Gałeczko, Ty powinieneś grzać kosteczki na kocyku:-(! Pomożmy, on nie zajmie wiele miejsca w domu, da wiele radości, pokocha całym swoim dojrzałym serduszkiem. [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9350/staruszek3jp.jpg[/IMG]
B. b. b. mocno trzymamy kciuki i osiem łapek za Bosmanka. Starsze psiaki kochają o wiele mocniej, a milość ich odmładza. Od ub. roku jest z nami 11-letnia dama, której teraz nikt nie daje więcej jak 5-6 lat. To ta w avatarku:cool3:.
Odpowiedzialność finansową za szkody wyrządzone przez zwierzynę leśną ponoszą na swoich terenach koła łowieckie.
Zdarzenie miało miejsce na terenie parku, a ten park należy pewnie do miasta i obowiązkiem władz jest zapewnienie bezopieczeństwa:mad: .
[quote name='Kate I Luka']No , nasz też lubi dominować... Ale z rzeszą psów, które są w podobnym do niego wieku, i które chcą brykać jak on dogaduje się świetnie....[/quote]
To rodzinne:evil_lol: