-
Posts
2517 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anula1959
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Pokaż się wszystkim Zefirku!!!! -
[quote name='Seaside']anula czy Pani jeszcze coś pisała?? Czy czekamy na jej powrót??[/quote] Wczoraj wysyłałam mail do ani Marty w innej sprawie a przy okazji wspomniałam oczywiście o Melanżyku , napisałam Pani , że nie ukrywam że po cichutku liczę na to , że da Melanżykowi szansę ............. Pani mi na to odpisała , że złapałam ją dosłownie w ostatniej chwili przed wyjazdem i że cały czas przekonuje mamę /jak pamiętacie mama tej Pani będzie się też często opiekować pieskiem /, nie wiem , zobaczymy............ A wiecie , że Melanż ma 3 obserwatorów na allegro? Tylko czy coś z tego wyniknie:shake: ...........
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Zaglądajcie proszę do Zefirka , nie wiadomo jak długo bedzie mógł zostać jeszcze w Klinice .......:-( Domku , znajdź się , plissssssss!!!!!! -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']jeśli prześlecie mi plakat, to moge też rozwiesić np na uczelni w Katowicach...[/quote] Podaj adres mailowy do prześlę. -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Dokładnie nie wiem , bo za styczeń Justyna_wolontariat zapłaciła z góry , a za luty i za operację to chyba a nawet napewno trzeba zapłacić. Jakieś pieniądze są na koncie w AFN ale nie wiem ile . Reasumując , na gwałt to może nie ale na zapas to raczej tak. -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
A cegiełki to uważam tylko na bardzo potrzebującą psinkę , Zefirek jest już zdrowy:lol: , Justyna miała się dowiedzieć jaki jest rachunek za jego leczenie do tej pory ale mam wrażenie , że nie będzie taki wysoki no i w lecznicy też szukają mu domu;) -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Zefirek był ogłaszany , rozwieszamy plakaty, był w gazecie , jest na allegro , jak masz jeszcze jakis pomysł to podpowiedz;) -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Na pierwszą stronkę , kochany , na pierwszą! -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Zefirek w górę! A jutro na spacerek! -
[B]No i chyba kończymy już jazdę:[/B] Krzysztof S. - 25 zł. Aleksandra M. - 5 zł. I wpłata przez "płatności" - 9,41 [B]Razem : 39,41 zł. + poprzednia kwota 602,31 zł to daje 641,71 zł. + ta kwota którą już przelałam 757 zł. to razem 1398,71 zł.[/B] Te grosze to dlatego , że jak ktoś wpłaca przez "płatności" to allegro potrąca sobie jakąś prowizję , ale żebyście miały równy rachunek , przeleję 643 zł i będzie 1400 zł na koncie [B]Fundacji Canis et Felis [/B]na leczenie naszej kochanej Princessy:loveu: . Co niniejszym za sekund 5 uczynię , ściskam i całuję wszystkie cioteczki oraz naszą dzielną bohaterkę:calus: !. Anula
-
Po pupci :shake: gazetką:shake: leciutko:shake: ! Co też ta kobieta ! Ja jej powiedziałam żeby w razie wpadki powiedziała małej , że nie wolno , fe i wyprowadziła na dwór :mad: . W pierwszym dniu gazetką po pupci :crazyeye: , 4 kg kruszynkę:crazyeye: . Mycha 101 możesz na 100 % na mnie liczyć ,jeżeli chodzi o wizytę poadopcyjną! jeszcze dziś a najpóźniej jutro zadzwonię do Paoli i pogadam na ten temat. No nie...................
-
Witam wzystkich ! Tak jest Pani odpisała wczoraj późnym wieczorem , ani na tak ani na nie ,wstawiam Wam mail od Pani Marty: [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Witam serdecznie ;)[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Pani Aniu, w weekend pokażę zdjęcia i porozmawiam z mamą na temat Melanża- tak naprawdę najwięcej zależy od niej gdyż, w razie czego to właśnie na nią spadnie obowiązek opieki nad nim….[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Troszke się to wszystko nieszczęśliwie złożyło czasowo, w najbliższy wtorek wyjeżdzam na dwa tygodnie za granicę tak więc z ostateczną decyzją będę musiała się wstrzymać aż do mojego powrotu -koniec miesiąca ;(([/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Moja propozycja jest następująca:[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Jak tylko wrócę skontaktuje się z Panią i wtedy dam wiążącą odpowiedź, jeśli jednak w między czasie znalazłby się ktoś kto będzie chciał przygarnąć Melanża proszę go oddać w dobre ręce [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Jeszcze dwa pytania takie raczej techniczne- jakiej mniej więcej wielkości jest piesek- na zdjęciu niestety trudno ocenić i czy jeśli zdecyduje się go zabrać jest mozliwośc żeby odebrać go w którąś sobotę( mieszkam w Poznaniu więc kawałek będę miała do przejechania, a z urlopem będzie cięzko)[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Pozdrawiam gorąco[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Marta[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=darkred][COLOR=navy][FONT=Arial][B]Widzę , że dla Pani Marty decyzja o wzięciu Melanża nie jest łatwa, trochę jej się nie dziwię , prawie nic nie wiemy o jego charakterz ani o stosunku do psów czy kotów , trzeba dużo pracy włozyć w wychowanie Melanża , zobaczymy co powie Pani Marta po powrocie. [/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=darkred][COLOR=navy][FONT=Arial][B]A teraz Wam sie do czegoś przyznam , w pierwszym mailu nie pisałam o Maciusiu ,jedynie naświetliłam sytuację z Melanżem zgodna ze stanem faktycznym , zrobiłam to celowo bo uważam , że podjecie decyzji o adopcji Maciusia jest o wiele łatwiejsze . Chciałam żeby Pani po prostu przemyslała czy podejmie sie takiego wyzwania jakim jest wzięcie Melanżyka. [/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=darkred][COLOR=navy][FONT=Arial][B]Nie wiem czy dobrze zrobiłam mam nadzieję , że tak.[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=darkred][COLOR=navy][FONT=Arial][B]Natomiast w drugim mailu napisałam o Maciusiu , skrótowo co o nim wiemy i przesłałam zdjęcia . Dziś obiecałam napisaćo nim obszerniej /było już też bardzo późno, po prostu nie miałam juz siły , tym bardziej , że jestem mocno przeziebiona/. [/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=darkred][COLOR=navy][FONT=Arial][B]A teraz bijcie.............................[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=darkred][COLOR=navy][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz dzięki Agnes! A ty Zefirasku w górę , na dobranoc!