ja troszke z innej strony ale tez o donku...chodzi o Berosika z zachylkiem odbytu..Pan kierownik schrniska zgodzil sie by wziac psa na konsultacje...ponoc mial juz 4 i nikt nie dal szansy na operacje..dlatego teraz musi trafic do specjalisty w tym zakresie...!!!no i jesli doszloby do operacji to konieczny tymczas z opieka no i... domek....tylko przede wszytskim jakis specjalista....najlepiej z Krakowa lub okolic bo psiak ma chora ta pupe i cieknie z niej caly czas a meczyc go i wozic na konsultacje po polski to chyba nie dobry pomysl..moze jakas lecznica z opieka pooperacyjna...