-
Posts
2733 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kamila
-
[quote name='furciaczek']kamila swietny avatarek:loveu: kto ci robi takie cudenka co?? a moze sama robisz:cool3: agnieszko niedlugo beda kolejne fotki:cool3:[/quote] No ja sama to nie mam talentu do takich rzeczy :shake: Tzn tak mi sie zdaje.Program mam sciagniety ale jakos nie mam czasu przysiasc :cool1:
-
Thx :loveu: Mnie sie tez twoj banerek baaaaaaaaardzo podoba,szczegolnie kolorek Kropeczki :loveu:
-
Dzien dobry :multi: Co do Swiat to ja je spedzam z Lalunia i znajomymi ktorzy maja do mnie wpasc.Moj tz jedzie do pl ale nic nie poradze,w zycui bym Laluni nie zostawila,zreszta nie mam z kim ;)
-
Dziekuje :loveu: Avek tez mi Nomu zrobila :lol: A banerek wstawie jak tylko mi Aga odsylacz zrobi :p
-
Witam wszystkich :lol: No na tej fotce to ona wyszla jak kosmitka heheh :evil_lol: Musze sie pochwalic - Nomu zrobila mi takie sliczne banerki :loveu: Zaraz spadam na drigi spacerek z Lala i do pracy :-( [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/709/rlalaakopiaqm7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2185/laaxq0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Cerber']słucham?????????????[/quote] Hihi,zapomnialam fotki wkleic :evil_lol: Juz poprawione :eviltong:
-
Dziekujemy i do jutra :lol:
-
Prawie buziaczki? :-o :loveu: [IMG]http://images3.fotosik.pl/265/48ecf4f04f2a8535.jpg[/IMG]
-
[quote name='simbik'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8386/wrzesien2006dzienczwartyy6.jpg[/IMG][/URL] Jak u każdego porządnego doga uszy żyją własnym życiem :cool3: . Tymczasem cieszę się, że udało się Wam zamieszkać wreszcie razem i że wszystko układa się pomyślnie :lol: .[/quote] Dziekuje :lol: [quote name='Cerber']oj ciężko Ci kobitko będzie prześledzić całą moją galerię... znajdziesz tam szczęśliwe chwile spędzone z dgm. ja i bardzo smutne i których nie chciałabym wspominać, ale neistety nic poradzić na to nie mogę... Chyba Ci nie warto całej przeglądać, możemy od teraz się odwiedzać zostawiając przeszłość za sobą... :)[/quote] Tak tez mozemy zrobic. A ja zaraz spadam na wieczorny spacerek i odebrac tz'a po pracy :lol:
-
To dasz czy sie dalej bedziesz tak ze mna droczyc? :diabloti:
-
[quote name='Cerber']tak w tym samym wieku... :) heh jeśli sledziłaś moje nieszczęsne losy to wiesz, a jeśli nie śledziłaś a coś obiło Cię się o oszy to też się domyślasz...[/quote] No troche tego troche tego.I mam w planach przesledzenie twojej calej galerii ale to mi troszke zajmie ;) [quote name='furciaczek'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8386/wrzesien2006dzienczwartyy6.jpg[/IMG][/URL] nie no rozwalilas mnie ta fotka:loveu: rewelacja:loveu:[/quote] Tez padlam jak to zobaczylam,a raczej te uchole slodkie :evil_lol: [quote name='anetta']Kamila, bardzo sie ciesze za czarnulka jest juz Toba :multi:[/quote] Ja tez :multi: Nareszcie jest tak jak powinno :evil_lol:
-
To szybciutko bo ja zaraz spadam :diabloti:
-
[LEFT][quote name='jo-jo']No niestety Jojek ostatnio nie jest fotogeniczny, dlatego też żadnych sesji ni ma.. Jedyne fotki jakie mam to po dzisiejszej mojej wizycie u maluszków w hodowli Czarnoksiężnik z Archipelagu, a Jojek w tym czasie spał gdzies na kanapie z Ciuką-Luką,a na drugiej Didka :loveu:[/quote] I ty to nazywasz JEDYNE FOTKI? :crazyeye: Dawaj no wszystko co masz :mad: [/LEFT]
-
[quote name='Carolcia']Lala jest cudaśna :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/9327/wrzesien2006dzienczwartzu3.jpg[/IMG] jaka dumna :p :p :p :p[/quote] Tutaj ewidentnie jakies zapaszki sie unosily w powietrzu :evil_lol:
-
[quote name='Cerber']Cerber urodził się 14 lipca, jest o 2 tyg. starszy od llai...:multi: :multi: :multi: teraz niestety jego urodziny nie będą już tak za bardzo obchodzone jak co roku... w tym roku wogóle nie były obchodzone...[/quote] No to sa praktycznie w tym samym wieku :multi: Chyba wiem dlaczego... [quote name='Tina.Sara']świerze foty :multi:[/quote] Ano swierze :eviltong: i tak mysle ze wstawie jeszcze jakas jedna z dzisiaj :cool3: Prawie jak Dumbo :evil_lol: (albo Dambo :oops: ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8386/wrzesien2006dzienczwartyy6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Cerber']ojej jaka ona słodka... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ja bym nie powiedziała, że to mieszniec... ehhh widzę, ze Lala urodziła się w 2002 roku, tak jak mój Cerber, którego?????[/quote] Tzn to nie jest zadna mieszanka raczej ale jest po dogopodobnych :eviltong: rodzicach,czy jakos tak.A Lala urodzila sie 31lipca,a twoj Cerberek? [quote name='Tina.Sara']Zresetowałam :cool3: A foteczki cudeńko :loveu: Moge spać spokojnie bo widziałam świeże (mam nadzieję) fotki Laluni:loveu:[/quote] Eee tam,ja nie lubie resetowac :eviltong: Tak,fotki swierze tzn sprzed godziny mniej wiecej :lol:
-
[quote name='Tina.Sara']gadanie...fajnie wyszłaś :cool3: o kurde, znów coś popsułam na kompie i nie moge włączyć se muzyki :evil_lol:[/quote] To moze zrob tak : :comp26: ;) [quote name='Cerber'][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/9327/wrzesien2006dzienczwartzu3.jpg[/IMG] Witam!!! ojej jaka poiękna sunia... to dog????????? :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] No moze nie do konca,raczej w typie doga ;) Niestety jak ja kupowalam nie myslalam ze rodowod jest tak wazny...:oops: Ostatnie fotki na dobranoc :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4246/wrzesien2006dzienczwartmj8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/7512/wrzesien2006dzienczwartmu0.jpg[/IMG][/URL]
-
A,bo wyszlam tam jakos dziwacznie i wyglada jakbym Lalunie dusila :diabloti:
-
No-nareszcie !!! :multi: Furcia tu wyszla jak maly byczek :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/266/7c48ab83e77c7968.jpg[/IMG][/URL] Rszta fotek tez cudna,ale mysle ze to nie koniec? :diabloti:
-
Jeszcze taka jedna nasza wspolna foteczka :oops: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img419.imageshack.us/img419/2199/wrzesien2006dzienczwartth7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Tina.Sara']Dzień dobry wieczór :D:D:D:D Lala jest cudowna :loveu: ona sie urodziła 31 Lipca 2003?????????[/quote] Aha :evil_lol: Ale 2002r.Tylko mi nie mow ze ktorys z twoich psiakow tez? :diabloti:
-
Hey :multi: Przyszlam sie przywitac i podziekowac za odwiedzinku u nas :cool3: Sliczna on'eczka,bardzo lubie on'ki :loveu:
-
To moze jakies foteczki z tej jakze waznej okazji :cool3: :diabloti: