[quote name='Bejotka'][FONT=Arial][SIZE=2]Dostałam wiadomość od osoby chętnej do adopcji [B]Dyzia[/B] (tego kakaoworudego) - domek jednorodzinny, park, las.... Poprosiłam, żeby skontaktowano się z Jagódką, podałam numer.
Natomiast Pani z Lublina, która chce przygarnąć [B]Rokeza[/B] napisała:[/SIZE][/FONT]
[FONT="]
"Nie ma się czego obawiać :) U nas będzie mu dobrze - dziewczynki od dłuższego czasu marzą o piesku a warunki w domu mamy bardzo dobre. Starsza córka, to już drugoklasistka, więc pomoc w wyprowadzaniu go na dwór ja będę miała z kolei :) Wiem, że jeśli Rokez trafi do naszego domu, to otrzyma dużo miłości i ciepła."
[FONT=Arial][SIZE=2]Jola z Białej Podlaskiej, na moją prośbę, jest skłonna odwiedzić rodzinę, lecz w Lublinie będzie w weekend. Co wtedy z ewentualnym transportem, gdyby domek okazał się ok? :([/SIZE][/FONT] [/FONT][/QUOTE]
Jeżeli dom będzie sprawdzony, transport zosrganizujemy, może Państwo podjadą "trochę"?