-
Posts
2194 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dzasta
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/ce16450614772c65.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/1484998a0fa2172b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/4d42ac7b318e820c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/ea14722a4a2069e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/97aeb5ba6f10b19b.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy i trzymajcie za Gabinkę jutro mocno kciuki żeby się ładnie pokazała :D
-
Kotki mogę wsiąść nawet nieroby ale myszki to chyba nie ale Ewa chętnie weźmie :D Mała niespodziewajka w postaci kilku zdjęć Gabinki z przygotowań do jutrzejszej wystawy na których jest piekielnie brudna ale i taką ją lubię poczochraną najbardziej :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/66e1083cfa627c4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/b3749fd8c3f5c2e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/f440cc7f22b11aee.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/c4b52b3e42b194f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/6f27692ffc22f995.jpg[/IMG][/URL]
-
Witaj DE wieczorową porą ;) Do twarzy Ci z grabiami :evil_lol: Ja dzisiaj latam bo zgubiłam kartę i miałam załatwiania ale już zastrzeżona... A jutro jedziemy z Gabinką do Kielc więc dzisiaj się szykujemy :D
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dzasta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
O i nie wszystkie oczywiście będą z papierami tylko te pierwsze bo tudzież się Pani nie chciało na wystawy jeździć :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dzasta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
To ja Wam powiem a co :evil_lol: Ewa planuje rozmnożyć Egona ze zdechłym dzikiem drogą inseminacji :loveu::loveu::loveu: -
Dziękujemy za miłe słowa odnośnie banerka mi się też bardzo bardzo podoba :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A teraz trochę picsów Wodny Świat A w roli głównej nasze kochane rozdymki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/62eefd6d032bc836.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/9ddbf022260a4e1c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/90f18639876eabfe.jpg[/IMG][/URL] Czesio w swojej ulubionej pozie :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/64b6151b0eca0746.jpg[/IMG][/URL] I inspekcja Czesławowych atrybutów :D Po każdym spacerze musowo sprawdzić czy coś nie ubyło albo przybyło :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/a62e161f0ea55ff8.jpg[/IMG][/URL]
-
Może i ma mniej ale generalnie zawsze coś tam można dodać do karmy chociaż ja nie zauważyłam żadnej negatywnej zmiany u moich futerek a testowaliśmy już w sumie 3 rodzaje: festival, sensi plus i balance :)
-
Asiu gratulacje!!!
-
Ja też właśnie pytałam w Poznaniu i dostałam taką samą odpowiedź :D Ja cały czas czekam. Wiem że np w tym roku ruszyło wiele klubów hodowcy Pro Planu więc może i u nas się uda. Zważywszy że karmy weterynaryjne podobno bardzo się spodobały i mają powodzenie.
-
Bardzo fajna i chyba domek taki z pięterkiem :D Szkoda że tamte foteczki wywaliłaś bo nie zdążyłam zerknąć...
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dzasta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Żeby było sweetaśne z okazji za przeszłych urodzin Egonka :D [IMG]http://s.mynicespace.com/myspacepic/4/479.gif[/IMG][IMG]http://www.flashglitters.com/styles/common/spacer.gif[/IMG][IMG]http://www.flashglitters.com/styles/common/spacer.gif[/IMG] [IMG]http://www.flashglitters.com/styles/common/spacer.gif[/IMG][IMG]http://i12.piczo.com/view/4/9/b/v/9/c/q/u/a/y/a/p/img/t290001112_21270_4.gif[/IMG] [IMG]http://i109.piczo.com/view/2/n/3/d/5/g/w/p/k/t/e/9/img/t224362839_84468_2.gif[/IMG][IMG]http://i109.piczo.com/view/2/n/3/d/5/g/w/p/k/t/e/9/img/t224280839_16993_2.gif[/IMG] [IMG]http://i109.piczo.com/view/2/n/3/d/5/g/w/p/k/t/e/9/img/t224280838_74107_2.gif[/IMG][IMG]http://i109.piczo.com/view/2/n/3/d/5/g/w/p/k/t/e/9/img/t224280837_60057_2.gif[/IMG] [IMG]http://i109.piczo.com/view/2/n/3/d/5/g/w/p/k/t/e/9/img/t224280840_11861_2.gif[/IMG][IMG]http://i107.piczo.com/view/2/u/z/4/7/6/6/e/8/k/e/p/img/t226531708_16292_2.gif[/IMG] -
Super stawik :) Ale ja chcę więcej foteczek!!! Jak Somka się w nim wykąpie to wody dla rybek zabraknie :D
-
[url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0283.jpg[/url] Super zdjęcie :) Torek lata a w zasadzie są dwa Torki
-
Ewusek piękne maluszki :) My też nie długo wkroczymy na porodówkę :D Ale najpierw z oczekiwaniem na poród :)