Dobry Boże miej w opiece Onionka :-( Musiał być już bardzo chory jak się nim zaopiekowałaś.......
Na pewno czuł się kochany i szczęśliwy przez ten czas jak był z Tobą Biafro, niczego sobie nie wyrzucaj , nie umarł w błocie przykryty liśćmi , w samotności, niechciany , zapomniany przez wszystkich tylko otulony Twoją miłością i troską .
Zarówno życie jak i śmierć jest często kolosalną i niewytłumaczalną zagadka ..............
Dla Onionka (*)