Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Jaga w 1 poscie nie ma Kory i Tory (zaloze jej watek). Mam ogromna prosbe o pomoc w oglaszaniu naszych psow. Mamy ich 8 w hotelu ( z czego 7 gotowych do adopcji od dawna) plus w innych miejscach, gdzie musimy je poszczepic,pokastrowac,zywic i szukac domow. Ja juz po prostu nie wyrabiam. Leczenie powaznych schorzen,operacje i podstawowe zabiegi wykonczyly nas finansowo,a tu wciaz dlugi w hotelu.... Nie wiem czy nasze psy nie maja juz wogole ogloszen czy jak....ale adopcje stoja....Bardzo prosze o allegra, nie allegra i inne takie w ktorych sie slabo orientuje. w 1 poscie tego watku nasze psy
  2. Mam ogromna prosbe o pomoc w oglaszaniu naszych psow. Mamy ich 8 w hotelu ( z czego 7 gotowych do adopcji od dawna) plus w innych miejscach, gdzie musimy je poszczepic,pokastrowac,zywic i szukac domow. Ja juz po prostu nie wyrabiam. Leczenie powaznych schorzen,operacje i podstawowe zabiegi wykonczyly nas finansowo,a tu wciaz dlugi w hotelu.... Nie wiem czy nasze psy nie maja juz wogole ogloszen czy jak....ale adopcje stoja....Bardzo prosze o allegra, nie allegra i inne takie w ktorych sie slabo orientuje.Tu w 1 poscie nasze psy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/120874-KRAK%C3%93W-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-karusiap-i-Jagienki[/url]
  3. paros a na jakiej ulicy?to nam ulatwi lokalizacje dogomaniaka,ktory ma najblizej;) i wpisz tez apel na watek ogolny krakowski:)
  4. Przepiekne zdjecia Olu:)
  5. [quote name='Topi']Mam blisko.[/QUOTE] Topi,kochana,czy moglabym Cie poprosic o wizyte dla dobrej ciotki spoza Krakowa...?? Jesli bys sie zgodzila napisze na PW o co chodzi:)
  6. Czy ktos ma w miare blisko Skotniki? nie wiem, ktora to czesc Krakowa, a jest prosba o sprawdzenie domku......
  7. [quote name='Therion']Krakowski Toz ma pod opieka kilkanaście koni, ja agituje 1 % dla nich właśnie za całokształt działań.[/QUOTE] Rowniez na nasz KTOZ mowie,ze warto;)
  8. [quote name='greatmadwomen']Aha :/ I weźmiesz Rudiego? Może się umówimy na 11:30 że weźmiemy cały boks?(bo ja od 11:30 będę) Podejrzewam że większe sunie są z nim.[/QUOTE] oki,to poczekam na Ciebie.Zbadam wczesniej sytuacje:) Tylko bardzo Cie prosze badz jak najszybciej bo sie dosc spieszyc bede;)
  9. [quote name='greatmadwomen']Myślę że dlatego był sam że niby ugryzł dziecko i że może być agresywny.... no i jest duży, szkoda że przenieśli go bo teraz trzeba będzie wychodzić z całym boksem i można nie znaleźć czasu.... a wiesz do B ile go przenieśli? będziesz w niedzielę w schronie?[/QUOTE] Nie wiem do ktorego. A tam zle:)suki beda mialy spacery:) Bede tylko nie dlugo, do 12 najwyzej.
  10. [quote name='Evelka']Fundacja Tara - schronisko dla koni KRS: 0000223306[/QUOTE] Dziekuje!!
  11. [quote name='greatmadwomen']to może napisz do Asior lub do kogoś kto się zajmuje wizytami i powiedz jaka jest sytuacja, widać jaki Rudi jest bez człowieka.... To wrak psa, on potrzebuje prawdziwego domu i kochających go ludzi.... I dlaczego wcześniej nie był a ogólnych a teraz nagle jest? :hmmmm:[/QUOTE] Asior mowilam i ma dac adnotacje. Nie wiem moze na kwarantannie cos bylo nie tak.....ale tez dziwne to dla mnie bylo,bo Rudi mi nie skakal do psow nigdy.
  12. [quote name='Evelka']I Tara koniecznie:)[/QUOTE] Evelko masz ich Krs moze?:)
  13. Rudi po izolatkach jest juz na ogolnych.Tym razem na B z sukami.Nie wiem jak odlezyny bo to info mam od agamiki. Jeden Pan zapisal sie na Rudiego na wizyte.Wiedzialam,ze skads kojarze jego historie (tzn smierci psa tego psana) i dzis mi sie przypomnial dzwoniac o Kore. Ten Pan dzwonil wczesniej o Dilera,ale mu odmowilam, bo pies ma mieszkac przy restauracji.Niby w dzien sa ludzie, w nocy tez zawsze jakis stroz pewnie i magazyn cieply,ale dla mnie to nie jest miejsce dla dobermana,pies ogolu jest psem niczyim..... Charakterystyczne jest to, gdyby Pan szukal psa,ze poprzednik zjadl kamien i nie uratowano go. Ja nie twierdze,ze to tragedia warunki. Trzeba by jechac i sprawdzic. Ja tego nie zrobie,bo osobiscie psa wydaje tylko do mieszkania w domu. aha i nowa suka mloda na kwarantannie.Chyba,ze ja ktos odebral ale z tego co wiem watpliwe,
  14. [quote name='greatmadwomen']pegasus [url]http://www.konie-pegasus.pl/[/url] osoby mi znane posiadające konia wspierają ją i mnie też namawiały[/QUOTE] Dziekuje!!
  15. Czy ktos sie orientuje na jaka Fundacje wspierajaca konie warto przekazac 1%. Oczywiscie o Przystani i Zwierze nie jest rzecza pamietam,ale pyta mnie wiele osob i daje na kazdego troche.
  16. [quote name='Foksia i Dżekuś']Dzieki Karolinko[/QUOTE] Na ich stronie w necie jest napisane,ze od poniedzialku do soboty w godz 10-16 :)
  17. Wydaja w soboty,tylko krocej jakos.Nie wiem,do 14?
  18. Ja tez pamietam o Misku...kiepski okres adopcyjny ostatnio:(
  19. [quote name='_Aga_']Myślę, że za takiego dużego psiaka byłoby ok. 400 zł w tym hoteliku w Lednicy. Za tą zagłodzoną sunię Kenny i wojtuś utargowali 350 zł/miesiąc..[/QUOTE] Z tego co wiem Kenny ma suke w hotelu w Przebieczanach. To obok Lednicy, dwa rozne hotele.
  20. [quote name='Lidan']Czy pies nadal bezdomny? Pytam bo jakieś ogłoszenie wygasa i nie wiem czy mam je odświeżyć?[/QUOTE] Tak. Bardzo prosze o ogloszenia,bo dzwonia telefony,wiec choc cos sie rusza.
  21. [quote name='Topi']Jestem przeciw lecznicy na Centralnej. :mad: Pani Monika ma skłonności do przesady.[/QUOTE] Popieram w calej rozciaglosci.Kastracja to zabieg a jesli mozna to ta lecznice nalezy omijac szerokim lukiem....chirug swiatowej klasy do uciecia jajek nie potrzebny w sumie;)
  22. Bardzo dziekuje!!!!! Klikam we wszytsko co dostaje na maila;)
  23. [quote name='greatmadwomen']dobki to piękne i kochane psy :loveu: jaki kontakt w ogłoszeniach?[/QUOTE] Na mnie bardzo prosze:) 507 058 628 [email][email protected][/email]
  24. [quote name='Jagienka']A idź Ty... :oops::eviltong:[/QUOTE] W koncu rozumiesz,ze ja sie zgadzam na te psy wszystkie,zebys odkryla.....ze od zawsze kochasz dobeczki:)
  25. [quote name='Jagienka']Kora, ok 2 letnia sunia, jest wspaniałą, delikatną dobermanką przepięknej maści. Łagodna w stosunku do ludzi, szuka akceptacji roztaczając wokół swój czar. Ten magiczny pies skradnie serce każdej osoby, która ją pozna, Nam zależy jednak na tej jednej jedynej wymarzonej istocie, której Kora będzie mogła oddać swoje wrażliwe serce. Ona jeszcze nie poczuła co to jest poczucie bezpieczeństwa u boku człowieka. Może to Ty zostaniesz jej przewodnikiem?[/QUOTE] Mam nadzieje,ze ten piekny tekst nie pozostawia zludzen,ze.....Jaga sie zakochala w dobermanie:eviltong::multi::loveu:
×
×
  • Create New...