Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. super!!czekamy na relacje;)
  2. [quote name='Aga-ta']prosze, zajrzyjcie tutaj rowniez:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39546[/URL][/quote] kurde masakra ten bidak sie juz tyle blaka na mrozie... moze krakow zna jakies DT w okolicach N.Sacza ...bo tam cisza....
  3. jajuz nie wiem co robbic...jakikolwiek tymczas lub cokolwiek...gdziekolwiek..jakos przeciez transport by sie zorganizowalo..tylko gdzie?
  4. [quote name='Asia_M']Karusiu, od osoby z Nowego Targu dostałam namiary na 4 Dogomaniaków z Nowego Sącza. Wysłałam maile, ale nikt nie odpowiedział :( Naprawdę nie wiem co robić :( Ja mieszkam niestety w Cze-wie :([/quote] kurde no...a moze priwy im jeszcze powysylac...moze nie czytaja poczty ,,,moze nie wiem co:(a ta osoba z N.T to Patkant moze??bo ja znalazlam z NT wlasnie ten wpis i nie bede juz pisac jesli to ta osoba... kiedy powysylalas im maile?
  5. [quote name='Asia_M']Ciocie, jak myślicie? Jest tutaj ktoś, kto zna ten schron? My będziemy tutaj prosić o dom tymczasowy jeszcze nie wiadomo jak długo, a mróz trzyma i trzyma :( Ech...czuję się taka bezsilna :([/quote] cos mi sie wydaje ze jestesmy tu na razie same Asiu:( z N.Sacza nikogo na mapie nie zanalzalm ale byl chyba ktos z N. Targu.postaram sie znalesc i zapytac o jakas pomoc.
  6. co do cen nie potrafie pomoc...ale romenka super!!podziekowania dla TZ:)wszytsko zaczyna sie ukladac:loveu:
  7. no wlasnie nie wiadomo co tu robic...jakie sa warunki w tej przechowalni i w schronisku w Nowym targu?? trzeba go chronic przed schronem ale zamarzniecie nie jest lepszym wyjsciem:(naprawde nie ma DT???? my tu myslimy a on cierpi i marznie dzien w dzien:(:(
  8. ciesze sie , ze Zefirek ma sie dobrze
  9. nie ma nikogo??biedaka czeka kolejna noc na mrozie??ile on jeszcze zniesie??:(:(:(
  10. ja tez podnosze podnosze....bedzie dobrze!!
  11. Chania sliczna pannica...Bandi juz chyba zakochany:loveu: dziekujemy Pitty za zdjecia ,bo z tego co czytalam nie bylo to takie latwe:) no i dziekujemy Zosi za szybciutkie wstawianie,cobysmy sie wszyscy niecieszyli;)
  12. czy nikt nie przygarnie takiego Skarbeczka...jest tak zimno!!!!
  13. [quote name='Aga-ta']od miesiaca spi na polu, kolo sklepu. Pani ze sklepu wystawila mu prowizoryczna steropianowa budke. Poza tym nikt z osiedlowych "psiarzy" nie zna tego psa. No, nie wiem...mysle, ze gdyby mial domek wolalby siedziec w ciepelku, niz na sniegu[/quote] no to nie jest ciekawie...steropian go nie ochroni przed mrozem:(miesiac jakos przetrwal bo nie bylo dramatu zimna...Agatko daj znac jak dowiesz sie czy psiak sie pojawil...biedny!potrzebny chociaz tymczas!!
  14. Vella przemknal mi teraz wpis na mape dogo ...Gospella z Lublina i wpisala DTA...moze moglaby zajac sie Nitka jak Twoja Mama pojedzie na kolejna wizyte u lekarza...warto spytac
  15. [quote name='AgaiTheta']To moja aukcja, wymyślcie co można wystawić, bo moje zawieszki nikomu się nie podobają, nawet na bazarku klapa :-([/quote] sie nie podobaja?:mad:sama bym chetnie kupila ale...niestety moj budzet wynosi minus...:(
  16. kurcze a czy on na pewno jest bezdomny??moze wlasciciele robia mu takie calodniowe "spacerki"...:angryy:
  17. Musisz przetrwac Skarbeczku....Czy naprawde nikt nieda rady mu pomoc??jest zima!! Czy Pani dokarmiajaca nie da rady?
  18. Asiu szukalas na mapie dogo czy sa ludzie z N.S...??ja nie bardzo wiem jak ich szukac:oops:
  19. Zosia troszke nie rozumiem pytania...przeciez caly watek wszyscy dziekujemy Pitty za jej wielkie serce i ze dala Bandiemu szanse...jest wspaniala osoba to oczywiste...Bandi ma raj na ziemi
  20. Siersciuszek prosi o pomoc!!zaspy sa wikesze od niego:(:(:(
  21. a czy sa dogomaniacy z Nowego Sacza wogole??moze w tytule dac prosbe o pomoc N.Sacza!!on zamarznie:(:(:(
  22. Vika Ty jestes niesamowita...ja postaram sie pomoc jak tylko dam rade
×
×
  • Create New...