Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Bejku, a domu wciąż brak....
  2. Rozbrajające zdjęcia.....:lol:
  3. Witam sliczna sunię i jej synka....
  4. Małgosiu, trzymam kciuki za Twoj kolejny tymczasik... tym razem w dwupaku:)
  5. Bądź zdrowa i szczęsliwa, sunieczko!:)
  6. [quote name='rita60']No to ładne budzenie:evil_lol:[/QUOTE] ...ale skuteczne...:razz:
  7. Ja tez spotkałam się z ogromna zyczliwością w traktowaniu bezdomniaków... ale równie z i ogromną chciwością. Panie Doktorze, wielkie dzieki!
  8. Lunka, szykuj sie do drogi:)
  9. Wspieraja się, bidule.....
  10. Naszły mnie wspomnienia...:lol: Pręgusie, to jest to!:loveu:
  11. Nastepne ogłoszenia dla dziewczynki ja wykupię, , "rita60", b.prosze przypomnij.
  12. [quote name='Jagoda1']:lol:Jakie cudo pręgusiowe! A skąd;)?[/QUOTE] Poleciałam na stronke...i wiem:).
  13. :lol:Jakie cudo pręgusiowe! A skąd;)?
  14. Widziałam dzisiaj Lunkę, urosła, nabrała ciałka, jest juz o wiele śmielsza...
  15. Nieszczęścia chodzą, ups:oops:... leża parami:lol:
  16. [quote name='Nutusia']Nie wiesz co tracisz! :)[/QUOTE] ... dlatego szybko to zmień...:razz:
  17. [quote name='Ania_i_Kropka']Jasne, że można może Zygi?[/QUOTE] Zyguś...tyz piknie...on raczej wygląda jak..Niuniuś:lol:
  18. Biedny psiak, zeżarłyby go całkiem...
  19. Posyłam najlepsze, najcieplejsze mysli... musi byc dobrze!
  20. Schronisko jest "miejskie", przyjmuje[B] bezdomne[/B] zwierzęta z terenu Olsztyna. Trudno mi ustosunkowac sie do tej wypowiedzi, nie znam szczegółów. Powodów, aby pozbyć sie zwierzaka jest wiele... Właściciele rozmnożą zwierzaki, nie szukaja domów, a chcąc sie pozbyc "kłopotu", oddają do schroniska. Sa też tacy, którzy usiłują oddać psy adoptowane z innych schronisk... Bywa, ze pies kupiony "na rynku" zaczyna chorować, albo okazuje sie, ze nie jest "rasowy"...
  21. [quote name='Bejotka'][FONT=Arial][SIZE=2]Dostałam wiadomość od osoby chętnej do adopcji [B]Dyzia[/B] (tego kakaoworudego) - domek jednorodzinny, park, las.... Poprosiłam, żeby skontaktowano się z Jagódką, podałam numer. Natomiast Pani z Lublina, która chce przygarnąć [B]Rokeza[/B] napisała:[/SIZE][/FONT] [FONT=&quot] "Nie ma się czego obawiać :) U nas będzie mu dobrze - dziewczynki od dłuższego czasu marzą o piesku a warunki w domu mamy bardzo dobre. Starsza córka, to już drugoklasistka, więc pomoc w wyprowadzaniu go na dwór ja będę miała z kolei :) Wiem, że jeśli Rokez trafi do naszego domu, to otrzyma dużo miłości i ciepła." [FONT=Arial][SIZE=2]Jola z Białej Podlaskiej, na moją prośbę, jest skłonna odwiedzić rodzinę, lecz w Lublinie będzie w weekend. Co wtedy z ewentualnym transportem, gdyby domek okazał się ok? :([/SIZE][/FONT] [/FONT][/QUOTE] Jeżeli dom będzie sprawdzony, transport zosrganizujemy, może Państwo podjadą "trochę"?
×
×
  • Create New...