Jump to content
Dogomania

dzasta

Members
  • Posts

    2194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dzasta

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/ce16450614772c65.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/1484998a0fa2172b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/4d42ac7b318e820c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/ea14722a4a2069e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/97aeb5ba6f10b19b.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy i trzymajcie za Gabinkę jutro mocno kciuki żeby się ładnie pokazała :D
  2. Kotki mogę wsiąść nawet nieroby ale myszki to chyba nie ale Ewa chętnie weźmie :D Mała niespodziewajka w postaci kilku zdjęć Gabinki z przygotowań do jutrzejszej wystawy na których jest piekielnie brudna ale i taką ją lubię poczochraną najbardziej :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/66e1083cfa627c4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/b3749fd8c3f5c2e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/f440cc7f22b11aee.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/c4b52b3e42b194f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/6f27692ffc22f995.jpg[/IMG][/URL]
  3. Witaj DE wieczorową porą ;) Do twarzy Ci z grabiami :evil_lol: Ja dzisiaj latam bo zgubiłam kartę i miałam załatwiania ale już zastrzeżona... A jutro jedziemy z Gabinką do Kielc więc dzisiaj się szykujemy :D
  4. O i nie wszystkie oczywiście będą z papierami tylko te pierwsze bo tudzież się Pani nie chciało na wystawy jeździć :evil_lol:
  5. To ja Wam powiem a co :evil_lol: Ewa planuje rozmnożyć Egona ze zdechłym dzikiem drogą inseminacji :loveu::loveu::loveu:
  6. O to ja wolę pająka ładniejsze są i bardziej dbają o paluszki zdecydowanie bardziej niż żabki czy też myszki :D
  7. Zapraszam jutro do mnie to sama im dasz i nie zapomnij wsiąść swoich myszek :D
  8. Dziękujemy za miłe słowa odnośnie banerka mi się też bardzo bardzo podoba :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A teraz trochę picsów Wodny Świat A w roli głównej nasze kochane rozdymki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/62eefd6d032bc836.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/9ddbf022260a4e1c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/90f18639876eabfe.jpg[/IMG][/URL] Czesio w swojej ulubionej pozie :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/64b6151b0eca0746.jpg[/IMG][/URL] I inspekcja Czesławowych atrybutów :D Po każdym spacerze musowo sprawdzić czy coś nie ubyło albo przybyło :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/a62e161f0ea55ff8.jpg[/IMG][/URL]
  9. Może i ma mniej ale generalnie zawsze coś tam można dodać do karmy chociaż ja nie zauważyłam żadnej negatywnej zmiany u moich futerek a testowaliśmy już w sumie 3 rodzaje: festival, sensi plus i balance :)
  10. Asiu gratulacje!!!
  11. Ja też właśnie pytałam w Poznaniu i dostałam taką samą odpowiedź :D Ja cały czas czekam. Wiem że np w tym roku ruszyło wiele klubów hodowcy Pro Planu więc może i u nas się uda. Zważywszy że karmy weterynaryjne podobno bardzo się spodobały i mają powodzenie.
  12. Bardzo fajna i chyba domek taki z pięterkiem :D Szkoda że tamte foteczki wywaliłaś bo nie zdążyłam zerknąć...
  13. Żeby było sweetaśne z okazji za przeszłych urodzin Egonka :D [IMG]http://s.mynicespace.com/myspacepic/4/479.gif[/IMG][IMG]http://www.flashglitters.com/styles/common/spacer.gif[/IMG][IMG]http://www.flashglitters.com/styles/common/spacer.gif[/IMG] [IMG]http://www.flashglitters.com/styles/common/spacer.gif[/IMG][IMG]http://i12.piczo.com/view/4/9/b/v/9/c/q/u/a/y/a/p/img/t290001112_21270_4.gif[/IMG] [IMG]http://i109.piczo.com/view/2/n/3/d/5/g/w/p/k/t/e/9/img/t224362839_84468_2.gif[/IMG][IMG]http://i109.piczo.com/view/2/n/3/d/5/g/w/p/k/t/e/9/img/t224280839_16993_2.gif[/IMG] [IMG]http://i109.piczo.com/view/2/n/3/d/5/g/w/p/k/t/e/9/img/t224280838_74107_2.gif[/IMG][IMG]http://i109.piczo.com/view/2/n/3/d/5/g/w/p/k/t/e/9/img/t224280837_60057_2.gif[/IMG] [IMG]http://i109.piczo.com/view/2/n/3/d/5/g/w/p/k/t/e/9/img/t224280840_11861_2.gif[/IMG][IMG]http://i107.piczo.com/view/2/u/z/4/7/6/6/e/8/k/e/p/img/t226531708_16292_2.gif[/IMG]
  14. [CENTER][IMG]http://republika.pl/blog_qs_4549619/6797450/tr/malpa.gif[/IMG] Ehhh a gdzieten mój Spider :D Pewnie u Palczity :crazyeye: [/CENTER]
  15. Ja to tylko chciałam napisać że te zwierzątka tudzież o bardzo ludzkiej twarzy to odnośnie naszej dzisiejszej głupawki :D [CENTER][IMG]http://czasdzieci.pl/pliki/wydarzenia/f_w_9841_4a39a.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. No właśnie DE wyszłam z tego samego założenia co Ty :p
  17. Czasami mam już dość tych moich włosów i zapuszczania ale z drugiej strony to nie chce mi się mieć krótszych i ich układać non stop ehhh chyba zrobię sobie fryz na Chińskiego Grzywacza :D
  18. Super stawik :) Ale ja chcę więcej foteczek!!! Jak Somka się w nim wykąpie to wody dla rybek zabraknie :D
  19. [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0283.jpg[/url] Super zdjęcie :) Torek lata a w zasadzie są dwa Torki
  20. Ewusek piękne maluszki :) My też nie długo wkroczymy na porodówkę :D Ale najpierw z oczekiwaniem na poród :)
  21. Fajne paznokietki ale ja zdecydowanie wolę naturalny kształt ale naprawdę fajne :) A do obsługi wszystkiego spokojnie można się przyzwyczaić a potem jak się nie ma już tipsów to jest dopiero ciężko :D
  22. Witajcie z rana :) Ja już po spacerku z psami teraz chyba jeszcze zalegnę na trochę :eviltong:
  23. Wiesz co chyba takie krótsze aczkolwiek ostatnio mi się zamarzyło zapuścić dłuższe zobaczymy co z tego wyjdzie :D
  24. [quote name='Pegaza']AAa nie wiedzialam:cool1: jakie mialas dlugie wlosy wtedy:cool1: i Gabinka malutka i Czesko kochany :loveu:[/QUOTE] Moje włosy strasznie szybko rosną w tej chwili mam już podobnej długości :D
  25. Tak Madziu maleńki Czechu w ferworze szaleństwa :D
×
×
  • Create New...