-
Posts
2517 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anula1959
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Agnes , Twoją przypadłość przeszła na mnie/czy to możliwe żeby tak wirtualnie zarazą siać?/ , jestem zaflancowana ale mojego kochanego Zefirusia podniosę:lol: ! -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Kochany Zefirku dobrej nocki ci życzę! -
[B]No to jedziemy dalej:[/B] Urszula G. - 35 zł. Paweł. B. - 15 zł. Krystyna K. - 5 zł. Marzena K. - 30 zl Artur K. - 10 zł. Marta N. - 10 zł. Małgorzata K. - 10 zł. Michał P. - 20 zł. Jakub R. - 20 zł. Piotr G. - 5 zł. Anna C. - 55 zł. Krzysztof W. - 5 zł. Piotr W. - 5 zł. Aleksandra P. - 5 zł. Martyna S. - 20 zł. Karolina M. - 20 zł. [B]Na chwilę obecną jest 270 zł. wpłat[/B]
-
Ja zawsze uważałam i uważam , że jest jakaś siła nadprzyrodzona , która nad nami wszystkimi czuwa ;) ! A tak podskórnie to czułam , że będzie dobrze no i sprawdziło się:multi: ! A teraz z innej beczki Zabijcie mnie ale ze trzy czy cztery osoby wpłaciły mi pieniążki na Pikusię poprzez "płatności allegro" , to taka specjalna opcja do dokonywania przelewów bezgotówkowych. Nigdy jeszcze nie miałam z tym do czynienia dlatego nie wiedziałam co zrobić , żeby te pieniądze odzyskać. Zrobiłam osobny folder w poczcie na te maile z zamiarem dowiedzenia się i.............go skasowałam /ja ciemna masa, blondynka jedna/. Teraz nie wiem od kogo były te należności :placz: . Jutro mam zamiar zadzwonić do allegro, i dowiedzieć się czy mogę coś z tym zrobić .Podobno tylko do pięciu dni można zrealizować taką płatność bo inaczej pieniądze wracają do wpłacającego . Mam tylko jedno pytanie : jak mi się nie uda bardzo będziecie na mnie krzyczeć:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: ? Biję się w piersi , wiem to moja wina:placz: :placz: :placz: !!
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam cię Zefirku z rana , życząc dobrego dzionka! -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Czy cioteczka Izulkabu gościła już pisemnie na naszym wątku? Czy sie dopiero teraz ujawniła po miesiącach działaności podziemnej? -
To trudno sprawdzić Gosiu, sadzę , że te wpłaty są pomieszane , musiałbym wydrukować wyciąg z konta /a mam niesprawną drukarkę / i sprawdzać wpływy z nickami z allegro . Da się zrobić ale na razie niestety nie. Wszystkim oczywiście nadal odpowiadam na bieżąco na maile i dziękuję za udział w aukcji. Staram się na tym panować i zaspakajać wszystkie życzenia . Pieniążki o których pisałam powyżej przelałam na konto fundacji, następny przelew jak znowu się trochę uzbiera. Całuję i ściskam Anula
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Ojoj , nikt nie zagląda do Zefirka ? Justynko , Ty też zapomniałaś o Zefirku? A my z synkiem byliśmy z nim na spacerku:lol: , Zefirek już ma zdjęte szwy , sierść błyszcząca, błysk w oku, samopoczucie świetne a sssssssiiiiiiłłłłłyyyyyy tyle co koń pociągowy:evil_lol: . Z trudem daję radę go hamować na tych spacerach :evil_lol: . A jak zobaczy pieska po drugiej stronie ulicy to ............... muszę używać całej siły jaką mam , żeby go pokierować w drugą stronę! Jak wracamy do Kliniki to się tak cieszy jakby wracał do domu , z taką samą radością reaguje na personel pracujący tamże :lol: ! Pozdrawiamy wszystkie ciocie zefirkowe i wujków też ma sie rozumieć:bye: Justynko z tych ogłoszeń w gazetach nie ma odzewu? -
Jedziemy Dalej: 18. Beata Ch. - 5zł 19. Agnieszka B. - 10 zł. 20. Irena S. - 20 zł. 21. Robert P. - 10 zł. 22. Rafał. H. - 10 zł. 23. Przemysław J. - 10 zł. 24. Karina K. - 10 zł. 25. Magdalena G. - 10 zł. 26. Janusz G. - 10 zł. 27. Magdalena W. - 5 zł. 28. Tatiana Ł. - 5 zł. 29. Justyna K. - 10 zł. 30. Michał. B. - 20 zł. 31. Urszual T-P. - 10 zł. 32. Michał W. - 55 zł. 33. Izabela Sz. - 10 zł. 34. Ewa C. - 50 zł. 35. Emilia P. - 10 zł. 36. Agnieszka K. - 25 zł. 37. Agnieszka B. - 5 zł. 38. Arkadiusz D. - 10 zł. 39. Ola L. - 5 zł. 40. Wojciech R. - 20 zł. 41. Studio Poligrafii i Reklamy Magoria - 10 zł. [B]Razem - 345 zł.[/B] [B]Razem z poprzednimi wpłatami - 412 + 345 = 757 zł. [/B] I jeszcze otrzymałam zapłatę od kilku osób poprzez "Płatności allegro" ale nie umiem ich wydobyć , muszę się dowiedzieć na forum allegro jak mam to zrobić . Pozwolę sobie przelać te pieniążki na konto fundacji .
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Pisząc post automatycznie sprawiasz , że wątek przez Ciebie odwiedzany znajduje się na pierwszej stronie "Psów w potrzebie" i więcej osób może go zobaczyć. -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Samopoczucie kiepskie , ale do pracy trzeba:-( ......... Hopaj Zefirku , dziś się zobaczymy. -
Wiesz Goniu , ja też sie martwię , tylko myślę , że Pikulina jest już teraz wzmocniona , dostaję leki , kroplówki, dobre jedzonko że nie wspomnę o uczuciu jakim ją wszyscy w koło darzą :lol: . To ostatnie napewno daje jej silną motywację do walki z chorobą . Jestem dobrej myśli i oczywiście trzmam kciuki za sunię!
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Podnoszę psinkę ! -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
anula1959 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Chyba się dziś do niego biedaczka nie wybiorę , jakieś choróbsko mnie zbiera , kładę się do łóżka..................:-(