-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
no ta myszowata.... nie wiesz która? :razz::razz::razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6]"Życzonka" dla was Wszystkich[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Fixedsys][SIZE=7][COLOR=Blue][URL="http://www.paperboy.nl/?PID1=I3%24F5FXZ%3D6JB%25DOX%3FD5%3FF%5D%3A%5C48%24%29I%3CHL%265%26%2E%27%5E57B7Z0%3A%26%5D79KZ%29%2D%21%3EL%20%0A"]1[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=7][COLOR=Red][URL="http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2222.swf"]2[/URL][/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=SeaGreen][URL="http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swf"]3[/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6]Życzonka dla was[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Fixedsys][SIZE=7][COLOR=Blue][URL="http://www.paperboy.nl/?PID1=I3%24F5FXZ%3D6JB%25DOX%3FD5%3FF%5D%3A%5C48%24%29I%3CHL%265%26%2E%27%5E57B7Z0%3A%26%5D79KZ%29%2D%21%3EL%20%0A"]1[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=7][COLOR=Red][URL="http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2222.swf"]2[/URL][/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=SeaGreen][URL="http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swf"]3[/URL] [B][SIZE=3]a tutaj jeszcze Świąteczne foteczki Imbirka [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0194-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0195-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0196.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0197-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0198-1.jpg[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
no pewnie że tak :p [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/0/4120/z4120190X.jpg[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.gify.liq.pl/gify_2/swieta/boze_narodzenie/dzwonki/dzwonki_www_gify_liq_pl%20%289%29.gif[/IMG][SIZE=3]Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia[IMG]http://www.gify.liq.pl/gify_2/swieta/boze_narodzenie/dzwonki/dzwonki_www_gify_liq_pl%20%288%29.gif[/IMG] te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech wszystkie się spełnią. Czaru świątecznej atmosfery dopełnienia! Tego wszystkiego życzą Julia i Imbir[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.gify.liq.pl/gify_2/swieta/boze_narodzenie/choinki/choinki_www_gify_liq_pl%20%2843%29.gif[/IMG] [/CENTER] -
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0183-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0184-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0185-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0186-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0190-3.jpg[/IMG] Jutro z Bimbrem wyjeżdzamy, papapa... jeszcze raz życzymy wszystkim Wesołych Świąt :lol:
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0178-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0179-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0180-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0181-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0182-4.jpg[/IMG]
-
Wczoraj i dzisiaj u nas piękna pogoda:lol: a ja ostatnie dni spędzam w łóżku... wkleje kilka fotek z krótkiego naszego wypadu do parku.... [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0173-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0174-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0175-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0176-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0177-2.jpg[/IMG]
-
[CENTER][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9994/bn051adhr4.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B][COLOR=Blue]Świąt śnieżnych, mrozem malowanych.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B][COLOR=Blue] Prezentów tylko takich niezapomnianych.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B][COLOR=Blue] Sylwestra skąpanego w szampanie,[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B][COLOR=Blue] w tańcu szalonego, póki ranek nie nastanie[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B][COLOR=Blue] Zaś w Nowy Rok gdy zajdzie księżyc a świt się światem rozniesie[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B][COLOR=Blue] nich jeszcze raz odwiedzi was św.Mikołaj i ...spod stołu podniesie[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/4112/242aw2.gif[/IMG] [/CENTER]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzuś prosił, żeby przekazać, że narazie jest odcięty od neta:shake: ale dzielnie z Tym walczy, żeby jak najszybciej wrócić do nas :lol: A tak w ogóle to dzieńdobry/wieczór :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] A wszystkie One to Ptasiory, bo jak na Nemo krzyczały o zdjęcia - daj daj, daj daj .....:p[/quote] właśnie mi coś przypomniałeś :p:eviltong: daj, daj, daj..... dawno nie krakałam... zagadaliście foteczki, czas wkleić następne :cool3: a tak w ogóle to dobry wieczór :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Sofka jest Agi i Jej sprawa kto tam siada :eviltong:.....mam nadzieję że ten różowy fotelik jest wygodny :razz:[/quote] A czy ja się czepiam sofy?:cool3: Tylko stwierdzam fakt :eviltong: Ja mam swój fotelik [COLOR=Magenta][B]różowy:loveu:[/B][/COLOR] i jest mi b.wygodnie -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Elołł :p widzę, ze coś ciasno się tutaj robi na kanapie... :razz: dobrze, że ja mam swój fotelik:p:eviltong:;) -
Tyśkowa, zapomniałaś mikołajka dla Tyśka !!!!!!!! :mad::cool3:
-
Witajcie:multi::multi::multi::multi: Byłam dzisiaj z Bimbrem w psiej hurtowni po jedzonko, a mój pies sam sobie wybrał prezent i wyszedł z nim ze sklepu:diabloti: :evil_lol: nic innego mi nie pozostało jak tylko zapłacić...:roll: ubaw z niego mieli wszyscy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a oto Imbuś z nową zabawką:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0168-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0169-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0170-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0171-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0172-3.jpg[/IMG] o resztę zdjęć z dzisiejszego spacerku możecie molestować Justynę:eviltong:, sporo dzisiaj nacykała:p
-
Dobry wieczór :multi: jeszcze troszkę muszę potyrać...:cool3: żyjemy obydwoje, tylko Imbir troszkę zaniedbany:oops: coraz bliżej do świąt na całe szczęście...
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
no ładnie... na chwilę Was zostawić, a już plotują :mad::eviltong::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale będzie porządek.....i z czasem polubią. Bedę Cię bronił jak lew :loveu: musze myknąć :hand:[/quote] dobra dobra... przed wszystkimi mnie nie obronisz... papapa -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Nie chce... bo mnie wszyscy przestaną lubić :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']tak jest, bo to jest ulga prorodzinna, a nie prozakładowa :eviltong: cały dzień?.....ani chwilki na kompie nie byłaś? :mad: ale mi net muli[/quote] tylko jak zwykle ustawodawca nie pomyślał co robi... bo jak się uchwala coś na chybcika to zawsze babol wyjdzie... zajrzałam na chwilkę ale tylko do siebie... troche w domu musialam pobyć a nie tylko przy kompie:cool3: a mi nie :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
hehe... za mała ta ulga żebym się tak poświęcała:eviltong::evil_lol: fajna jest dla tych co mają dzieci ale nie dla zakładu pracy, który takiego pracownika rozlicza np. PIT-em 40... wczoraj to odsypiałam wypad do w-wy :oops: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
cały czas tak samo:eviltong:, nic się jeszcze nie zmieniło:cool3: znowu miałam kolejne szkolenie dzisiaj... :roll: ulga prorodzinna przesłoniła mi świat -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek gaduły :multi::cool3: kiedy ja bede miała wreszcie wolne?:roll: