Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. [quote name='paoiii']Karolina skąd Ty takie cudeńka wynajdujesz biedne :(???[/QUOTE] sie same znajduja.Uwierz mi,ze ja juz niczego nie szukam....
  2. Nie wystarcza niestety krople.Trzeba ratowac oko,bo przypuszczam,ze to jaskra moze byc.Widac,ze w tej galce wzroslo cisnienie,jest wypuklejsza. Koszty beda i to znowu duze.... Mała wiodla zycie jakie niestety wiodla....wiek tez juz jest jaki jest.Zacma mogla sie przyplatac....
  3. Sonia po 8 latach szuka domu [url]http://www.dogomania.pl/threads/206410-8-letnia-kruszynka-straci%C5%82a-dom?p=16734016#post16734016[/url]
  4. Sonia po 8 latach szuka domu http://www.dogomania.pl/threads/206410-8-letnia-kruszynka-straci%C5%82a-dom?p=16734016#post16734016
  5. Sonia to 8 letnia sunia,ktorą nie mial sie kto zajac po smierci wlasciciela. Dzieki pewnej cudownej osobie z Krakowa:loveu::loveu::loveu:(mam nadzieje,ze sama sie ujawni) , Sonia nie trafila do schroniska....nawet do boksu co moglo by ja zabic,ale jest na DT.Niestety nie mamy duzo czasu,ani pieniedzy. Sonia jest malenka,wazy pare kg. Jest wychowana z dzieckiem,bardzo grzeczna i posluszna,taki psiak ktorego nie ma,bo jest tylko cieniem czlowieka..... [IMG]http://i52.tinypic.com/n1uuzq.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2vnq9gw.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2a9t9x5.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Jagienka']dr Stefanowicz to krakowski lekarz? To niesamowite, że tyle chorób się skupia w tym jednym psie.[/QUOTE] ta....z Arki,ale podobno gdzies juz przyjmuje poza nia.....
  7. Mała jutro jedzie do dr Stefanowicza-okulisty. Niestety to nie jest zwykle zapalenie teczowki i trzeba szybko ratowac oko:(
  8. Dzieki Paulinko:) Z tego co widze juz chuda jak nieszczescie:(
  9. [quote name='skrzeli']A czy On jest teraz w miarę bezpieczny? Nikt z okolicy nie da rady go przygarnąć choćby na parę dnia na podwórko?[/QUOTE] Nie mam pojecia gdzie jest w tym momencie.Pytalam tez o to ,ale wiesz jacy sa ludzie:(
  10. [quote name='greatmadwomen']ah no cóż... ja dostałam takie pytanie więc się pytam... i co z nią w końcu?[/QUOTE] rozumiem,tez bym pytala,baa nawet bym sie wsciekala i pewnie napisala co o tym mysle.... czekam.....wciaz czekam na odpowiedz
  11. [quote name='greatmadwomen']ok właśnie się za to zabieram, na jakiś forach labkowych ją ogłoszę[/QUOTE] To pies jest w sensie ze mezczyzna chyba;)
  12. [quote name='greatmadwomen']aha ja właśnie się pytam znajomego z W-wy która ma kontakty DT i się dowiaduje, lecz on mi pisze że żaden schron nie przyjmie psa jak będzie chciała go oddać.... a właściwie czemu nie może go po przeprowadzce mieć?[/QUOTE] Paulinko uwierz mi,ze po prostu nie moze....nie chce o tym pisac.
  13. [quote name='greatmadwomen']Mogę go poogłaszać na jakiś forach labkowych i na dogo u labków. Wkleję linki jak coś. W jakiej on jest dokładnie miejscowości?[/QUOTE] Okolice Suchej Beskidzkiej
  14. [quote name='BeataDz']Skąd jest ta sunia? Czemu piszesz jakimś?[/QUOTE] sunia jest w Warszawie,ale jej wlascicielka jutro sprowadza sie do Krakowa a sunia nie moze z nia zamieszkac.....wiec jesli nic jej nie znajde to nie wiem gdzie ja odda....
  15. Pani Olu a to jest na 100% Kamelia? W sensie,ze Wy ja rozpoznalyscie?
  16. Poza Krakowem. Szybko lapac i...... nie ma gdzie go dac
  17. Boi sie ale jest dokarmiany wiec przypuszczam,ze tak..... Ta bida na ulicy a ta sunia co wczesniej wklejalam pewnie wyladuje dzis w jakims nienajlepszym schronie:(
  18. Taki mlodziutki chyba mix labka mieszka na ulicy....chowa sie pod samochodami[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/oadtm9.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2rdu6ig.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2lus674.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/33m3ii0.jpg[/IMG]
  19. Taki mlodziutki chyba mix labka mieszka na ulicy....chowa sie pod samochodami:(
  20. Hania ma cudowny charakter.Przed spacerem wskakuje dwoma lapami na ramiona i sie przytula.Pieknie chodzi na smyczy, jest lagodna dla innych psow a ostatnio wachala bez szczegolnego zainteresowania kota. Cudo nie pies.....
  21. [quote name='_bubu_']500ml się bardziej opłaca choć jest droższe oczywiście... [url]http://vetlandia.pl/pl,category,71916,ochrona,stawow.html[/url][/QUOTE] a to ma takie samo dzialanie??
  22. Moze ma ktos na zbyciu Arthroflex?? "Amisek bardzo potrzebuje Arthroflexu. Ostatni zasponsorowala Pani Magda,za co pieknie jeszcze raz dziekuje...ale juz sie konczy.Czy ktos moze nam pomoc? Kosztuje 250 ml 99 zl.....a my wciaz na minusie[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]"
  23. Moze ma ktos na zbyciu Arthroflex?? "Amisek bardzo potrzebuje Arthroflexu. Ostatni zasponsorowala Pani Magda,za co pieknie jeszcze raz dziekuje...ale juz sie konczy.Czy ktos moze nam pomoc? Kosztuje 250 ml 99 zl.....a my wciaz na minusie[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]"
  24. Moje malenstwo kochane znowu ciete:( Znaleziono jakies nowe dwa guzy...wygladaja nieciekawie i wycinki leca do Niemiec na histopatologie. To koszt 160 zl....plus badania,leczenie chorej teczowki.... Musze znowu prosic o pomoc....bo przeciez hotel tez musimy oplacac....Biedna malenka,myslalam,ze juz bedzie tylko dobrze:(
×
×
  • Create New...