Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Wykąpać, wyszczotkować - mądre cudo:lol:! [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9329/szila5zk.jpg[/IMG]
  2. A Ty, Mordusiu, hop, niech Cię zobaczą! [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5953/mordka6ae.jpg[/IMG]
  3. Gałeczko, Ty powinieneś grzać kosteczki na kocyku:-(! Pomożmy, on nie zajmie wiele miejsca w domu, da wiele radości, pokocha całym swoim dojrzałym serduszkiem. [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9350/staruszek3jp.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Faro'] to cudowny, cierpliwy i bardzo kochany psiak - zalezy mi był juz szczęśliwy do końca swych dni. Mądra starsza dama czeka.
  5. Mordeczko, do góry! [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5953/mordka6ae.jpg[/IMG]
  6. Ja też pamiętam, tyle tylko mogę dla Ciebie zrobić.
  7. Piękna i mądra Szila wciąż wypatruje... [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9329/szila5zk.jpg[/IMG]
  8. B. b. b. mocno trzymamy kciuki i osiem łapek za Bosmanka. Starsze psiaki kochają o wiele mocniej, a milość ich odmładza. Od ub. roku jest z nami 11-letnia dama, której teraz nikt nie daje więcej jak 5-6 lat. To ta w avatarku:cool3:.
  9. Tercet egzotyczny?:evil_lol: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9476/pic0254ir4.jpg[/IMG]
  10. Ode mnie spóźnione, ale b.b.b. serdeczne życzenia dla Ciebie i Tosinki. :lol: :loveu:
  11. Mordeczka jest naprawdę śliczna!
  12. Stasiu:-(, badź szczęsliwy, Efka, dziejue za to, ze byłaś przy Nim.
  13. Odpowiedzialność finansową za szkody wyrządzone przez zwierzynę leśną ponoszą na swoich terenach koła łowieckie. Zdarzenie miało miejsce na terenie parku, a ten park należy pewnie do miasta i obowiązkiem władz jest zapewnienie bezopieczeństwa:mad: .
  14. Wygląda rewelacyjnie:lol:
  15. [quote name='Kate I Luka']No , nasz też lubi dominować... Ale z rzeszą psów, które są w podobnym do niego wieku, i które chcą brykać jak on dogaduje się świetnie....[/quote] To rodzinne:evil_lol:
  16. Troi mi się w oczach, czy co?;) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/1/62e9783c21a784e9.jpg[/IMG][/URL]
  17. Już wkrótce, odkopuję zdjęcia:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...