-
Posts
2517 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anula1959
-
[quote name='GoniaP']Aniu, a może odciągnij to sobie z kolejnej wpłaty na konto Fundacji? Ja mam nadzieję, że na tym nie skończy się nasza współpraca:oops: a nie chciałabym, żebyś przez nas obciążała swój budżet...[/quote] Mowy nie ma:mad: /co do kwoty oczywiście/! A nasza dalsza współpraca będzie dla mnie wielką przygodą i niekłamaną przyjemnością !
-
Mało tego , wystawiam aukcję z pieskiem Melanżem dziewczynom z łodzi i przy okazji aukcji Pikuliny jedna z Pań wpłacających zajżała też na jego aukcję i zastanawia się nad adopcją , przytoczę Wam mail Pani , bo warto przeczytać: [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Bardzo dziekuje za szybką odpowiedź ;)[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Nie mam zadnych wątypliwości co do adopcji ze schroniska,nawet te moje kocurki to takie wyjete ze śmietnika- też kochają bardziej niż takie dopieszczane od malego [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Wingdings][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] poprostu wolę się wszystkiego dopytac bo moim zdaniem najgorsze co można zrobic to wziąć zwierzaka a po paru dniach go zwrócić,syszalam że często się to zdarza.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Z tego co Pani pisze myśle sobie że takie zagubiony piesek mialby u mnie calkiem dobrze, nie tylko mam ogród ale jeszcze mame na emeryturze która ze wzgledów zdrowotnych niewiele wychodzi.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Tak mi się teraz nasunelo że ewentualna agresja wobec kotów to jedno, ale też ważne one, czasem bywają nieokielznane, szczególnie jeden- jest jeszcze mlody i ma przedziwne pomysly-lącznie z wieszaniem się na pism ogonie, gryzieniem skakaniem itp.- żeby taki piesek nie bal się go i nie stresowal za bardzo…[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Czekam cierpliwie na informacje o Melanżu[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Pozdrawiam i trzymam kciuki za Pani działalność.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Marta[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]PS. Proszę również o mnie pamietac przy kolejnych akcjach jak ta dla Pikusi-postaram się zawsze pomóc może będzie potrzeba to nie tylko finansowo ;)[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial][B]Czy tacy ludzie przez duże L nie podnoszą nas wszystkich na duchu ?![/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[B]No to jedziemy dalej:[/B] Daniel J. - 5 zł. Katarzyna Ś. - 5 zł. Piotr Z. - 10 zł. Przemysław B. - 5 zł. oraz trzy wpłaty przez "Płatności allegro " 2 x 19,12 i jedna 9,41 [B]Razem- 72,65 zł. + 529,66 zł. = 602,31 zł.[/B] To tyle na dziś . A Pikulina przecudownie wygląda , boczki jej sie zaokrągliły , sierść bielutka a jaki dostojny chód! Po prostu Księżniczka!
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
A dziękuję , dziekuję ! Ciekawa jestem bardzo jak Ty sobie poradziłaś z dwoma psami na spacerze . Ja jednego Zefira nie umiem utrzymać , bo on tak ciągnieeeeeeee!!! Zefirasku w górę! -
Coś mi przyszło do głowy , napiszę do Pani Marty i szczerze Jej wszystko opiszę. Decyzja będzie należała oczywiście do niej i gdyby wybrała Maciusia , co jest wielce prawdopodobne to może by Melanżyka wziąść ao hoteliku i socjalizować , wtedy będzie można go obserwować i przyzwyczajać do ludzi , do zwierząt , co wy na to?
-
[quote name='Seaside']ciapuś jeśli to ten ciapuś którego wątek śledzę, to wydajje mi się żeMelanż domku potrzebuje bardziej - ale jak zaczełybyśmy wybierać i przebierać to w Łodi psów jest 600........... Skupiamy się w każdym wątku na jednym z nich i angażujemy wszelkie siły by mu pomóc..... Równolegle toczą się setki wątków...... Zwracając uwagę na to że Pani zainteresowała się tym konkretnym, nie rozbmieniałabym się na drobne i spróbowała zamknąć szczęśliwie tą sprawę... :( Takie jest moje zdanie przynajmniej..........[/quote] Seside , Ciapuś to nick cioteczki , która napisała do mnie na PW . A ten drugi piesek ,który wchodziłby w grę a którego wątku jeszcze nie czytałam to [B]Maciuś.[/B] Ciapusiowi chodziło o to , że Maciuś jest łagodny w stosunku do kotów a jak Melanż w tym względzie , tego nie wiemy. No i o to żeby się znakomity domek nie zmarnował;) Ale zgadzam się z Tobą , tylko trzeba Pani Marcie wszystko powiedzieć a najlepiej jakby przyjechała do schronu i sama go zobaczyła.
-
Ciapusiu , nie wiem , który piesek byłby dla tej Pani lepszy , w każdym razie ja nie umiem wybrać:shake: a z kotami no cóż , mój jamniczy 14 -letni agresor :evil_lol: dogadał się z dachowcem .Przygarnąłam go od kocięcia z obrzydliwym ropno-krwistym kocim katarem , czasem są spięcia , Dżek kłapie zębczakami , straszy Psota i na tym się kończy :evil_lol: Jeszcze nie mam adresu do Pani Marty , napiszę do niej wieczorem i zapytam , bo to też jest istotne skąd Pani jest. Może mogłaby z którąś z dziewczyn podjechać do schronu i zobaczyć Melanża . Ja wiem , że wszystkie pieski w schronisku są biedne i opuszczone , chciałabym tylko z ręką na sercu wiedzieć od dziewczyn , które znają pieski , która adopcja byłaby dla tej Pani lepsza Melanża czy Maciusia i choć wiem , że to trudne bo trzeba wybrać , który z nich jej bardziej potrzebuje. Z tego co pisze Pani Marta przebija odpowiedzialność i miłość do zwierząt , mnie do siebie przekonała i bardzo chciałabym aby ten domek z ogrodem uszczęśliwił jakąś łódzką bidę. Na razie czekam na info od Niewiasty_21 , bo jest teraz w schronie , ma poobserwować Melanża i napisać coś o nim . A wątek Maciusia za chwilę cały przeczytam. Uffff ,ale sie rozpisałam w każdym razie nie można takiej sytuacji zaprzepaścić , tak mało jest [B]naprawdę dobrych domków:lol: ![/B]
-
Dziewczynki ! Pani odpisała mi jeszcze wczorajszego wieczora , czytajcie: [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Bardzo dziekuje za szybką odpowiedź ;)[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Nie mam zadnych wątypliwości co do adopcji ze schroniska,nawet te moje kocurki to takie wyjete ze śmietnika- też kochają bardziej niż takie dopieszczane od malego [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Wingdings][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] poprostu wolę się wszystkiego dopytac bo moim zdaniem najgorsze co można zrobic to wziąć zwierzaka a po paru dniach go zwrócić,syszalam że często się to zdarza.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Z tego co Pani pisze myśle sobie że takie zagubiony piesek mialby u mnie calkiem dobrze, nie tylko mam ogród ale jeszcze mame na emeryturze która ze wzgledów zdrowotnych niewiele wychodzi.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Tak mi się teraz nasunelo że ewentualna agresja wobec kotów to jedno, ale też ważne one, czasem bywają nieokielznane, szczególnie jeden- jest jeszcze mlody i ma przedziwne pomysly-lącznie z wieszaniem się na pism ogonie, gryzieniem skakaniem itp.- żeby taki piesek nie bal się go i nie stresowal za bardzo…[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Czekam cierpliwie na informacje o Melanżu[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Pozdrawiam i trzymam kciuki za Pani działalność.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Marta[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]PS. Proszę również o mnie pamietac przy kolejnych akcjach jak ta dla Pikusi-postaram się zawsze pomóc może będzie potrzeba to nie tylko finansowo ;)[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Wczoraj późnym wieczorkiem dostałam tą wiadomość , napisałam w wątku Melanża i czekałam chyba z pół godziny , żeby się ktoś z Łodzi odezwał , a tu nic :shake: , Pani wydaje się być fajna , wrażliwa , licytowała na innej aukcji , takiej schorowanej suczki z Poznania , która miała mieć operację . Wydaje mi się , że przez tamtą aukcję Melanż miał więcej wejść i chyba też większą szansę na adopcję , niech się tylko odezwie ktoś , kto ma kontakt z pieskiem i schroniskiem!!!!!!
-
[B]A ja Pani odpisałam tak:[/B] Witam Pani Marto! Z tego co piszą wolontariuszki , piesek jest nieomal od szczenięcia w schronisku , więc trzeba by mu było poświęcić trochę czasu , zeby się zsocjalizował z nową rodziną . Podobno jest całkowicie zrezygnowany , w sytuacji kiedy w schronisku znajduje sie potencjalny chętny na adopcje pieska inne psy podbiegają do krat , łaszą się , nastawiają łebki do głaskania on niestety żadko . Pozwoli Pani ,że zacytuję wypowiedż jednej z wolontariuszek łódzkiego schroniska , którą zamieściła na stronie dogomanii: [B]psiak jest spokojny, raczej boi się ludzi, leży sobie skulony w kąciku w boksie, tak jakby cały czas był przestraszony wydawałoby się, że nigdy nie odważyłby się podejść do krat, a jednak parę razy go przy kratach widziałam, normalnie powąchał moją rękę, jakby to nie ten pies oczywiście przy próbie nawiązania bliższego kontaktu się zwykle wycofywał, ale mogę się założyć, że to kwestia krótkiego czasu, żeby się przyzwyczaił (miałam dużo przypadków w schronisku "zdziczałych" i zupełnie nieufnych psów - mniej lub bardziej i co do Melanża to nie mam wątpliwości, że przy odrobinę dłuższym (wręcz jakimkolwiek) kontakcie z człowiekiem oswoi się) innych psów nie zaczepia, raczej jest poza wszystkim - one go też nie zaczepiają przez to [/B] Niestety nie znam jesgo stosunku do kotów , przypuszczam , że wszystko poza schroniskiem będzie dla niego kompletną nowością! Ale prosze mi wierzyć , że warto wziąść psa ze schroniska , bo te psy jak żadne inne przywiązują się do człowieka , potrafią docenić samą ludzką obecność , przynależność do kogoś , odwdzięczają się stokrotnie za podarowanie im innego życia , życia ze swoją Panią czy Panem . Pozwoli Pani , że skontaktuję się z wolontariuszkami ze schroniska w Łodzi , zaczerpnę dokładniejszych informacji na jego temat i dam Pani odpowiedź. Przesyłam Pani link do wątku o psach , które znalazły kochające domy i o ich metamorfozach , wiem jest dosyć długi ale proszę mi wierzyć , [B]warto go przeczytać:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21924&goto=newpost"][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21924&goto=newpost[/COLOR][/URL] Pozdrawiam Panią serdecznie i dziękuję że zechciała się Pani zainteresować naszym pupilem! Anna
-
[B]Dziewczyny !!!!!!! Odezwała sie Pani z ogłoszenia na allegro i pyta o Melanżyka!!!! To jeszcze nic pewnego , Pani się zastanawia nad wzięciem pieska ze schroniska tylko ma trzy koty i pyta o jego stosunek do kotów[/B]! [B]Cytuję Wam mail od Pani:[/B] No i witam ponownie ;)) Mam takie male pytanko, mam ku temu dobre warunki i strasznie chcialabym wziąć jakiegos pieska ze schroniska, najchetniej to wszystkie bo jak tu wybrać skoro jest ich tyle i każdy tak smutno patrzy.... Do niedawna mialam w domu psiaka niestety zdechl jakiś czas temu ze starości, teraz mam w domu 3 koty i zawsze sie boje jak taki nowy piesek bedzie na nie reagowal szczególnie że one są przyzwyczajone że na mojego psa mogly wchodzić gryźć itp. Jak to wygląda jesli chodzi np o licytowanego Melanża, czy moglbybyć agresywny wobec kotów? Pozdrawiam Marta Pani dlatego pisze [B]ponownie[/B] ponieważ kupowała cegiełki na innej aukcji którą wystawiam i już korespondowałyśmy.
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Dobrej nocy Zefirku , niech ci się przyśni coś baaaaaaaardzo miłego:lol: ! -
[B]Jedziemy dalej:[/B] Gracjan Sz. - 5 zł. Barbara T. - 5 zł. Michał N. - 5 zł. Tonio Limited - 159.66 zł. Marta B. - 55 zł. Renata P. - 5 zł. Paweł M. - 25 zł. [B][U]Razem 259, 66 zł. + 270 zł = 529,66 zł. [/U][/B] Poprzednie 757 zł. Goniu doszło ? I czy te pieniążki już przelać , czy jeszcze poczekać? Czy ktoś wie co lub kto kryje się pod pozycją czwartą ? Na przelewie nie był wpisany ani nick z allegro ani dla kogo te pieniądze , może ktoś rozpoznaje Tonio Limited , dodam , że przelew przyszedł z Londynu.