[quote name='leepa']Witam serdecznie :)
Chciałabym przypomnieć o akcji, którą zrobiliśmy parę lat temu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/113543-Schronisko-w-Olsztyni******-koty-do-adopcji-w%C4%85tki-zdj.-ze-spacer%C3%B3w.../page39[/url]
I zapytać czy Iskierki z gim nr 5 byłyby zainteresowane jej powtórzeniem? Czy mogłyby to znów zorganizować?
Tak mi się przypomniało, patrząc na kolejne rzeczy, których można się pozbyć. Rozmawiałam ze znajomymi- dorzucili by coś od siebie, a więc o rzeczy nie trzeba się martwić :) Tylko to w roku szkolnym najlepiej rozumiem?[/QUOTE]
Witamy:), możemy niektóre wystawic na bazarku na dogomanii, zbieramy na kolejny wybieg:). Zapraszamy do poczytania [URL]http://www.facebook.com/#!/pages/Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t-w-Olsztynie/210403985666929[/URL] [URL]http://www.facebook.com/#!/pages/Zwierzyniec-%C5%9Aw-Franciszka/165865586819219[/URL]
Wczoraj Msio przekroczył Tęczowy Most.
Znalazł wspaniały dom, kochał i był kochany. Dostał drugie zycie, które trwało dwa lata i siedem miesięcy.
Marlenko, serdecznie współczuję, dziekuję za przygarnięcie mojego ulubieńca.
Misiu, teraz nic cię juz nie boli, możesz biegać z innymi psiakami... czekaj na nas.
[*]
[quote name='niulka1992']Tak, uwielbia się tak wylęgiwać i ma apetyt :) Dziś się bawiła i biegała po piętrze hehe jest coraz śmielsza choć mogłoby się wydawać, że już bardziej nie może :) no cóż odnalazła się w naszym świecie i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwy :)[/QUOTE]
.... my również....:)
Olu,często przy adopcjach schroniskowych niektórzy zapewniaja, ze maja hektary, pies będzie miał super...
Wówczas pytam, ... "a będzie miał swojego człowieka i spacery"?