Jump to content
Dogomania

Kamila

Members
  • Posts

    2733
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kamila

  1. Dobranoc :sleep2:
  2. [quote name='furciaczek']dobranoc:) a ostatnia fotka Laluni cuudna:loveu: kamila wybierasz sie na crufta w marcu??[/quote] Tak szczerze to nad tym nie myslalam :oops: I jedyny problem jaki widze to to ze brak mi tu towarzystwa psiarzy ktorzy mogli by sie wybrac ze mna :-(
  3. Gosiu-strasznie sie ciesze :multi: A co z tymi dwiema suniami wyzla :-( Bedziesz cos kombinowala? :-(
  4. [quote name='haska_12']Kamila- no potwór potwór ( ok, potworek ;) )[/quote] No,to juz lepiej ;) [quote name='Usia'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8386/wrzesien2006dzienczwartyy6.jpg[/IMG][/URL] ach te uszy :p[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='gogunia'][B][FONT=Comic Sans MS]FAJNE FOTY[/FONT][/B]:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Dzieki Gogunia :lol: [quote name='Ania-k']:mdleje: :mdleje: ale uszi hahahaah:loveu:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No to my z Lalunia mowimy juz dobranoc :sleep2: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9665/wrzesien2006dzienczwartee7.jpg[/IMG][/URL]
  5. Ty nie dziemkuj tyle tylko dawaj fotaski z historyjka :p
  6. I jak tam dzionek dzis mija w zakladzie karnym? :cool3:
  7. [quote name='Ola&Kora'] Gosia to jest ta fotka co ją z tak daleka robiłaś? :crazyeye: I ty mówisz że masz lichy aparat... :eviltong: [/quote] Gosiu-naprawde tak mowilas? :crazyeye: :mad: Ale paszcza :evil_lol: :loveu: :-o [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/269/8a3a60d93a8a251e.jpg[/IMG][/URL]
  8. Historyjka - SUPER :evil_lol: :multi: Wiecej takich prosze :cool3:
  9. Wiem wiem :evil_lol: Trzymam kciuki by sie udalo :thumbs:
  10. [quote name='Agushka'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/270/c379c8d74272653f.jpg[/IMG][/URL] a mi ta się najbardziej podoba :loveu::loveu: Furcia ma takie śmieszna łapy długaśne a tutaj wygląda jakby jej się już wszystkie pomyliły :)[/quote] Wlasnie to samo mialam napisac :evil_lol: Gosia-trzymam kciuki za to mieszkanko,oby ci sie udalo bo ta wlascicielka to faktycznie jedza jakas i jeszcze ci wspaniali sasiedzi :angryy: No i ciesze sie ze dowod sie znalazl ;) Daj znac jak tylko wrocisz i czekam na dobre wiesci :p
  11. [quote name='Agushka']Trzy ale za to jakie:lol: Lala jest prześliczna:loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='furciaczek']uwielbiam to twoje dozatko:loveu:[/quote] [quote name='Ola&Kora']Dzieńdoberek! Normalnie bombowa fotka!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8386/wrzesien2006dzienczwartyy6.jpg[/IMG][/URL] I avek oraz bannerek prześliczne!!!! :p :p :p[/quote] [quote name='Marta_Ares'][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/7427/wrzesien2006dzienczwartoz6.jpg[/IMG] ale jej sie slicznie siersc blyszczy :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Dziekuje wszystkim za odwiedzinki i mile komentarze :lol: Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu by siedziec na necie ale zaraz lece poodwiedzac wasze galerie :evil_lol: [quote name='haska_12'][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/2118/wrzesien2006dzienczwartmy3.jpg[/IMG] Znów potwór do mnie drepcze :diabloti:[/quote] Ja ci dam potwor :mad: :diabloti:
  12. Mysle ze cos sie znajdzie ;) Dziesiejszy spacerek :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6335/wrzesien2006dzienczwartnj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/2118/wrzesien2006dzienczwartmy3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/7427/wrzesien2006dzienczwartoz6.jpg[/IMG][/URL] Tylko 3 bo juz musze leciec do pracy,a i tak juz jestem lekko spozniona :oops:
  13. Jak cie pacne :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/277/0791d9e6a8972e52.jpg[/IMG][/URL] Jak zrobilas te sliczne ramki? :-o
  14. Bardzo sie ciesze ze zabieg sie udal i ze przekonalas swoich rodzicow :multi: bo faktycznie moglo byc nie ciekawie :shake: Foteczki cudne,czy ty masz jakis nowy aparacik? :cool3:
  15. O kurka :crazyeye: Ale czemu ty paszport w uk zostawilas? :roll: I jak co to tz ci go moze wyslac jesli nie znajdziesz dowodu :roll: O czywiscie ubezpieczonym listem :p A skoro mowa o foteczkach to czekam z niecierpliwoscia :evil_lol:
  16. [quote name='furciaczek']foteczki dam jutro bo zmniejszac mi sie dzis juz nie chce :eviltong: a ty se znowu banerek zmienilas :) sliczny jest[/quote] No bo ja lubie zmiany :eviltong: A co do dowodu...,mam nadzieje ze psy ci go nie pozarly :diabloti: A tak na powaznie to moze jesli masz paszport to na ten dokument by ci wydali kase :roll:
  17. [quote name='AśkaK']Dzieńdoberek (a w zasadzie dobrywieczór, a nawet...dobranoc :evil_lol: ), zajrzałam tu dziś pierwszy raz zwabiona Twoim podpisikiem Kamilo, obejrzałam już sobie pierwszych 10 stron i od dziś nie dam Ci spokoju!;) :lol: Nie tylko Lala jest piękna, ale też wszystkie fotki bardzo udane!!!:loveu: Jutro oglądnę sobie resztę! A mam pytanko a'propos wakacji z psem - gdzie znalazłyście z przyjaciółką taki fajny hotel, że z psiakami przyjmują?:cool3: Nie mamy jeszcze doświadczenia w podróżach z psim towarzystwem, a marzy mi się wypad w takie właśnie piękne górskie rejony.[/quote] Witam cie Asiu :multi: Ciesze sie ze do nas zagladnelas :lol: A co do pensjonatu to ja nic nie szukalam.Ta moja przyjaciolka bardzo czesto jezdzi ze swoim Kasem w tamte strony i juz miala wszystko obcykane.Wbrew pozorom duzo tam miejsc gdzie przyjmuja z psiakami :lol: Tu daje ci stronke www naszego osrodka [URL]http://www.yooz.com.pl/wisla/arka/[/URL] Nie byly to jakies apartamenty ale bylo czysto i przyjemnie.I przedewszystkim przyjaznie dla psiakow ;) A okolica jest cudowna :loveu:
  18. A co tu tak cicho?Gosia-ty spisz?Bo to jakies takie nie podobne do ciebie :evil_lol: Nie ma wiecej foteczek? :placz:
  19. A co to za cisza tutaj? :crazyeye: Wszyscy spia? :cool3:
  20. [quote name='Tina.Sara']witamy dziewczynki :cool3: ale fajny avatar :loveu:[/quote] Witam :multi: Wlasnie mam krociusienka przerwe w pracy :p Ciesze sie ze avek sie podobuje :lol: [quote name='haska_12']Dziękuję :oops::oops::oops:[/quote] Nie ma za co :p Robota Luthien,prawda? :cool3:
  21. Sliczne foteczki i licze ze jutro bedzie ich wiecej :cool3:
  22. Czesc :multi: I jak-skontaktowalas sie z ta fundacja?Wiadomo cos?
  23. Gosiu-a moze Patka ma dobry pomysl by w tej fundacji zapytac? :cool3:
  24. Skoro wszystkim sie tak podoba to mozliwe ze Nomu bedzie miala w niedlugim czasie ruch w swoim topicu :cool3:
  25. Jejku,jeszcze nic nie znalazlas? :-(
×
×
  • Create New...