przywita Cię taka bandycka radosna gęba umazana doniczkową ziemią i miłośnie wytrze o Twój swiąteczny płaszcz swoje fafle to co zrobisz...? ....A co wspominalibyśmy za kilka lat...? Pozdrawiamy serdecznie - szacowna Korusia i szalona Boksia:lol:
  10. "Chcę wierzyć że WIEDZIAŁ że trzymam jego głowę, że czuł moje głaszczące go ręce. Że nie był sam. Chociaż tyle. Żeby nie oszaleć." ON wiedział, czuł Twoja obecność, nie umarł w samotności:-(
  11. Jaka cuuudna mordusia, ma wypisane na niej "czekam" [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5440/p1010421sv1.jpg[/IMG]
  12. Brunonku, aniołkiem jesteś w porównaniu z boksią:evil_lol:
  13. Czy Ty aby nie tłamsisz jego osobowości?:evil_lol: :mad:
  14. Czy coś wiadomo? [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5892/zwbrzychasf9.jpg[/IMG]
  15. Dla takiej psiny warto nie spać całą noc:lol:
  16. Mordka:lol: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9585/mordkayd8.jpg[/IMG]
  17. Śniezynek czeka! [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/3bialas.JPG[/IMG]
  18. Gastuś to żaden "napobudliwowiec" - Kiri to dopiero wulkan, gejzer, tornado. Szkolę ją i efekty są - mam b. mądrego szkoleniowca, który rozumie boksery i nie tłamsi temperamentu. Dzięki jego wskazówkom jest już całkiem nieźle. To moja trzecia bokereczka, ale temperament Kiri ma za wszystkie trzy:evil_lol:, takie "trzy w jednej". Cieszę sie, że skończyło się dobrze.
×
×
  • Create New...