karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[quote name='paoiii']Karolina skąd Ty takie cudeńka wynajdujesz biedne :(???[/QUOTE] sie same znajduja.Uwierz mi,ze ja juz niczego nie szukam....
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Sonia po 8 latach szuka domu [url]http://www.dogomania.pl/threads/206410-8-letnia-kruszynka-straci%C5%82a-dom?p=16734016#post16734016[/url] -
Sonia po 8 latach szuka domu http://www.dogomania.pl/threads/206410-8-letnia-kruszynka-straci%C5%82a-dom?p=16734016#post16734016
-
Sonia to 8 letnia sunia,ktorą nie mial sie kto zajac po smierci wlasciciela. Dzieki pewnej cudownej osobie z Krakowa:loveu::loveu::loveu:(mam nadzieje,ze sama sie ujawni) , Sonia nie trafila do schroniska....nawet do boksu co moglo by ja zabic,ale jest na DT.Niestety nie mamy duzo czasu,ani pieniedzy. Sonia jest malenka,wazy pare kg. Jest wychowana z dzieckiem,bardzo grzeczna i posluszna,taki psiak ktorego nie ma,bo jest tylko cieniem czlowieka..... [IMG]http://i52.tinypic.com/n1uuzq.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2vnq9gw.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2a9t9x5.jpg[/IMG]
-
Dzieki Paulinko:) Z tego co widze juz chuda jak nieszczescie:(
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='skrzeli']A czy On jest teraz w miarę bezpieczny? Nikt z okolicy nie da rady go przygarnąć choćby na parę dnia na podwórko?[/QUOTE] Nie mam pojecia gdzie jest w tym momencie.Pytalam tez o to ,ale wiesz jacy sa ludzie:( -
[quote name='greatmadwomen']ah no cóż... ja dostałam takie pytanie więc się pytam... i co z nią w końcu?[/QUOTE] rozumiem,tez bym pytala,baa nawet bym sie wsciekala i pewnie napisala co o tym mysle.... czekam.....wciaz czekam na odpowiedz
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='greatmadwomen']ok właśnie się za to zabieram, na jakiś forach labkowych ją ogłoszę[/QUOTE] To pies jest w sensie ze mezczyzna chyba;) -
[quote name='greatmadwomen']aha ja właśnie się pytam znajomego z W-wy która ma kontakty DT i się dowiaduje, lecz on mi pisze że żaden schron nie przyjmie psa jak będzie chciała go oddać.... a właściwie czemu nie może go po przeprowadzce mieć?[/QUOTE] Paulinko uwierz mi,ze po prostu nie moze....nie chce o tym pisac.
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='greatmadwomen']Mogę go poogłaszać na jakiś forach labkowych i na dogo u labków. Wkleję linki jak coś. W jakiej on jest dokładnie miejscowości?[/QUOTE] Okolice Suchej Beskidzkiej -
[quote name='BeataDz']Skąd jest ta sunia? Czemu piszesz jakimś?[/QUOTE] sunia jest w Warszawie,ale jej wlascicielka jutro sprowadza sie do Krakowa a sunia nie moze z nia zamieszkac.....wiec jesli nic jej nie znajde to nie wiem gdzie ja odda....
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Poza Krakowem. Szybko lapac i...... nie ma gdzie go dac -
Boi sie ale jest dokarmiany wiec przypuszczam,ze tak..... Ta bida na ulicy a ta sunia co wczesniej wklejalam pewnie wyladuje dzis w jakims nienajlepszym schronie:(
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Taki mlodziutki chyba mix labka mieszka na ulicy....chowa sie pod samochodami[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/oadtm9.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2rdu6ig.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2lus674.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/33m3ii0.jpg[/IMG] -
Taki mlodziutki chyba mix labka mieszka na ulicy....chowa sie pod samochodami:(
-
Hania, mix owczarka pirenejskiego - dom pilnie poszukiwany. MA DOM:)
karusiap replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Hania ma cudowny charakter.Przed spacerem wskakuje dwoma lapami na ramiona i sie przytula.Pieknie chodzi na smyczy, jest lagodna dla innych psow a ostatnio wachala bez szczegolnego zainteresowania kota. Cudo nie pies..... -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']500ml się bardziej opłaca choć jest droższe oczywiście... [url]http://vetlandia.pl/pl,category,71916,ochrona,stawow.html[/url][/QUOTE] a to ma takie samo dzialanie?? -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Moze ma ktos na zbyciu Arthroflex?? "Amisek bardzo potrzebuje Arthroflexu. Ostatni zasponsorowala Pani Magda,za co pieknie jeszcze raz dziekuje...ale juz sie konczy.Czy ktos moze nam pomoc? Kosztuje 250 ml 99 zl.....a my wciaz na minusie[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]" -
Moze ma ktos na zbyciu Arthroflex?? "Amisek bardzo potrzebuje Arthroflexu. Ostatni zasponsorowala Pani Magda,za co pieknie jeszcze raz dziekuje...ale juz sie konczy.Czy ktos moze nam pomoc? Kosztuje 250 ml 99 zl.....a my wciaz na minusie[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]"
-
Moje malenstwo kochane znowu ciete:( Znaleziono jakies nowe dwa guzy...wygladaja nieciekawie i wycinki leca do Niemiec na histopatologie. To koszt 160 zl....plus badania,leczenie chorej teczowki.... Musze znowu prosic o pomoc....bo przeciez hotel tez musimy oplacac....Biedna malenka,myslalam,ze juz bedzie tylko dobrze:(