Ogromnie cieszę się, że kolejne mieleckie cudo znalazło dom.
A co do relacji między psiakami - one same ustalą hierarchię. Moja Boksia podporządkowała się malutkiej Korusi z Mielca:lol:. Są pewne sytuacje domowe, w których duża Boksia ustępuje i niech tak już będzie:cool3: . Pozdrawiamy:lol:
Jaaga, powiedz Mężowi, że te starsze umieją kochać bezgranicznie.Mam taką Sunieczkę, Korusię, ma ok. 10 lat, jest najwspanialszą psinką i ani razu nie żałowałam adopcji. Pokochali się z Mężęm od pierwszego spotkania...:loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21211&page=8"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/psiaki/baroni.jpg[/IMG][/URL]
Czekamy na DOM:shake: