-
Posts
2517 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anula1959
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Mój program pocztowy był tak miły że usunął mi plakat jako element niebezpieczny:mad: . Lucynko możesz mi go przesłać na adres domowy? -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Przekażę , wyściskam , wyspaceruję i ucałuję :loveu: A mówiłam Wam już , że Zefirek robi się coraz piękniejszy:lol: ? -
A adres Pani jest w razie czego taki: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
-
Na razie odpisuję Pani tak: Witam serdecznie! Dziękuję bardzo gorąco za udział w aukcji Pikusi. Tego typu aukcje utwierdzają nas w pewności iż nie jest ludziom obojętny los zwierząt . Suczka tak bardzo pokrzywdzona przez człowieka potrzebuje naszej pomocy a odzew ze strony Państwa przerasata nasze oczekiwania . W chwili obecnej nie posiadam zdjęć papierowych , natomiast drogą elektroniczną , jeżeli Pani zechce, wyślę zdjęcia psinki zarówno ze szpitala w schronisku w którym przebywała jak i z obecnego domku tymczasowego , który się nią troskliwie zajmuje pod opieką Fundacji Canis et Felis . Jeszcze raz dziekuję za wsparcie akcji na rzecz Pikusi. Pozdrawiam Anna Cierpica I poczekamy, może Pani zrezygnuje ze zdjęć papierowych?
-
Kolejni respondenci sie odzywają /matko, od tego odpisywania na maile zaczynam mieć problemy z ortografią , a nigdy nie miałam/: Witam serdecznie. Pieniążki zostały przelane. Dodatkowo, jak co miesiąc wpłacę jeszcze po 10 - tym dodatkową sumę pieniędzy na Fundację na leczenie.Mam nadzieję że Wam się powiedzie. Życzę z całego serca powodzenia. Pozdrawiam: Alicja. a ja odpowiedziałam: Witam! Serdecznie dziękuję w imieniu Pikusi i Fundacji Canis et Felis. Jesteśmy wdzięczni za każdą wpłatę. Środki pieniężne , które od Państwa otrzymujemy pomagają nam ratować wiele istnień zapomnianych , niechcianych , porzuconych słowem pokrzywdzonych przez człowieka. Dobro uczynione "braciom mniejszym" , które żyją cichutko obok nas z całą pewnością wraca ze zdwojoną siłą! Dziękujemy! Pozdrawiam Anna C. a jedna z Pań chce zdjęcie mieć wysłane listem zwykłym , Goniu :crazyeye: ........ Help!
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Jakoś cię dziś zaniedbałam kochany Zefirku ale jutro nadrobię , obiecuję:oops: -
Goniu , przesłałam Ci jeszcze parę maili , dodałam też tekst do aukcji ,zobacz proszę czy mam jeszcze coś dopisać. I cóż, licytacja trwa , cegiełek poszło 19 a ja od samego powrotu do domu prawie cały czas siedzę przy kompie i odpisuję na maile , tworzę nowe foldery w skrzynce pocztowej dla Pikusi , bo inaczej pogubiłabym się a nie chciałabym w żadnym wypadku popełnić gafy czy kogoś pominąć bo mogłabym być opatrznie zrozumiana.
-
Chyba tego nie ogarnę:crazyeye: , właśnie wróciłam z konferencji a tu skrzynka zapchana mailamai od ludzi .Będę je wstawiać tylko dajcie mi trochę czasu , ledwo żyję . Jak już post wcześnie Gonia pisała aukcja zakończona :multi: ! Duży sukces , zaraz sprawdzę konto ile ludzi już przelało pieniążki i wogóle zaraz mi podpowiecie co robić dalej . Bo jedni chcą zdjęcia inni pytają czy mają je odebrać czy wyślę , jedno wiem muszę wszystkim odpisać , żeby nie czuli się "nabici w butelkę" . Zaraz , tylko moment odpocznę , ufffffffffffffff.............. Uściski Anula
-
Paola , ja dziś nie mogę jechać , zaraz wyjeżdżam na konferencję i będę dopiero w domu wieczorem . Jak zdążyłam się zorientować z rozmowy z Mycha 101 sunia będzie dzisiaj wzięta ze schroniska i aż do załatwienia formalności może być w domku tymczasowym. Postaram się skontaktować z Tobą wieczorem i ustalimy najbliższy optymalny termin wizyty u tej Pani , myślę , że to będzie jutro . Pozdrawiam Anula
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Witaj Zefirku! Dziś cię nie odwiedzę ale jutro napewno! -
Witam wszystkich serdecznie z bohaterkę tego wątku na czele! Melduję uprzejmie , że na allegro zostało 90 cegiełek do kupienia czyli 110 jest sprzedanych:multi: :multi: :multi: . Oprócz zwykłych informacji z allegro o kupnie cegiełek dostaję też maile od ludzi [B][SIZE=4]wielkich serc[/SIZE] ,[/B] którzy je kupują! Nie macie pojęcia jak wiele osób jest duchowo z nami życząc rychłego powrotu do zdrowia pieskowi. Są jeszcze w Polsce ludzie wrażliwi na krzywdę "braci mniejszych":loveu: ! W trakcie takich akcji jak ta mam okazję się o tym , że tak powiem , naocznie przekonać. To cudowne ! Będę Was na bieżąco informać o rozwoju sytuacji . Pikulinko , trzymaj się , teraz może już być tylko dobrze! Tak wiele ludzi ci tego życzy:loveu: !
-
Mają jednak ludzie wielkie serca , tylko trzeba do nich dotrzeć a internet jest rzeczywiście "oknem na świat" . Dostałam takiego maila: [FONT=Arial][SIZE=2]Witam Panią. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Proszę nie przesyłać zdjęć. Proszę przekazać pieniądze na konto Fundacji.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Informację o akcji zamieściłam na naszym portalu [URL="http://www.labrador.pl"][COLOR=#0000ff]www.labrador.pl[/COLOR][/URL] oraz na liście dyskusyjnej Stowarzyszenia Klub Labradora.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Mam nadzieję, że spotka się z dużym odzewem.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Irena [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial]I co Wy na to?[/FONT]
-
Kurcze! Napisałam napisałam i wcięło mi post. Będziemy oczywiście trzymać kciuki w piątek:thumbs: a co do aukcji to ładnie się rozwija , jedną cegiełkę kupiła chyba Pani z Francji, bo wysłała mi mail po francusku:crazyeye: ! A ja nie znam języka:niewiem: ! Chyba poliglotką musiałabym być przy tej aukcji:evil_lol:
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłam u Zefirka . Wzięłam go na spacerek, jak zwykle był pogodny , czuje się dobrze, już chodzi spokojniej na smyczy a jak mu pięknie włos zaczyna błyszczeć:loveu: ! Gołym okiem widać poprawę. Rozmawiałam z Panią z Kliniki , powiedziała mi , że pracownicy lecznicy też szukają dla Zefirka [B]DOBREGO[/B] domku, na moje pytanie jak długo Zefirek może u nich zostać odpowiedziała , że dokąd psinka nie znajdzie domu a szef kliniki nie będzie wyrażał sprzeciwów może u nich zostać , czyli narazie bezterminowo:multi: , za hotelik nic nie będą liczyć , tylko będą jakieś koszty zabiegu ale starają się żeby nie były duże:crazyeye: ! Byłam bardzo podbudowana postawą i podejściem do Zefirka szefa i pracowników tej Kliniki,zdają sobie sprawę z bagażu obciążeń jakie ten pies ma za sobą /Pani to podkreślała!/ chcą go wydać ewentualnie tylko osobie baaaaardzo odpowiedzialnej i odpowiedniej /za zgodą Justyny jak sądzę/:loveu: . [B]Wszyscy go tam lubią![/B] Ja ze swej strony zapewniłam, że my też szukamy domku i zbieramy pieniążki na dogo na leczenie Zefirka! A więc do dzieła! Zefir na pierwszą stronę biegiem marsz! -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Witam cię pięknie Zefirku w tym ponurym dniu!